2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Senin son adet tarihin ne benden öndesin o zaman sen ben de bayram tatilinden hemen önceye randevu alcam bazen göremiyorlar ya keseyi strese gitmeyim diyorum 6+2 de filan gitmiş oluyorum

Tüh ya ben az önce levrek yedim, siz yemeyin dipmiş oda, bazen böyle şeyler olur tadımı kaçırmayayım evham reis olarak
Levrek bazı yerlerde dip bazı yerlerde dip değil diye görünüyor. Dün balıkçıya sordum dip değil dedi. Sanırım levreğinde türleri var.

E nabıza bak dusmustur
Yok ya düşmemiş salı oksaparı yazdırmaya gidince bidaha kan verir duruma göre randevu alırım belki beta 1500ü geçince kese görünüyormuş diyor YouTubedaki doktorlar kese görüldükten sonrada kesenin boyutuna göre kalp atışı için şu zaman gel diyorlarmış. Rabbim en güzel günlere bizi ulaştırsın inşallah betayı pozitif görmek bile öyle uzak geliyordu ki çok şükür bu günlere inşallah inşallah isteyen herkese nasip olsun hayırlı ömürlü evlatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…