2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Evet bende vbiberoma vurdurarak fazla yediriyorum ya da çenesini gıdıklıyorum yesinler diye resmen dövüşüyoruz yedirirken :/ açılmamışsa değişirler canım bence
Benimki acıkınca hızlıca mamayı bitirmek istiyor sanıyorki alıcam elindenondanda biriktiriyor öksürüyor mesela kimese güvenib veremem çocuğu mamayı versin diye çünkü her dk çikartiyorum ağzından yutmuşmu diye.Yok kuzum kullanıcam mamayı değişemem şimdi mevlit olucak İn şa Allah riske giremem bilemem nasıl tepki vericek yeni mamaya

Ay ben de kullanayım bunları peki günde kaç tane damlatıyorsun doğrudan ağzına mı damlatıyorsun nasıl kullanılıyor

Elimde altı -yedi tane Aptamil sıvı mama kaldı kullanamadık isteyen varsa gönderebilirim

Hayırlı bayramlar kızlar, ben maalesef bayrama hasta girdim. Bademciklerim şişmiş ve yutkunamıyorum dün gece de üşüdüm biraz içeri güzel olmasına rağmen. Bebeğimle birlikte yatıyorum sizce ona geçer mi ya, grip gibi bir şey değil sonuçta ama zaten mecbur emziriyoruz hep iç içeyiz bebelerle

Ne zaman canım Mevlüt

Ay ben de kullanayım bunları peki günde kaç tane damlatıyorsun doğrudan ağzına mı damlatıyorsun nasıl kullanılıyor
D vitamını ocean d verdi doktor 3 damla canım burada çoğu kişi onu kullanıyor,
Demir ilacı 4. Ayda veriliyor ya da bizim gibi kan tahlili yaptırıp doktor uygun görürse erken başlatıyor onuna bestiron damla verdi kilo başına 1 damla bizimkiler şuan 4 kilo 4 damla veriyorum

Geçmiş olsun canım maske tak bence ben öyle yapıyorum hasta olscak gibiysem yakın temasta aslında sürekli takıyorum eşimde hasta oluyor obada taktırıyorum

Ben ilk kez duydum canım o yüzden olaya nötr kaldım ama gaz sancısı sonradan devam etmiyor mu o anlık mı rahatlamış oluyor
canım ben direk karşı kaldım minnacık bebek burda d vitamini verilir mi Amerikadaki makaleler aşılar kan testleri tartışılıyor bir yandan da avuç kadar bebeğe hacamat yapılıyor gecenlerde kaynanası tuz sürdü diye olay çıktı burda haklı olarak hacamat nedir yaaaa ben çok üzüldüm okuduğuma

Ee bu benim kızın günlük hali o zaman ben atak haftası zorlanmayacağım benim ki iki gündür no kaka yes huysuzluk belki kaka yapsa rahatlar kesin yarın anneme giderken yine bebek arabasinda yapıp krize girecek kız sen geçen restorana gidicem diyordun nasıl geçti zor oldu mu? Az biraz dişini sık bacım senin ki geçici nasıl olsa Züleyha kuş normalde sakin atak haftası geçsin yine rutine döner

Ben hacamata karşı değilim ama el kadar bebeye yaptırmaya güvenemezdim, kuyruk sokumu falan valla bir tuhaf oldum iyi cesaretliymişsin

Doğrudan ağzına mı damlatayım? Sadece anne sütü alıyor şu anda

Senin kızın adı Züleyha mı
Züleyha'nın Yusuf'u var bende

Hayırlı bayramlar canım malesef benim de boğazım şişti dün. Arkadaşım alma dememe rağmen bana gelirken dondurma almış, ee almis gelmiş canım çekti yedim ve direk sabahına şişti. Sadece boğaz şişliği geçmez bebege bence ama öksürüğe falan çevirmemesi için dikkat et kendine

Ben hacamata karşı değilim ama el kadar bebeye yaptırmaya güvenemezdim, kuyruk sokumu falan valla bir tuhaf oldum iyi cesaretliymişsin
doğumda bebeğimin yüzünde yamukluk vardı anne karnındaki pozisyondan kaynaklı hastanede kaç kere uyardılar masaj yapmayın sinirler var zarar verirsiniz dokunmayın diye çok minikler zaten yapan hastanede izin vermezler hacamata yapmazlar asla şahsa güvenilir mi hiç Allah korusun

Hiç uyanmadı canım yedik içtik sonra kahve içmeye başka yere gidince orda kudurdu siz çok oldunuz dedi bence canım Allah sana sabır versin minik Alya büyüyünce çok uysal olacak inşallah
Senin kızın adı Züleyha mı
Züleyha'nın Yusuf'u var bende
Eveet ay damat adayım çoğalıyor

B Buddy x cnm bu arada dediğin biberonu dr.brown marka olandan bende aldım çok memnun kaldık özellikle eşim hiç boğaza kaç olmuyor diyor harikaymış dedi bende diyorum kadinalr kulubundeki arkadaş önerdi sonra alan herkes memnun kaldi

Ay hadi yaa, ben soğuk bir şey yemedim ama bu ara çok ince giyindim galiba ondan oldu Sana da çok geçmiş olsun kuzum

Reactions: The
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…