Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugünde hiçbir şey yapmadım sayılır. Tarihten konu tekrarına devam ettim halada bitiremedim çocuk çok oyaladı. İnşallah yarın bitecektir artık Osmanlı kültür medeniyet diye düşünüyorum hayırlısı

Merhaba kızlarcım en son hepiniz hastaydınız nasıl oldunuz iyi misiniz?
Bende hala çok bişey yapamadım minişle uykusuzluk sendromları yaşıyoruz. En son bugün 02.30 da uyandı ve sabah 06.00 ya kadar tepindi . Kafam kazan gibi . O yüzden biraz dinlenme modundayım uykusuzluk beni güzel çarptı.
Umarım sizlerin iyi gidiyordur nerelerdesiniz neler yaptınız bakayım?

Bu arada bunu yazdıktan sonra ertesi günü bitirdim bunu ancak dün hiiiiiç bişey yapmadım çok felaket uykusuzdum hala uykusuzum

Biz daha iyiyiz canım uzun bir aradan sonra dün gece oturup 1 video izledim tarihten. Eğitimden de soru çözecektim ama dayanamadım

Biz daha iyiyiz canım uzun bir aradan sonra dün gece oturup 1 video izledim tarihten. Eğitimden de soru çözecektim ama dayanamadım
Çok sevindim canım iyileşmenize. İyi yapmışsın ama olsun eğitimi de ertesi gün öteki gün derken yavaş yavaş çözersin sağlık yerinde olsunda gerisi hallolur.

Çok sevindim canım iyileşmenize. İyi yapmışsın ama olsun eğitimi de ertesi gün öteki gün derken yavaş yavaş çözersin sağlık yerinde olsunda gerisi hallolur.
Aynen canım zaten eğitimden konu çalışmıyorum pek sorular üzerinden gidiyorum genelde hallederim bi şekilde inşallah.

Kızlar iyi akşamlar herkese. Ben de iyileştim, birkaç gündür daha iyi hissediyorum. Grip olmak bile ne kadar zormuş. Allah hastaların yardımcısı olsun. Ben iyileştikten sonra matematik hız problemleri izledim 1 video. 2 test çözdüm. Yapamadıklarıma çözümünden baktım. Şimdi de tarihten Osmanlı 18. yüzyıl videosu dinliyorum. Biraz dışarıda işlerim vardı ondan böyle karınca hızında ilerliyorum.

Kızlar iyi akşamlar herkese. Ben de iyileştim, birkaç gündür daha iyi hissediyorum. Grip olmak bile ne kadar zormuş. Allah hastaların yardımcısı olsun.
Sevimdim canım iyi olmana. Evet gerçekten öyle amiiin.
Kolay gelsin. Olsun ya ilerleme var mı var sorun yok

Kızlar bende bugün gene bişey yapmadım . Güldüğüme bakmayın epey yoğunum ve yorgunum hem manevi açıdan hemde fiziksel olarak...
Hemde çocuğum bu hafta resmen çıldırdı hala uykusuz ve yorgunum.
Birsürü yorgunum yazmışım heralde ben uyumaya gidiyorum galiba

Atak dönemindeyse ondan olabilir canım. Bir de tek bakıyorsan daha zor oluyor çocuk

Kızlar iyi akşamlar herkese. Kandiliniz mübarek olsun öncelikle. Yazamamıştım , en son tarih videosu dinliyordum. Toplamda 3 video Gerileme Dönemi izlendi.
Deftere notlar tutuldu.
1 test (24 soru) çözüldü gerilemeden.
Yanlışlarımın çözümünü deftere yazdım. (Böyle hem tekrar yapmış gibi oluyorum.) 1 test (20 soru) paragraf konusundan çözdüm.
48 soru daha var gerileme konusundan onları çözeceğim birazdan. Yazarak gittiğim için uzun saatler harcadım. Böyle havada kalmamış oluyor bence. Bu arada grubun diğer üyeleri neler yapıyor? ASSOSyal Jawlensky golgefeslegeni hocalarım sizler bugünü nasıl geçirdiniz? Buraya yazdığım için kendimi sorumlu hissediyorum.

Grubun çalışkan öğrencisi çok iyi yapmışsın vakit alır ama kalıcı olur bu şekilde öğrenmen. Ben bugün sadece oğlum uyurken gündüz yazar eser kelime alıştırması çözdüm kayıt olduğum uygulamadan. Başka da bi şey yapamayacağım. Oğlumu şimdi uyuttum bi duş alıp biraz dua edeceğim inşallah. Hayırlı kandiller hepinize

Harikasın canım ya maşallah . Olsun yavaş olsun tam olsun. Emeklerinin karşılığını alacaksın inşallah ben inanıyorum . Seninde kandilin mübarek olsun inşallah sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…