2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bacağı ben pek önermem açıkçası, çok acıdığını biliyorum. Dirsek hizası kolun dış tarafına, dirsekten bitiminden itibaren 4 parmak sonraki alana yapılabilirmiş

Bacağı ben pek önermem açıkçası, çok acıdığını biliyorum. Dirsek hizası kolun dış tarafına, dirsekten bitiminden itibaren 4 parmak sonraki alana yapılabilirmiş
Dexi bacağa denedin öyleyse daha önce ? Ben koluma kan sulandırıcı yapıyorum o yüzden bacağa düşündüm ama şimdi sen böyle diyince bilemedim

Sordum, pakete dahil değilmiş ve doktor muayene ücreti 4.500 Tl imiş. İptal ettim hemmmen :) Doktorumu mesleki manada çoook takdir ediyorum ve çooook memnunum ama 4.500 nedir ya hu :)

Dexi bacağa denedin öyleyse daha önce ? Ben koluma kan sulandırıcı yapıyorum o yüzden bacağa düşündüm ama şimdi sen böyle diyince bilemedim
Yok canım ben dexi bacağa denemedim, akrabalarımdan insülin iğnesinin bacağa yapıldığında çok acıdığını duydum. Sen istersen bir dene, belki benimkiler abartıyordur

Yok canım ben dexi bacağa denemedim, akrabalarımdan insülin iğnesinin bacağa yapıldığında çok acıdığını duydum. Sen istersen bir dene, belki benimkiler abartıyordur
Deneyecem sanırım. Kan sulandırıcı yiyoruz daha fazla ne acitabilir ki

Anladım canım Benımde suan mosmor ama napalım her şey bebek ıcın
Kızlar belki biliyosunuzdur ama bende tecrübemden dolayı bilgi vermek istedim. Başta benimde çok mor oluyodu göbeğim. Araştırdım kan sulandırıcıyı vurduktan sonra pamukla biraz bastırıyorum 1 dk filan, sonrasında peçeteye buz sarıp yarım saat bekletiyorum iğne yaptığım yerde. Ve tabi uzanıyorum o yarım saat boyunca. Ve morluk olmuyo. Denemeye değer bence sizde deneyin

Sordum, pakete dahil değilmiş ve doktor muayene ücreti 4.500 Tl imiş. İptal ettim hemmmen :) Doktorumu mesleki manada çoook takdir ediyorum ve çooook memnunum ama 4.500 nedir ya hu :)
Allah korusun gebelikte ekstrem durumlar olmadıkça böyle kalbur üstü ücretlere bence de hiç gerek yok. İşini bilen, doğum konusunda destekçi bir doktor yeterli gibi.

Ben de, eşim igneyi vurmadan önce buz tutuyorum uyuşuyor da hem. Başlarda kolun arka tarafı yumuşak yere yapıyorduk morariyordu baya. Sonra dirsek hizasına yapmaya başladık nokta kadar iz kalıyor sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…