Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ne kadar güzel odaklanmışsin hayran kaldım ❤️
Bende sizler gibi istekli annelere ve hiç yılmayan kpsszedelere hayranım 😍
sinavlarima girdim evet ama bir oturumda sanırım kitapçık turumu isaretlemeyi unutmuşum ,
Olur öyle şeyler moralini bozma. Tahmin ediyorum muhtemelen moralin bozuk girdin ondan böyle olmuş olabilir. Bir dahaki sefere daha iyi olacağına inanıyorum.
sınava önlisans girersem alandan da atamam yok zaten katıp harici ne olabilirim ki
Polis memuru olabilirsin mesela yani sadece bir örnek. Bunun dışında başka memuriyetlerde var.
bı modum dusuk bugün epey aslında , öyle böyle çalışmak isteyince oluyor ama haklsiin tabi acikogretime öyle böyle çalışabilidim notumu testim falan ... Sınav sonuçları açıklanmadan bilemicem sanırım çok belirsiz bir yondeyim bende buraya gelip olumsuzluklarimi yazıyorum hep kusura bakma , bakmayın valla sizleri okuyup motive olmaya çalışıyorum aslında
Olur mu öyle şey ya yazacaksın tabiki yani olumsuzluklarımızı paylaşarak yok edeceğiz inşallah. Onları görmezden gelip olumluya odaklanıp daha güçlü olacağız böyle düşün o yüzden istediğini yaz, anlat lütfen 🌺

Düşünsene sınav bitmiş, bizim sınav mükemmel geçmiş. Özgürlüğümüze kavuşmuşuz ohhh:KK50: (Böyle hayal edip kendimi motive ediyorum)
Bende her karamsarlığa düştüğümde hep böyle düşünüyorum diyorum ki şşşt napıyon kız kalk çabuk yatma, oturma çabuuuuk notları eline al çocuk zaten 1 saat uyuyor hadiii hemen çalış 😂 senin uykun gelemez, hasta olamazsın hadi dedim sana şunları çalış öyle uyumana izin veriyorum diyorum ve öyle yapmaya çalışıyorum 😂. Hepsine dayandığın zaman bak şöyle mükemmel olacak böyle güzel olacak diye hayallerle zınk diye kalkıyorum 😊.
Çünküüü başka çaremiz yok 👻

Merhaba __kartanesi__ __kartanesi__ duvardaki gönderini gördüm az evvel sende bizimle çalışmak ister misin 🤗. Biz burada bireysel olarak ders çalışıp bir gün boyunca ne çalıştıysak buraya yazmaya çalışıyoruz. Bunun dışında tabiiki hepimiz yazınca birbirimize yardım etme şansımız oluyor ders çalışma taktikleri, videolar, notlar vs aklına ne gelirse birbirimize yardımcı olup motive olmaya çalışıyoruz. Eğer sende istersen yazabilirsin 😊

Ben sıfır coğrafya olduğum için Coğrafyanın Kodları diye bir yerden dinlemiştim ve çok memnun kaldım. YouTube a Coğrafyanın Kodları yaz ve ilk çıkan bıyıklı genç bir hoca var onun kanalına tıkla. Oynatma listelerinden en altlarda kpss coğrafya ve harita bilgisi var onun içindeki videolar yer şekilleri ile ilgili. Ancak şunu söyleyeyim adam ezberi kolay olsun diye kodlamak üzerine yoğunlaşmış yani öyle fazla bilgi içermiyor önemli yerleri kodlayıp geçmiş. Birde videoları derli toplu değil işte dediğim gibi farklı oynatma listelerinden bulup izliyordum ben.
Bakayım canım ona sözelciyim ama benim coğrafya da sıfır gibi bi şey

Merhaba __kartanesi__ __kartanesi__ duvardaki gönderini gördüm az evvel sende bizimle çalışmak ister misin 🤗. Biz burada bireysel olarak ders çalışıp bir gün boyunca ne çalıştıysak buraya yazmaya çalışıyoruz. Bunun dışında tabiiki hepimiz yazınca birbirimize yardım etme şansımız oluyor ders çalışma taktikleri, videolar, notlar vs aklına ne gelirse birbirimize yardımcı olup motive olmaya çalışıyoruz. Eğer sende istersen yazabilirsin 😊
İstemez olur muyum hiç 😍 böylece belki motive olabilirim 🙂 hafta içi işten gelince enerjim o kadar düşük oluyor ki yığılıp kalıyorum ama artık azmedeceğim ben de inşallah 🙄 çok teşekkür ederim 🥰

İstemez olur muyum hiç 😍 böylece belki motive olabilirim 🙂 hafta içi işten gelince enerjim o kadar düşük oluyor ki yığılıp kalıyorum ama artık azmedeceğim ben de inşallah 🙄 çok teşekkür ederim 🥰
Aramıza hoşgeldiniz hocam, günlük bildirimlerimizi buraya yazıyoruz. Birlikte motivasyon sağlamaya çalışıyoruz. Sizden de beklerim bildirimleri :KK36:

İyi akşamlar kızlar. Ben 2 gündür bir şey yapamamıştım. Bugün az da olsa bir şey yaptım
Alandan uygulamada verilen günlük 6 soruyu çözdüm. 1 beyit incelemesini yaptım.
Coğrafyadan testler birikmişti onların bir kısmını çözdüm (64 soru). Yalnız bu soruları konuyu anlamadığım için tekrar konulara bakarak çözdüm o yüzden oyaladı biraz.

İyi akşamlar kızlar. Ben 2 gündür bir şey yapamamıştım. Bugün az da olsa bir şey yaptım
Alandan uygulamada verilen günlük 6 soruyu çözdüm. 1 beyit incelemesini yaptım.
Coğrafyadan testler birikmişti onların bir kısmını çözdüm (64 soru). Yalnız bu soruları konuyu anlamadığım için tekrar konulara bakarak çözdüm o yüzden oyaladı biraz.
Yok yok az değil bence iyi iyi 👍🏻🤩

Merhaba kızlar müsait olduğum saatte yazayım 😂. Bugün coğrafya bölgeler bitti bende bittim. Yarın rehberlik tekrarı yapmayı planlıyorum inşallah 😊. Bölgeler tekrarlarım bitmeden fotolarını atmak istemedim çünkü ister istemez tek tük eksikler çıkıyordu onlarıda tamamlamış oldum artık fotilenmeye hazırlar 🤩. Çoook uykum var görüşmek üzere kızlarcım iyi geceler 🤗

Merhaba kızlar müsait olduğum saatte yazayım 😂. Bugün coğrafya bölgeler bitti bende bittim. Yarın rehberlik tekrarı yapmayı planlıyorum inşallah 😊. Bölgeler tekrarlarım bitmeden fotolarını atmak istemedim çünkü ister istemez tek tük eksikler çıkıyordu onlarıda tamamlamış oldum artık fotilenmeye hazırlar 🤩. Çoook uykum var görüşmek üzere kızlarcım iyi geceler 🤗
Canım en son il seçimi yapacaktın, devamında gelişmeler ne yönde 🤔

Oo herkes çoğu şeyi bitirmiş 🤦‍♀️
Ben çok motivesiz takılıyorum 🙄
Osmanlı yükselmeyi bitiricem bugün 🤔
Hayır hocam kendinize haksızlık etmeyin. Herkes kendi boş zamanına göre çalışıyor. Herkesin çalışma stili farklı . Gayet güzel gidiyorusnuz. Moral bozmak yok.

Hayır hocam kendinize haksızlık etmeyin. Herkes kendi boş zamanına göre çalışıyor. Herkesin çalışma stili farklı . Gayet güzel gidiyorusnuz. Moral bozmak yok.
Oyy canım çok teşekkür ederim, daha zaman var diye sikamiyorum kendimi ama birakmiyorum da🤔 artık tokat gibi ne zaman vuracak bakalım canım 🤦‍♀️

Kızlar selam herkeseee. Bildirim yapayım önce :
Vatandaşlıktan devlet ve devlet yapıları konusu, anayasa tarihi ünitesi toplamda 12 video izledim. (Böyle göründüğüne bakmayın zaten videolar 20 dakikalık) Bugün not çıkardım deftere. Yarısına kadar geldim. Yatana kadar hedefim not alma işini bitirip, sorularını çözmek. Kızlar bir de dedem rahatsızlanmış dayımlarda kalıyordu. Onlar da annemi çağırıyor. Hem ev işi hem çocuğun bakımı hem dedemin bakımı hepsine yetişemiyorlarmış. Az önce aradılar hatta. Annem yardıma gidecek ama sıkıntı şu ki tek başına otobüse binmeyi falan beceremiyor. Ben de yanında gideceğim mecburen. Günlük çalışamayabilirim orada. Ne zaman geleceğimiz belli değil 2 hafta diye gidiyoruz bakalım. Olan bana olacak sınava çalışıyordum bir yandan sadece Türkçe kitabı götüreceğim. Yani Tarih falan götürsem anlayamam herhalde. Çocukları var ilkokula giden. En azından Türkçe temelim var onu çözerim. Haydi ben valiz hazırlamaya gidiyorum, buradaki ortam çok güzel kızlar gelince yazacağım yine. Boş vakit bulabilirsem orada da bildirim yaparım tabi.

X