2024 Aşılama maliyeti nedir?

Sernice

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
71
12
28
Fakültede bir daha ki ay aşılama yaptırıcam ama aşılamamın toplam ilaçlar dahil fiyatı nedir fikri olan varmı

Bende ilk defa bugün aşılama oldum gonal f 450 iğne ile başladım adetimin 2. Günü 3800 verdim 6 gün 75 vurdum 6 günde yumurta 13-14 mm olmuştu bir gün daha olmam gerekti tekrar gonal f300 aldım yanında birde çatlatma iğnesi aldım toplam 3100 yada 3200 ücret ödedim sadece ilaçlara 7 bin verdim aşılamaya medical park hastanesinde 4500 ödedim 11500 tuttu hepsi Allahım inşallah güzel sonuçlanır isteyen herkese nasip eder

Fakültede bir daha ki ay aşılama yaptırıcam ama aşılamamın toplam ilaçlar dahil fiyatı nedir fikri olan varmı
Bende bu ay bulunduğum şehirdeki fakültede aşılama yaptırıyorum hatta aşılamam yarın ☺ bana femara gonal f 350 ovitrelle progestan reçete edildi devletin karşıladığı haline 1200 ödedim karşılamadanki fiyat 3800 dü aşılama fyatıda 940 lira

Bende Ankara medicalde bu ay başlayacağım 4500 2024 fiyatı mi acaba ne zaman almıştınız bu fiyatı ben daha fiyat almadım da

Evet güncel fiyatı ben tokatta yaptırdım ama olduğu şehre göre değişir mi bilmiyorum tabiki

Ben aralık ayında bulunduğum şehirdeki fakültede yaptım 3,500 aşılama ücreti , 400 tl fiş parası ilaçlar raporlu şekilde 3100 civarı toplam 7 bine maliyet oldu . Teyzem bu hafta gitti aynı fiyatlar halen zamlanma durumu falan yok

gonal f 450 2 kutu aldım adeti 3800 tl. ama pazarlık yapın eczanelerle bilginiz olsun. 3200 tl ye aldım. aşılamaya birkaç gün sonra geçeceğiz herşey yolunda olursa.
Aşılama ücreti 25000 TL.

gonal f 450 2 kutu aldım adeti 3800 tl. ama pazarlık yapın eczanelerle bilginiz olsun. 3200 tl ye aldım. aşılamaya birkaç gün sonra geçeceğiz herşey yolunda olursa.
Aşılama ücreti 25000 TL.
Merhaba. Hangi şehir acaba? Bana da 20000 dendi çok geldi fiyat

Merhaba. Hangi şehir acaba? Bana da 20000 dendi çok geldi fiyat
fiyatlar doktora hastaneye göre değişir. fiyata çok takılmayın. doktorunuz iyi ve maddi durumunuz bunu karşılıyorsa kendinizi doktorunuza emanet edin. ben öyle yaptım. fiyat araştırmıyorum bile. şehir de Bursa

Benim yaşım 28, Balıkesir yeni şehir hastanesine(devlet hastanesi yani) üreme tüp bebek merkezi açıldı yaşım 30 veya 35 altı olduğu için sanırım doktorum gonal f 450 için direk raporlu reçete yazdı bu sayede 900₺ ye aldım iğneyi bireysel almaya kalksam 3800₺ dedi eczaneler .
29.2.2024 daha ilk 75ml vurdum 5 günün sonunda çatlatma iğnesi verir muhtemelen onun ücretini öğrenince güncellerim

Ben aydın adnan Menderes universite hastanesinde aşılama oldum. 2 kutu gonalf 450 ve ovitrelle iğnesi toplam 1960 TL tuttu raporlu şekilde. Doktora muayene ücreti de ilk gittiğimde 427 TL ödedim. Aşılama gününe kadar 6 kere falan doktora tekrar gittim ama ücret ödemedim. Aşılama günü de yine muayene ücreti aldılar 427 TL. Bi de progestan diye bir ilaç verdi onu da 316 liraya aldım. Yani toplamda 3130 TL tuttu. Ama maalesef regl oldum.

Merhaba . Konya da özel bir klinikte yapılacak aşılamam pazartesi günü gonal f900 ve klomen decavit
8885 tl verdim .lodoslama daldım aldım çıktım ama ikinci iğne istendiğinde farklı eczane 500 tl fazla alınmış oncesınde denildi o yüzden fiyat araştırması yaparak almanızı tavsiye edebilirim .6. Gün gittiğimde yumurtalıklar mm olarak daha küçüktü yenıden iğne aldırdı doktorum gonalf 300 ve cetrodite iğnesi almam istendi 3800 tl verdim . Yarın kan alınacak çatlatma iğnesi yapılacak denildi onun ıcınde labaratuvar ve iğne 1500 tl bi ücret çıkar denildi.10 bin tl de aşılama için pazartesi ödeme yapın denildi . Rabbim hepımızı selamete çıkarsın.

Eklentiler

• IMG_9945.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 187
Şuan çok rahatladım ben 30 ile 40 bintl gôzden cıkarmıştım şuan şasırdım bile

Şuan çok rahatladım ben 30 ile 40 bintl gôzden cıkarmıştım şuan şasırdım bile
Evet çok bir maliyeti yok tutma ihtimali çok düşük diyorlar bunları okuyunca benimde moralim bozuldu tutmaz heralde diyordum Allah’ıma çok şükür ki tuttu 5.5 haftalık daha kalp atışını duymadık inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…