2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Önerir misin peki
Tabiki korkutmak gibi olmasın bende oldu diye sende olacak diye birşey yok sezeryanım mükkemel hızlı temiz bir şekilde oldu bel ağrımda sonradan çıktı ama tam iğne yerinden tutuluyorum ona bağlıyorum bende ağrı değil aslında tutulma saniyeler içinde geçiyor kalkınca herşey gönlünce olsun bebeğini sağ salim al kucağına inşallah

Kızlar okuyorumda adet olanınız var şimdi erken olmakmı iyi yoksa geçmi yarın 50 gün oluyor benim ama henüz olmadım olmam gerekiyormu

Amin inşallah canım doktorunla görüntün mü geçer mi bu lohusalıktan sonra? Umarım bir an önce geçer inşallah

O siyah şeyden kanama geliyor sürekli zıbına bulaşıyor sizinkindede oluyomuydu

O siyah şeyden kanama geliyor sürekli zıbına bulaşıyor sizinkindede oluyomuydu
Benim bir hafta kadar sürdü canım, sonra düzeliyor orda bi siyahlık kalıyor o da geçiyor şimdi bebeğim bir aylık göbek deliği çok normal şükür. Sürekli zıbını kan oluyordu korkuyordum

Ya kızlar benim oğlan 4.5 kilo ve bir numara bez artık geceleri taşma yapıyor bi de bacağını sıkmaya başladı. İki üç paket de elimde kaldı siz kaç kiloda 2 numaraya geçtiniz

Amin inşallah canım doktorunla görüntün mü geçer mi bu lohusalıktan sonra? Umarım bir an önce geçer inşallah
Teşekkür ederim canım inşallah 40 kın çıksın gel drmişti randevumu iptal ettmek zorunda kaldım eşimin işi nedeniyle inşallah haftaya gidicem sorucam bende merak ediyorum geçecekmi diye

Benim kaynanamgil bebeğe tam bana çeyrek taktı, iki kaynım ve amcası tam taktı neneleri çeyrek taktı maşallah iyi taktılar
Maşallah kız ne güzel takmışlar sağolsunlar benim ilk torun 10 yıl sonra gelmiş üstelik çeyrek taktılar eşimle hala şokundayız

kişiden kişiye değişiyor tabi canım herkesin vücudu aynı performansı göstermiyor o yüzden dikkat etmek lazım şansa bırakmamak gerek :) Bende ilk dikişimde her lavaboda yapmazdım bakım, o an ki müsaitlik durumuma göre davranırdım ama dikişler açılıp ikinci kez dikilince günde 50 kere de yapmak gerekse yapar haldeydim, o kadar zor bir durum ki.

Maşallah kız ne güzel takmışlar sağolsunlar benim ilk torun 10 yıl sonra gelmiş üstelik çeyrek taktılar eşimle hala şokundayız
Ciddi misin ya hem ilk torun hem de 10 yıl sonra olmasına rağmen çeyrek miii gerçekten çok ayıp etmişler, durumları çok mu kötü ya

Ya kızlar benim oğlan 4.5 kilo ve bir numara bez artık geceleri taşma yapıyor bi de bacağını sıkmaya başladı. İki üç paket de elimde kaldı siz kaç kiloda 2 numaraya geçtiniz
Bacağını sıkmaya başladıysa değiş canım çünkü huzursuz oluyorlar kızarıyor bacakları bayada kalmış elinde ama gün geçtikcede dahada küçük gelecek mecbur değişeceksin

Kızlar sizin eş tarafı torunlarına ne taktı hatırlarsanız tam altın beklentim vardı bilin bakalım ne umdum ne buldum
Amcası yarım, kv çeyrek, ama benim bir beklentim yoktu, kp emekli adam başka gelirleri de yok, bence fazla taktılar
Kızlar okuyorumda adet olanınız var şimdi erken olmakmı iyi yoksa geçmi yarın 50 gün oluyor benim ama henüz olmadım olmam gerekiyormu
Kişiden kişiye değişen bir durum bu
Ben ilk oğlumda 4.ayımda,ikincş oğlumda, 9.ayımda adet olmuştum
Almadım galiba canım
Kuzum bu para doğum yapan her kadına yatıyor aslında

Ciddi misin ya hem ilk torun hem de 10 yıl sonra olmasına rağmen çeyrek miii gerçekten çok ayıp etmişler, durumları çok mu kötü ya
Yok canım olurmu zaten öyle olsa bahsini bile etmezdim gerçi biz eşimle hep kendi çabalarımızla bu günlere geldik hep veren taraf eşim oldu ama zoruma gitti açıkcası

İşte seninki gibi olsa beysede ben yinede tam diye beklentiye girdim bir taraftanda bebek çeyiziyle gelirler diyorum düşün

Canım merak ettim bilmediğim için iyi o zaman sorun yok

Kızlar bebeğimin yüzünde bişeyler çıktı randevu almıştık ama iptal etmek zorunda kaldı doktorumuza attık yağ bezesi demiş mustela stelatopia face kremi sürün eğer büyüme olursa ek olarakta bacoderm kremi önermiş şimdi eşim nöpetçi eczaneye gitti mustela yokmuş değodan getirtecekmiş yarına oda bacodermi almış kullanayım mı sizce bir sıkıntı olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…