2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transferin 4. Günü bi tepsi profiterol yapıp yiyen ben bunu beğenmedi yaa bende çok şiştim ama kendimi çok kasmıyorum zaten stresliyim benim boyum 183 78de kilom oldu nur topu gibi ama eh yani kalp atışından sonra gebe diyetisyenine başlıycam

Bacım maşallah sende selvi boyluymuşsun ve bence boyuna göre kilon zaten harika Bende 1.72 boyum kilomda 58.5. İçimden geöen en sağlıklı şekilde bu süreci atlatmak Ve ohhh iyi yapmışsın. Şifa olsun inşallah. Az zaman geçsin ilerleyen zamanlarda dayanamayız zaten. Bari başında tutayım boğazımı dedim

Yaa ben de 58 kiloyla evlendim işte sonra biraz aldım ve tedaviye başladık tedaviyle daha da aldım. Önceden tüm vitaminlerim kan değerlerim düşüktü kanım çok çok düşüktü dün test yaptırdım ilk defa bu kilodayım ama vitaminlerim kanım da ilk defa bu kadar yüksek demek ki sağlıklı beslenerek almışım kiloyu

Ben çok kötü oldum ya doktor dolduracak dediklerinde dedim heralde su verecekler bana ama idrar kesesine birşey tıkadı tıkadığı gibi sıkıştım işlem sırasında çok kötü oldum odaya geçinceye yarım saat zor dayanıp hemen lavaboya koşmuştum idrar tutma konusunda iradem hiç yok ya küçük çocuk gibiyim çok sıkışırsam salarım diye korkuyorum

58 çooooook az senin için Bence şuan gayet iyisin Değerlerinde yükseldiğine göre bir şeyleri doğru yapmışsın canım
Şimdi önemli olan sağlıklı gebelik geçirmemiz

kızlar nasılsınız hamişşşler Bugün benım 14. Gunum Agrılarım var Kasıklarımda Bırde sarı leke gelıyodu akıntı doktor enfeksıyon olmuş olabılır dedı fıtıl verdı enfeksyonn ıcın
Sizde durumlar nasıl ağrnız felan varmı

Amin hepmize inşallah sağlıklı evlatlar nasip olsun hepiniz dualarımda varsınız inanıyorum çok güzel olacak herşey

Transfer bu sürecin en güzel yanı Bebeklerini yada bebeğini alıp evine dönüyorsun Şu mübarek günlerin yüzüsuyu hürmetine sımsıkı tutunsun bebeklerin yada bebeğin sana Güzel haberlerle inşallah
İnşallah güzel dileklerin için teşekkür ederim. Ve umarım bende sizler gibi pozitif haberle dönerim.:)

Var canim hayırlı olsun kaçıncı gün hangi kalite embriyoydu bende şimdi transfer oldum
çok teşekkür ederim canımSenin için de hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırsın
5.gün embryosuydu ama kalite olarak bilmiyorum sadece kalitesi çok iyi demişti doktorum bana kalitesine takılma dedi

Selamlar Merry06. Ben de 14. Günümdeyim ara ara kasıklara vuran ağrılar olabiliyo hafifte mide bulantım varmış gibi hissediyorum ama tam bulanmıyoda değişik bu arada kese randevun ne zaman senin, bana doktorum önümüzdeki hafta perşembe cuma gelebilirsin dedi yani 28-29 mart.

çok teşekkür ederim canımSenin için de hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırsın
5.gün embryosuydu ama kalite olarak bilmiyorum sadece kalitesi çok iyi demişti doktorum bana kalitesine takılma dedi
Benimde 5. Gün ama orta kalite denildi içim tuhaf oldu. İlki iyi kaliteydi ama 7 haftalıkken düşük yaşamıştım

Ahahha bende öyleyim bi bulanmıyor da ama normal de değil bi gariplik var gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…