2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Canım çok çok geçmiş olsun balgam olduğunu nasıl anladın, öksürükte çok yoğun mu peki, ya Atlasta sanki biraz öksürdü bugün. Her gün öksürüyordu da bugün sanki daha çok gibi

çok teşekkür ederim
şöyle ki, dün akşam ağlayarak uyandı bianda ve nefesi tıkanmıştı. burnu okdr dolmuş ki burnundan akmış, boğazından da hırıltı geliyordu.
temizledik ve 2 aspiratör başlık doldurduk yeşil yeşil. o sırada peşpeşe çok öksürdü ve hapşırdı. hastane yolunda da öksürük vardı.
nefesi tıkanıyor çok akıntı var.
göğüse inmemesi için sık sık burun temizleyip hava veriyoruz

Ay benim 30. gün bugün. Kırmızı, pembe, sarı pembe derken şimdi sarı olarak devam ediyor ne zaman biter benimki pedsiz dolaşmak istiyorum artık bir de sarı olarak devam etmesi de normal değil mi
Benmde 40.gune kadar devam etti bugün 41.gun bugün hiç gelmedi bi anda kesildi mi acaba diyorum

Kızlar sezeryan olalı 8 gün oldu çok kötü kabızım ne kullanabilirim ilaç olarak emziriyorum ya korkuyorum
Bende de aynı durum oldu cnm dupholac diye surup yazdıydi 1 kere kullandm ama bana faydası olan sabah kalkar kalkmaz 4 5 kuru kayısı ve gün içerisinde 2 3 litre su en çok faydası olan o oldu bana en çok kesinlikle şu en önemli olan

Bebegimi geçen gün seviyordular kv ve eşim. Bebegimin hiriltisi var. Ve kv diyor ki bak horluyor. Horlamasi ayni ben......kv gerçekten de çok horluyor oturdugu yerde bile uyuyup horluyor. O kadar yani. Uyudugunda yaninda uyunulmaz..... dedim ki o horlama degil hiriltisi var
Yarin Dr goturucem ne diyecek bakalim.

Ah kıyamam çok çok geçmiş olsun, inşallah bir an önce atlatır Allah yardımcınız olsun canım

Canım ne diyim herkesin kendi bebeği ben şahsen yapmam yaptırmam da bebeklerime tuz da yıkatmadım yıkamam da ama yıkayan da var burada neden yaptın ettin desem o da anne ne diyim ki herkesin kendi bebeği herkes kendi bebeğine ne yapıyorsa yapıyor

Doğrudan ağzına mı damlatayım? Sadece anne sütü alıyor şu anda
tabi canım D vitaminini ağzına damlat ben bazen aşısını kapatıyorlar tükürüp o yüzden çay kaşığına 3 damla damlatıp çay kaşığıyla da veriyorum ya da ocean marka alacaksan 1 fıs direk ağzına sıkabilirsin 1 fıs =3 damla zaten arkasına ayazıyoe kutunun ben 1 fıs sıkıyorum 3 damla yerine geçiyor

Kızlar acil yardımcı ihtiyacım var Atlasın acayip burnundan ses geliyor. Aspiratör ile çekiyorum ama sanırım tam temizlenmiyor,

Ay çok sevindim kuzum minnoş rahat rahat içsin sizinde içiniz rahat eder şükür o tedirginlik bile insanı yoruyor beslerken boğazına kaçar mı boğulur mu ne olur diye

Sürekli maske nasıl takıyorsun Çok zor olmuyor mu ya, benim oğlan yanımda yatmaya da alıştı bi de ya ters gibi
Maske pijamamın cebinde geziyorum kuzum ya da koluma takılı geziyorum bazen çenemin altında geziyorum evde eşim şuan inanılmaz hasta nezle oldum diyor ama sürekli hapşırıyor geniz akıntısı var sesi değişti o hep maskeli yakın uzak fark etmez elim bana ve bebeklere hep maskeli evde maskeyle geziyor hiç çıkarmıyor hatta bugün salonda yatayım dedi kendisi oda havalandıramıyoeuz gece sürekli hapşırıyor her yere
Bende böyle kötü olacak gibiysem hemen maske takıyorum iyi hissedene kadar ama ben yakın temasta takıyorum alt alırken beslerken emzirirken kucağıma aldığımda ya da yakın temasta oyuncotnatacaksam benim nefesimi o an solumalarını istemiyorum çünkü benden geçerse vicdan yaparım bilmiyorum korkuyoeum Tabiki bebek bu hasta da olacak ama bile bile hasta etmek istemiyorum bilmeden geçer o başka ama ne bileyim yine de önlem alıyorum maskeyle ama hiç daha hasta olmadım genel de böyle olacak gibi hissediyorum eşim hastaylen hemen önlem amaçlı 1-2 gün takıyorum hastandeğilsem çıkarıyorum ama iyi hissedene kadar maskeli kalıyorum

Kızlar acil yardımcı ihtiyacım var Atlasın acayip burnundan ses geliyor. Aspiratör ile çekiyorum ama sanırım tam temizlenmiyor,
Benimde işte böyleydi bir gece hırıltı arttı nefes alamadı seruma geçtim mecbur. Zaten anlamıyorum tek bizde mi öyle oluyor ben serumla temizlemedim diye nefes alamıyor geceleri sanırım bebeğimin burnunda et mi var acaba bebeklerde olur mu bilmiyorum ama temzilemediğimde nefes alamıyor rahatsız oluyor

Ya o temizlemeyi yapamıyorum kuzum çok korkuyorum nedense ne yapacağım aspiratör ile temizliyorum ama yıkamayı yapamıyorum,

Canım ben bunu gördüm, geçen şimdi yapamıyorum gerçi o yıkamayı hiç yapmadım ;(

Eklentiler

• 76E5A6AE-B6A3-4ED7-BFB9-093558CEE26C.png
    508,8 KB · Görüntüleme: 74
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…