2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

listeye bende yanlış yazdırmışım 33 yaşındayım ve tek transfer yapıldı bana doktor 35 yaş altına çift yapmıyoruz demişti

Elim telefonda sürekli e nabıza giriyorum hastane yakınında yemek yemeğe geldik 4 e kadar çıkmazsa hastaneye gideyim diye
Hastanenin bi portalı yokmu internet sitesinde e tahlil sonuc gibi bisi olması lazım :) ordan direkt bakabilirsin. E nabıza hemen düşmüyor genelde

Bende 31 gerçi bugün itibarıyla 32 oluyorum çok yalvardım doktora nolur 2 adet koyun diye ama asla koymam dedi dedim kuzenlerimin ikizleri var benim bünyem kaldırır ne bileyim uzunum falan diyorum ikna etmek için ama biz dedi ikiz gebeliği başarı olarak görmüyoruz aklı başında hiç bir merkez yapmaz dedi onu dedi bunu dedi tabi ki onlara bıraktık el mahkum

Bana folik asit basla dedı de kararsızım Cogu kullan cogu kullanma dedıde etrafımdakıler napsam.
Benımkı 4 hafta 5 gunluk
Zaten zor randevu buldum kız Ozguc hocaya ben hafta ya perşembe gıderım kese gorurum ınsaAllah sonrada Tekrar randevu verırse ona gore kalp atışı duymaya gıderız

Korktum şimdi ya hu Üzüldüm biraz da. Bana çift konuldu. Bir yandan da doktoruma güveniyorum tabi başta Rabbime. :)

Kullanma diyenler neye göre kullanma diyorlar 12 haftaya kadar bırakma ben 1 senedir kullanıyorum multivitaminle beraber doktorum transferden 1 ay önce gebelik vitaminine başlattı onla devam ediyorum bırakmayı da hiç düşünmüyorum açıkçası hurafelere inanmıyorum

Korktum şimdi ya hu Üzüldüm biraz da. Bana çift konuldu. Bir yandan da doktoruma güveniyorum tabi başta Rabbime. :)
Yok canım korkma Allah’ın izniyle güzel güzel atlatırsın süreci ben birazda ikiz koyulanlar sanki daha güzel tutuyor diye istemiştim çok şükür pozitif sonucu aldım, benim nasibimde tekil gebelik varmış aman Allahım izniyle sağlıkla alalım da kucaklarımıza bir olmuş iki olmuş ne farkeder

Ben belkide 2 senedir düzenli kullanıyorum bana da faydası var sonuçta ya kızlar o kadar önce Allaha sonra bilime güvenip tüp bebek yapmışız o hormonları vücudumuza basmışız da folik te mi itiraz ediyorlar, allaha tevekkül edip doktora güvenmekten başka çaremiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…