2024 kürtaj olanlar😑/Daha önce kürtaj olanlar ne zaman tekrar hamile kaldınız?

Ya tekrar olursa korkusu çok kötü
Siz ekim annelerindeydiniz hatırladım😞 Bende de başlarda çok vardı o korku. Ara versem mi vermesem mi tekrar olursa neler yaşarım diye çok düşündüm. Ama bu kontrolcülüğü bırakmak gerekiyor. Tekrar olacaksa olacak yapılacak bir şey yok diyip kafamı rahatlattım ben.

Siz ekim annelerindeydiniz hatırladım😞 Bende de başlarda çok vardı o korku. Ara versem mi vermesem mi tekrar olursa neler yaşarım diye çok düşündüm. Ama bu kontrolcülüğü bırakmak gerekiyor. Tekrar olacaksa olacak yapılacak bir şey yok diyip kafamı rahatlattım ben.
evet ekim annelerinde neşeli neşeli konuşurken buralara geldik çok üzücü ..

2.aşılamamda gebe kalmıştım 1 bucuk yılda tam malesef 8+6 bebeğimin kalbi durdu 24 ocak kürtaj oldum bu ay korunmuyorum adetim 33.gününde oldu bakalım aşılamayla oldugu için doğal yolla nasip edermi rabbim bilmiyorum

2.aşılamamda gebe kalmıştım 1 bucuk yılda tam malesef 8+6 bebeğimin kalbi durdu 24 ocak kürtaj oldum bu ay korunmuyorum adetim 33.gününde oldu bakalım aşılamayla oldugu için doğal yolla nasip edermi rabbim bilmiyorum
Kürtajdan sonra çok geçmeden hamile kalan çok insan duydum. Güzel haberler alacağımıza inanıyorum ben🌸

kızlar kürtaj sonra kanama sırayla
kırımızı , bordo, kahve lekelenme ve sarı sıvı akıntı gibi şeklinde gelmesi normal mi ?

İki ay dedi ama cuma kontrolüm var tekrar soracağım ama vücut tekrar toparlansın eksi bi durum olmasın diye ben kesinlikle beklerim acele etmem
banada 2 adet dedi bende kesinlikle bekleyeceğim , tekrar aynı şeyleri yaşama ihtimalini arttıracak bir şey yapmak istemem

İki ay dedi ama cuma kontrolüm var tekrar soracağım ama vücut tekrar toparlansın eksi bi durum olmasın diye ben kesinlikle beklerim acele etmem
benimde kontrolüm yarın 7-8. gün olacak , geçen hafta salıyı çarşambaya bağlayan gece olmuştu kürtaj

size ilaç vermiş miydi sormuş olabilirim daha önce :) kafam çok allak bullak ne yaptığımı bilmiyorum :KK43:

banada 2 adet dedi bende kesinlikle bekleyeceğim , tekrar aynı şeyleri yaşama ihtimalini arttıracak bir şey yapmak istemem
Yengem yaşadı beklemedi tekrar boş gebelik geçirdi yine kürtaj vs yani bekleyelim iki adet nedir hem bizlerde yenileniriz tazeleniriz takviyelerimizi alırız çoook daha iyi başlarız yine o sürece

X