Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende tarihte sıkıntı yaşıyorum genellikle hafızam pek iyi değil unutuyorum o yüzden ezber değilde öğrenmek için uğraşıyorum. Bende Ameliyathane hizmetleri mezunuyum.

Bende tarihte sıkıntı yaşıyorum genellikle hafızam pek iyi değil unutuyorum o yüzden ezber değilde öğrenmek için uğraşıyorum. Bende Ameliyathane hizmetleri mezunuyum.
Aynen ezber olunca unutuluyor. Ablam kpss ye girdiğinde hep full yapardı tarih coğrafya ya da 1 2 yanlış ancak. Onun dediği konu sonrası bol bol bölüm denemesi çözmek. Ne kadar çok soru çözersen o kadar akılda kalıyor diyordu.

Merhaba hanımlar aslen avukatım ama meb atamasıyla büro personeli olarak atandım 2022 kpss ile. Şimdi 2024 kpssye girmeyi düşünüyorum kendi branşımdan atanmak için. Telegramda pdf grupları oluyordu 2022de. Fakat hepsi telif sebebiyle kapatılmış. Sizin bildiğiniz pdf grupları var mı paylaşabilir misiniz?

Bende idare eder kuzum hayat işte, bizim istediğimiz planladığımız gibi olmuyor bazen amiiinnnnnnn

Canim bayram tatiline memlekete gittim geldim, eşim yanıma geldi çalışmaya başladı derken düzen kurmaya çalışıyorum.
Sen nasılsın, nasıl gidiyor çalışmalar ?
Yaaa eşinin gelmesine çok sevindim kuzum, hersey geçiyor bak. Sen alıştın mı işine bende idare ediyorum canım, çalışmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…