Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hadi canım son günler biraz daha asıl. Bu sınavdan inşallah 80 alsan, diğer sınavda +85 e kolay çıkarsın.
Bende öyle düşünüyorum kuzum biliyor musun, olur dimi şuan matematikte daha iyi görüyorum kendimi ama sınavda kendimi kaybedip adımı dahi unutmazsam, güzel hissediyorum

Bende öyle düşünüyorum kuzum biliyor musun, olur dimi şuan matematikte daha iyi görüyorum kendimi ama sınavda kendimi kaybedip adımı dahi unutmazsam, güzel hissediyorum
Canim beyin zorluyor kendini o heyecanla.
Heyecan güzeldir tadında olursa.
İnşallah bunda güzel bir puan gelir, üstüne de koyarsın. Son günler deneme çözüyor musun ?

Saricivcivcikcik sen nasılsın ?

Canim beyin zorluyor kendini o heyecanla.
Heyecan güzeldir tadında olursa.
İnşallah bunda güzel bir puan gelir, üstüne de koyarsın. Son günler deneme çözüyor musun ?

Saricivcivcikcik sen nasılsın ?
Evet çözüyorum kuzum, çıkmış yıl sorularını deneme olarak çözüyorum. Sonra analiz yaparken sorularını iyice okuyorum. Neyi neden yanlış yaptım diye.

O da iyi çalışmaya zorluyor kendini neden böyle olduk bilmiyorum

Sen nasılsın canım, tatilin nasıl gidiyor
Çok teşekkür ederim canım ,sen nasılsın?Dil puanı almak için masaya oturdum tekrar sonrasında kısmetse hedef müfettiş olmakBu bir kısır döngü mü acaba ben sürekli ders çalışmak için kendimce bahane mi buluyorum.Ben ciddi anlamda kalemi , kağıdı , kitabı seviyorum onlardan kopasım gelmiyor sanırım.

Bu arada dün yorum yapmıştım yayımlanmamıştı ben şimdi tekrar yazdım ikisi birden yayımlandı şimdi de
Anladım
En iyisini yapıyorsun calismakla.
İnşallah hedefine ulaşırsın.
Bende kurum içi yükselme sınavlarına girmek istiyorum, ama 3 sene sozlesmeliyim ve sözleşmeliler sınava giremiyor. Onlar için 3 sene beklemem gerekiyor.

Pınarbaşı durumunu ne yaptın, merkeze aldirabildin mi kadronu ?
Eylül ayında başlayacağım göreve canım henüz girişim yapılmadı.Ama oğlumun raporundan dolayı yönetmelik gereği almaları gerekiyor.
Oğlum için anaokulu buldum tüm gün eğitim veren ‘akılküpü’ diye bir yer.İçime sindi orası ama fiyat olarak biraz pahalı
Kayseri ciddi anlamda ilaç gibi geldi bize
Bizim ihtiyacımız olan her şeye ulaşabiliyoruz Allah’ıma şükürler olsun
Ben teknik öğretmen olduğum için maaşım diğer öğretmen gruplarına göre fazla yatacakmış buna da çok sevindim
30-35 bin alacakmışım maaş.
Eylülde 1.5 maaş yatacak hayırlısıyla bekliyoruz onu.

Evet canım ablamın eşi de teknik öğretmen maaşı diğer öğretmenlere göre fazla oluyor. Bu ek derste çok farkediyor sanırım. Ne kadar çok ek ders alırsan o kadar artar

Kreş fiyatı ne kadar aylık ?

Siz alıştınız mı Malatya’ya.Sizde de zorunlu hizmet var mı yıl olarak şu kadar yıl kalmanız gerekiyor diye.
Normalde 3 yıl sözleşmeli, sonra kadroya geçiliyor. Kadroya geçildikten sonra tayin hakkı doğuyor.

Ama hakim, savcı, polis, asker eşlerine böyle bir süre şartı yok. Ben bundan sonra eşime tabiyim. O ne zaman nereye giderse benimde oraya tayinim çıkar.

Burası çok küçük bir ilçe. Öyle yemek yenecek restoranlar cafeler felan yok. Park bile bir tane çoğu memur merkezde yaşıyor gidiş geliş yapıyor burda sosyal imkanlar fazla değil diye. Eğitim açısından da öyle. Kreş yok mesela. Bir yerde ingilizce kursu açılacak haberi aldık, kızı yazdırmaya götürdük ki, hiç talep olmadığı için açılmamış. Kursu soran tek kisiymisiz

Yani uzun süre kalınacak bir yer değil. Eşim burda 2 sene kalırsa doğu görevini yapmış sayılacak. Ondan mecbur 2 sene kalacağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…