2024 Burun Estetiği Doktor Önerisi Özel veya Devlet Hastanesi Ankara İzmir Sivas

dolunay2239

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
7
1
Merhaba herkese,ben 25 yaşındayım ve burnumun sol tarafında kemik eğriliği var. Yaz kış fark etmeksizin nefes almakta güçlük çekiyorum ve baş ağrısı yapıyor. Kemik eğriliği ameliyatı olmuşken estetik de düşünüyorum. Bütçem maalesef kısıtlı. Son zamanlarda üniversite hastanelerinde veya devlet hastanelerinde burun estetiği olan var mı? Bir de randevu almak çok zor bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı? İşlemler çok uzun sürüyor ve 1 yıl beklemek istemiyorum artık çok sıkıldım. Özelde doktor önerilerine de açığım fakat lütfen fiyat da belirtin. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Ankara'da bildiğim doktorlar var ama fiyatları 85 bin,100 bin lira civarından başlıyor. Nasipse eylülde ben de ameliyat olacağım özelde

Ankara'da bildiğim doktorlar var ama fiyatları 85 bin,100 bin lira civarından başlıyor. Nasipse eylülde ben de ameliyat olacağım özelde
Ben de Eylül Ekim gibi olmayı düşünüyorum. Umarım sizin için de sorunsuz geçen bir süreç olur, şimdiden çok geçmiş olsun. Söylediğiniz rakamlar bütçemi aşıyor açıkçası fakat sizin için de sorun değilse isim verebilir misiniz?

Arkadaşlar neden kimse yardımcı olmuyor anlamıyorum. Herkes burun estetiği oluyor ama kimse doktor önerisinde bulunmuyor

Arkadaşlar neden kimse yardımcı olmuyor anlamıyorum. Herkes burun estetiği oluyor ama kimse doktor önerisinde bulunmuyor
Ameliyat olanların çoğu daha doğrusu buraya yazanların çoğu pişman veya memnun değil. O yüzden kimse tavsiye vermiyor haklı olarak. Burnunuz aşırı kötü değilse ameliyatta olmayın lütfen keza sonuç istediğiniz gibi olmazsa yaşanılan psikolojik süreç çok zor . Burada ameliyat olmuş ve sonucu kötü olduğu için yıllardır evden çıkamayan insanlar var. Olacaksanız da iyice araştırın ve öyle olun , doktorların instagram paylaşımlarına da kanmayın lütfen. Umarım her şey gönlünüzce olur, sevgiler 🌸

Merhabalar merve hanım ne kadar ücret talep ediyor ve sizce eli becerikli mi mesela asimetrik burun kanatları, kemik eğriliği vs sorunu olan zor bir burnu simetrik ve estetiksel anlamda güzel hale getirebilir mi
bence araştırın instagramdan sonrasında yüzyüe görüşün biz gayet memnunuz

X