2024 Kpss Önlisans

Ay inşallah inşallah ben 0 tarihle gireceğim
Senin dersler nasıl
7 ay önce başladım çalışmaya iyi gidiyordum ama bu ay düşük yaptım biraz sarstı elbette. Netlerim iyi görünüyor bakalım ne olcak. Vatandaşlığı halledemedim ben de bir türlü

7 ay önce başladım çalışmaya iyi gidiyordum ama bu ay düşük yaptım biraz sarstı elbette. Netlerim iyi görünüyor bakalım ne olcak. Vatandaşlığı halledemedim ben de bir türlü
Ya geçmiş olsun inşallah istediğin zamanda olur bebişin

Karıştırıyorum vatandaşlığı bende yA
Cb karar veriyor Meclis yayınlıyor filan biriniz yapın herşeyi demi
Özellikle sayılar karışıyor üye çıkarmak için şu kadar lazım filan

İnşaallah bakalım. Gerçekten çok karışık hayrolsun bir şekilde yapcaz bakalım

Ben artık son tekrarlarımı yapıyor ve herkese başarılar diliyorum. Emek verenin emeğinin karşılığını aldığı bir sınav olur inşallah

Güncelde neler gelebilir sizce

Güncelde neler gelebilir sizce

Dünyanın en önemli 100 jeolojik mirası arasına Salda Gölü girdi
En uzun tünel zigana (Trabzon-Gümüşhane)
2024 Türk Dünyası Kültür başkenti Anev
2024 Divanı Lügatit Türk yılı ilan edildi.

Yani her şey gelebilir. Bir de değişen yeni yargıtay başkanını filan sorabiliyorlar. (Ömer Kerkez) vs yani ne çıkarsa bahtına.
Eski önemli kişilerden olabiliyor Biruni. Harezmi gibi...

Antik kent ve yeri soruları vs vs

Tablo sorusu gelir kesin gelir bence
Güncel olmayan kim milyoner olmakta çıkan sorular gibi sorular gelir ama zor olmaz 3 4 net çıkarırsınız bence kızlar

Tablo sorusu gelir kesin gelir bence
Güncel olmayan kim milyoner olmakta çıkan sorular gibi sorular gelir ama zor olmaz 3 4 net çıkarırsınız bence kızlar
Aminnn ordan 4 tane doğru işaretlemek o kadar önemli ki Aslında Türkçe ve GK kısmında kendime güveniyorum ama gelin görün ki işte matemetik olmayınca pek de hata yapmaya alan kalmıyor en azından 85 alabilmek için...

Evet maalesef matematik olmayınca Türkçe ile genel kültürde yapılan hatanın affı olmuyor çünkü o hatayı kapatacak matematik netleri olmuyor inşallah Türkçe güzel sormuşlardır genel kültürü de aynı şekilde güzel haberlerinizi alırız inşallah kızlar

Çok teşekkür ederiz inşallah

İnşallah inşallah

Biraz zor bir sınavdı matematik hiç yapamadım...
Sağlık olsun bu sene ösym bayağı bir sıkıntı etti bu sınavları sosyal medya da gördüm şimdi yorumları güncel de güncel sormamışlar gene macun mu aşure mi sorusu varmış neyse o sözel mantıkta zormuş sanırım geçmiş olsun dediğim gibi ösym emeğimizle oynuyor elimizden geleni yaptık hakkımızda hayırlısı olsun canınızı sıkmayın güzel puan alırsınız inşallah matematik lisansta da çok zordu üslü köklü sayıları zor sormuşlardı hiç yapamamıştım

Nasıl geçti arkadaşlar sınavla ilgili neler düşünüyorsunuz?

Ben şahsen tarihte hep iki şık arasında kalıp yanlış olanı işaretlemişim. Sınavın dili biraz ilginçti ama anlaşılmayacak gibi de değildi. Orta zorluktaydi sözel için. ama matematik gayet zor geldi. Hiç şekilli soru da yoktu en azından onları yapabiliyodum yapamadım.

Honda 42 ya da 44 tane doğru işaretlemişim ama GY çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…