Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Eveeet Hello 2022 diyoruz artık sonunda . Geç olsun güç olmasın bugün birazcık başladım galiba. Başlayan arkadaşlarımızda umarım tam gaz devam ediyorlardır gerçi hiç burada göremesemde .

Böğün İlyas Güneş in ilk 5 videosunu izledim varsa not alınacak yerleri var olan notlarımın arasına sıkıştırıverdim.

Vaktim olduğunca çalışıp sizlerle paylaşım yapacağım kızlarcım. Hepimize kolaylıklar diliyorum

Ya ben çalışıyorum ama çok çok az 5 video izlesem günde baya iyi çalıştım bugün derim

Ya ben çalışıyorum ama çok çok az 5 video izlesem günde baya iyi çalıştım bugün derim
Olsun canım ya ne kadar çalıştıysan kardır böyle düşün yoksa moralin bozulur. Ben hepsini sizinle paylaşmaya çalışacağım çünkü yeri gelecek bir hafta çalışamadığım olacak yeri gelecek 5 dk çalışabildim kızlar diyeceğim hatta yeri gelecek bugün 1 soru çözdüm Allah bereket versin diyerek günü kapatacağım yani . Çocuk olunca ev kalabalıksa zırt pırt iş çıkıyorsa ben günlük şu kadar saat çalışacağım diye hedef koymuyorum çünkü o hedefe ulaşamazsam moralim bozuluyor bende ne kadar çalıştıysam kar deyip moral ve motivasyonumu yüksek tutmaya bakıyorum. Birde buraya çalışmamış bile olsam hepsini sizlerle paylaşmak bana iyi geliyor eğer sende iyi hissedeceksen paylaşabilirsin.

O yüzden sende bu şekilde moralini bozma canım sürekli pes etmeden ilerlemeye bak ve dediğim gibi iyi gelecekse yaz paylaş bizimle bu yolda yalnız değiliz unutma hep birlikteyiz inşallah

Çok teşekkür ederim bu mesajın güzel moral oldu benim için.

Ev kalabalık değil ama bebeğim küçük tam keşif zamanlarında. Bir de kv yakın ve rahatsızlıkları çok. Bir gün gitmesem ertesi gün gidiyorum. Zaten ben geceleri çalışırım diye planladım hep. Yazarım bundan sonra motivasyon olur inşallah

Çok teşekkür ederim bu mesajın güzel moral oldu benim için.

Ev kalabalık değil ama bebeğim küçük tam keşif zamanlarında.
Haklısın bebişlere ayrıca enerji gerekiyor ya
Bir de kv yakın ve rahatsızlıkları çok. Bir gün gitmesem ertesi gün gidiyorum.
Geçmiş olsun inşallah buda yoruyordur seni
Zaten ben geceleri çalışırım diye planladım hep.
Belki geceleri çalışman bile yetecek bilemezsin.
Yazarım bundan sonra motivasyon olur inşallah
İstediğin zaman yaz canım bende olabildiğince yazmaya çalışacağım .

Bak mesela bugün çalışamayabilirim misafirimiz var. Akşam bugün neler yaptığımı paylaşırım ama boş beleş bir gün geçirdim yazıcam yüksek ihtimal

Yazacağım canım. Mesela düzen grubu da ev işlerini yoluna koymamda faydalı oldu. Buraya da onun için geldim :)

Dün sadece gelişimden 3 test çözdüm. Akşam da coğrafya çalışacaktım ama olmadı.

QuantumPhysics sen sınırda kalmıştın sanırım atamada ek yeni bir atama olacakmış inşallah olur.

Dün sadece gelişimden 3 test çözdüm. Akşam da coğrafya çalışacaktım ama olmadı.
Coğrafyada başka bir gün oluverir. Gelişimden 3 test iyi bence
QuantumPhysics sen sınırda kalmıştın sanırım atamada ek yeni bir atama olacakmış inşallah olur.
Bu ek atama 2020 ile 2021 karma olacakmış ve tekrar mülakata gireceğim . O yüzden hiç belli olmaz ya bir şey diyemiyorum her şeyin hayırlısı. Bu haberi görmemiş gibi ders çalışmaya devam ediyorum.

Bende dün yazamadım ama dediğim gibi neredeyse hiç bir şey yapamadım sadece 1 tane tarih videosu izleyebildim.

En iyisini yapıyorsun. Malesef hiçbir şeyin garantisi yok.

Karma atama gelmis. 2020 2021 puanları birbirine karışınca artık edebiyatın taban puanı 88 falan olur galiba önemli olan katilmakti
Atama tarihleri belli mi? Çok saçma karma olması. Sonuçlar açıklandıktan sonra olacaksa 2021le olması lazım hangi akılla böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum

Karma atama gelmis. 2020 2021 puanları birbirine karışınca artık edebiyatın taban puanı 88 falan olur galiba önemli olan katilmakti
Aynen ya dediğin gibi bu yılda katıldık eğlendik iyi güzel, ders çalışmaya devam
Bu ay içinde belli olacaktı sanırım puanlar. Karma sıralama falan nasıl olacak ki
Kapkarışık hatta kapkara olacağız . O yüzden ben pek iç açıcı bir şeyler beklemiyorum

Of kızlar içinizi karartmak istemiyorum ama kpss yi geçtim özel de bile is bulamiyorum 2022 ye gireceğim kpss için onda da düz memurluk alımlarında azaltmaya mi ne gidilecekmis boşu boşuna kürek çekip hiçbir şey elde edememek üstüne birde milletin okudu da bir şey olamadı laf caktirmalarini çekmekten de sıkıldım bazen keşke hiç üniversite falan okumasaydim diyorum insaAllah herkes emeğinin karşılığını kat ve kat alır Allah büyük hepinize iyi çalışmalar Allah zihin acikligi versin ❤❤

Of kızlar içinizi karartmak istemiyorum ama kpss yi geçtim özel de bile is bulamiyorum 2022 ye gireceğim kpss için
Evet gerçekten haklısın hele özel daha berbat.
onda da düz memurluk alımlarında azaltmaya mi ne gidilecekmis
Cidden mi ya
boşu boşuna kürek çekip hiçbir şey elde edememek üstüne birde milletin okudu da bir şey olamadı laf caktirmalarini çekmekten de sıkıldım bazen keşke hiç üniversite falan okumasaydim diyorum
Al bendende o kadar ya harfi harfine katılıyorum canım
insaAllah herkes emeğinin karşılığını kat ve kat alır Allah büyük hepinize iyi çalışmalar Allah zihin acikligi versin ❤❤
Amin kuzum benim çok sağol Allahım sanada hepimizede kolaylıklar versin inşallah emeklerimizin karşılığını hayırlısıyla alırız

Bu arada canlar matematik için sıfırdan başlamak istiyorum kolay dan zora doğru kaynak önerileriniz var mi birde ben problemlerde zorlanıyorum nasıl çalışayım ne tavsiye edersiniz
Kızlardan duyduğum ama daha bakmaya fırsat bulamadığım Fatih Örs var. Bunun dışında ben İlyas Güneş e bakıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…