2024 Aşılama maliyeti nedir?

Evet çok bir maliyeti yok tutma ihtimali çok düşük diyorlar bunları okuyunca benimde moralim bozuldu tutmaz heralde diyordum Allah’ıma çok şükür ki tuttu 5.5 haftalık daha kalp atışını duymadık inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız 🤲🏻
Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin. Ben de 2 martta yaptırdım. 1. Haftasında regl belirtilerim vardı ama 2-3 gün sürdü ve şuanda karın agrım bel agrım aşırı olan göğüs hassasiyetim bitti regl de olmadım😫 cuma ya da cumartesi test yaptıracağım

20-25 çok fazla ! bence uçak bileti alıp ankara'da medicalpark'ta yaptırın daha karlı çıkarsınız. iyice soyguna çevirdiler.

Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin. Ben de 2 martta yaptırdım. 1. Haftasında regl belirtilerim vardı ama 2-3 gün sürdü ve şuanda karın agrım bel agrım aşırı olan göğüs hassasiyetim bitti regl de olmadım😫 cuma ya da cumartesi test yaptıracağım
İnşallah güzel haberlerinizi alırsınız 🤲🏻

Ben aydın adnan Menderes universite hastanesinde aşılama oldum. 2 kutu gonalf 450 ve ovitrelle iğnesi toplam 1960 TL tuttu raporlu şekilde. Doktora muayene ücreti de ilk gittiğimde 427 TL ödedim. Aşılama gününe kadar 6 kere falan doktora tekrar gittim ama ücret ödemedim. Aşılama günü de yine muayene ücreti aldılar 427 TL. Bi de progestan diye bir ilaç verdi onu da 316 liraya aldım. Yani toplamda 3130 TL tuttu. Ama maalesef regl oldum.
Merhaba aşılama yaptırmak istediğinizi söylediğinizde direk yapıyorlar mı? Yoksa önce araştırmaya mi alıyorlar. Birde gebelik oldu mu 🫣

X