Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Koca topikte iki kişi mı kaldık kuzu safran ayağını sürü Safransari
Canim matematikte ben ilk soru bankasi yediiklim ikinci pegem olarak belirlemiştim. Sonra baktım ikisi ayni düzey gibi bir şey.. öyle yapmaktansa Safransari safranin söylediği bilgi sarmala şöyle bi gozattim gercekten de gayet iyiymis kaliteli sorular var hem de bol soru var. Yeni nesil de var. İkinci kaynak olarak pegem yerine bilgi sarmalı koydum. Tavsiye ederim sana da aklında bulunsun.

Bilgi sarmal ve acil matematik
Kızlar bu kitapları keisnlikle ama kesinlikle çözün. Yeni nesil diye uzak duruyor kpss öğrencileri ama o soru tarzlarını da görmek çok önemli. Yeni nesil sorularda şekil sema var, kpss yeni tarzında da soru yeni nesil ama şekli kafanda planlanması isteniyor. Ve bu sınavda çok avantaj sağlıyor.

Bu iki kitabı video çözümleriyle birlikte götürmeniz kesinlikle tavsiye ederim.
Günde 2 test video çözüm izleyin, ertesi günü de kitaptan siz çözün o testleri. Bu taktiği anlatmıştım, çok başarılı oldu.

Aaa bunun video çözümleri de varmisben pdf olarak çözümlerini buldum video olarak olduğunu da bilmiyordum şimdi sen söyleyince baktim
Çok iyi oldu bu.

Youtube da soru çözüm videoları var. Kitabı almadan ona mı bakacaksın kuzu? Ben öyle düşündüm

Kitapları alin mi diyorsun kuzu

İnşallah inşallah inşallah

Çok teşekkür ederim canım benim

Şimdi mehmet hocadan sayı basamaklarına başlıyorum
Kolay gelsin balım ben de obeb okekle boğuşuyorum milli sorunumuz

Yaaa duygulandm
İnşallah bire bir aynısını yaşarsın sosyalim
Rüyalarım gerçek oldu dersin, deriz

Bence bi yerin açık kalmadı bunlar olacak inanıyorum ben gelip buraya yazcaz

Ben onlara bakmayacagim, o da olmasin

Yaa acayip birseydi imkansız değil sonuçta amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…