Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş:

Önümüzdeki dönemde "Aile Danışmanı" hizmet modelini hayata geçireceğiz.

Böylelikle mahalle mahalle ülkemizin sosyal risk haritasını çıkaracağız. Olası riskleri önceden görüp ona göre önleyici tedbirler alacağız.

Böyle bir haber çıktı,büyük rabbim inş bizede olumlu yönde yansır diye diye dua ediyorum akşamdan beri🤲🥺🥰

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş:

Önümüzdeki dönemde "Aile Danışmanı" hizmet modelini hayata geçireceğiz.

Böylelikle mahalle mahalle ülkemizin sosyal risk haritasını çıkaracağız. Olası riskleri önceden görüp ona göre önleyici tedbirler alacağız.

Böyle bir haber çıktı,büyük rabbim inş bizede olumlu yönde yansır diye diye dua ediyorum akşamdan beri🤲🥺🥰
Canım hep puan elinde hazır olmalı, ne olacağı hiç belli olmuyor.
Mesela tıbbi sekreter pek alınmayan bir bolumken geçen senenonkadar çok alındı ki 70 puana kadar düştü

Canim 3 yıl sozlesmeli oluyorsun sonra kadroya geçiyorsun.
İlk 3 yıl sozlesmeli yapma sebebi de, tayin olmasın 3 sene diye. Maaş farkı felan olmuyor kadroya geçince
1.5 sene oldu benim. 1.5 sene kaldı.
Rabbim nice yıllar geçirmeyi nasip etsin inş kuzum. Vatandaşlık dersinde en az 1 en çok 2 yıl diyor ya,ondan sordum 🙈

Canım hep puan elinde hazır olmalı, ne olacağı hiç belli olmuyor.
Mesela tıbbi sekreter pek alınmayan bir bolumken geçen senenonkadar çok alındı ki 70 puana kadar düştü
Canım dün gerçekten çok umut doldum ,ne olur bilmiyorum. İnş bizim bölümden de cok alım olur, puanimda güzel gelir inş 🥺🤲

Cok şükür canim.
İnan bu açıdan çok mutluyum
İş hayatında da herşey 4*4 Luk değil, sıkıntılar oluyor, ama ben bunu o kadar çok hayal ettim o kadar çok istedim ki, bu günler geliyor hep aklıma.
Hep bunu merak ettim canım, çok isteyince o zorluklar sikintilar yük geliyor mu? Off ya nereden geldim ben buraya diyor musun?

KPSS 2024/1 LİSANS BÖLÜMLERİNDE ATAMA TABAN PUANLARI

HUKUK : 83,79
SBKY - KAMU YÖNETİMİ : 80,5
İKTİSAT : 78,35
İŞLETME : 78,18
ULUSLARARASI İLİŞKİLER : 80,55
MALİYE : 78,42
ÇEKO : 78,74
EKONOMETRİ : 80,55

İSTATİSTİK : 74,21
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI : 92,49
SOSYAL HİZMETLER : 85,25