2024 İzmir burun estetiği doktor önerisi acil

Aleysn123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
7
0
22
Arkadaşlar lütfen bana doktor önerirmisiniz İzmir de ameliyat olan var mı
Onur Gündoğan
Düzgün ateş
Mehmet sucubaşı
Yücel birinci
Koray balcı bu doktorlarla görüşmem var bunlardan herhangi birine ameliyat olan var mı başka doktor önerirmisiniz

Koray Balcıyı kesinlikle önermem Eylül 2022de ameliyat oldum eğrilik vardı kesinlikle düzelmedi kavisli eğri bi burun oldu şimdi daha çok dikkat çekiyor yapamadığını kendiside kabul etti revizyon yapayım ama düzelmeyebilir şansına belki düzelir gibi saçma şeyler soyledi İnstagramdan tüm hastalarınızı paylaştınız öncesi sonrası ama beni paylaşmadınız dediğimde trajik bir şekilde sen güzel kızsın rahatsız ederler diye paylaşmadım dedi bende revizyonu elbette onun yapmasını istemediğimi söyledim bunu söylediğim için bana dusman oldu hicbir kontrol muayenesine gidemedim İnstagramdan takip ediyordum oradan dahi beni çıkarmış çok garip bir insan

Onur Gündoğana ameliyat oldumm çok memnunum
Gerçekten mi onur beyle de görüştüm çok bilgisi doktor aslında ama instangramda yaptığı burunları hep büyük bırakmış gibi simülasyon yaptı bana orda da çok büyüktü burnum o yğzden düzgün ateşe ameliyat olmaya karar verdim

Ciddimisin ya güzel kızsın rahatsız ederler nasıl bir yalan yaptığın burunun arkasında dur bari çok kötü olmuş

Sizin kararınız tabiki ama benimki minnacık olduu ben çok memnunum ve her istediğimde ulaşabiliyorum. Sizede hayırlı olsun şimdiden

Ben ender Şahin'e oldum çok memnun kaldım 7 ay oluyor doğal bir burun istemiştim tam istediğim gibi oldu nefes alma sıkıntım da geçti sağ taraftan nefes alamıyordum. Benden sonra arkadaşım da yaptırdı 3 ay oluyor o da çok memnun

Ben bugün Umur Akınere fiyat sordum. Başlangıç fiyatı 3000 euroymuş. Beni biraz aştı maalesef. Halâ araştırıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…