Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bunu bende destekliyorum deneyemeyi başka alanlarda çozmek.
Ben evde zaman artirdigim denemeleri dersanede zor yetistiriyordum.
Bu yüzden dersane denemesine yazılmıştım, ki telegramdan tüm tg ler indiriliyor. Daha uyguna geliyir. Yinede dersane ortamında çözmek daha verimli geldi.

Peki o kitap hangi kitap elimde o kadar çok tarih soru bankasi var ki. En begendiklerimden biri birolbyetimoglununki. Tam sınav tarziydi bence ASSOSyal şimdi aklıma geldi bak. Onda da sınav tarzı öncüllü hem yorum hem bilgi soruları vardı.
Tek sıkıntı çözümleri videolu kendi sitesinde ve site pek iyi calismiyordu ses iyi değildi. Ama zaten bulamadklarimi da kendim araştırdım buldum bi yerde iyi oldu..
Bendeki 2019 basım olması lazim belki yenisi öyle değildir.

Evet safran bence de tarihi fullemek zor. Genel kültürü fullemek zor yani göründüğü gibi değil. Vatandaslikta bile neler soruldu..

Matematik yani işin özü genel yeteneğe yüklenmemiz lazım bizim. Genel kültürü bir şekilde ortalama yapıyoruz zaten..

Aynen katılıyorum bana ck sey katti ilk sınavda çok rahattım o dershane denemeleri sayesinde

Canim matematikte çok sasirtamiyorlar.
Dilbilgisi de de soracaklari belli.
Paragrafta zor olunca herhese zor derken.
Yine her yol iyi matematik neti yapmaktan geçiyor.
Ben 25 üzeri matematik neti yaptım yine atanamadim diyen duymadım ,
Onu halleden bir şekilde diğerlerini de hallediyor.

Bu hocanın şuan güncel kitabı var mı kuzum bilmiyorum, Birol hocanin ayrıntılı resimli bir kitabı var bende haritalı falan ama açtın mı diye bir sor ismail hocada kitabı guncelledim diyor ama bilmiyorum tabi

Bu hocanın şuan güncel kitabı var mı kuzum bilmiyorum, Birol hocanin ayrıntılı resimli bir kitabı var bende haritalı falan ama açtın mı diye bir sor ismail hocada kitabı guncelledim diyor ama bilmiyorum tabi
Valla Birol hocanın soru bankasını mutlaka tavsiye ederim canım.
İsmail hocaninki pusula miydi? Onun da branş denemesi var bende o da güzeldi evet. Ya küçük güncellemeler vardır en fazla ne yapabilir ki

Evet kesinlikle öyle safranim.
Bugünlük motivasyon dozumu sizden aldım akşam soru çözeyim bolca

Safran tebrik ederim atanmışsınAllah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Matematik online kitapları anlattığın bir mesajını gördüm eskiye gittim resmen.
Ben sonrasında KPSS yi rafa kaldırmak zorunda kalmıştım.
Biz Kayseri’ye tayin olduk oğlumun sağlık probleminden dolayı ve merkez ilçeye verdiler Kocasinan’a.Formasyon almıştım ve ders çalışmayı komple bırakmıştım.Son iki ay tekrar başlayıp 85 aldım.Öylesine girdiğim bir sınavla Allah’ın izniyle atanacağım.Bende ilan bekliyorum MEB’in ilanı bir türlü gelmediİnşallah atanınca yazarım buraya

Maşallah ne ogretmeni siniz? Tebrik ederim

Yaaa Aysun seninle ders calistigimiz günler aklıma geldi
Formasyona kabul edildigin günü dün gibi hatırlıyorum.
Çoğu kitabı senin tavsiyenle aldım, sen benden önce başlamıştın ve kitap stoklamistin
Kayseriye memleketime tayin olmanıza ayrı sevindim.
Benim kutukte kocasinanda
Hayırlı haberlerini bekliyorum canim. Mühendisliktende devam etsen ogretmenlikten de ben senin başarılı olacağını biliyordum.
Hayırlı haberlerini bekliyorum seninde.

Ooo bizde böyle konuşacak mıyız acaba

Mehmet hocanın kpss videolarina başladım, allahim çok eksinli bi hayatım var

Birde toplama, carpma anlatıyor yaaa yicem çok poncik

Rüyamda da mehmet hocayla sohbet ediyorduk yatıp kalkip matematik düşünüyorum ondan herhal duysa duygulanirdi bence
Kız hiç güleceğim yoktu sosyal yicem ya çok tatlisin

Ben de evi toparladım çamaşırları katliyim oturcam basina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…