Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yaaaaa canım inan ne diyeceğimi bilmiyorum 🙈 bu haksızlık, mülakat haksızlığı olmamalıydı ya🤷‍♀️ bunu sen haketmedin.
Bende böyle düşünüyorum 😐
Ben çok inanmıştım çünkü mülakatında gayet iyiydi 🤔
Evet gerçekten 5 te 4 dü yani 🤷🏻‍♀️
sebep olanlari allah görsün ınş, çok üzgünüm 😢
Amin inşallah
ama şunu biliyorum bu yıl daha kolay olacak senin için çünkü temelin çok iyi, ınş Rabbim yüzünü güldürür canım 💜
İnşallah canım benim çok sağol. Bakalım bende girdik madem bu işe iyice batacağız diyerek devam diyorum 😂
bu yıl ki kpss de açıklanmadı çok daha iyi olur inş 🤩🤗😍 sen çok hakediyorsun, nasıl çalıştığını hepimiz gördük bebeğinle 🤲
Yaa çok teşekkür ederim 🙈🤗❤️. Sadece ben değil grup olarakda maşallah iyiydik ben öyle düşünüyorum. Hatta inşallah bu yıl daha güzel olacağız diye düşünüyorum Allah ın izniyle 😊. Senide aramızda görsek ne kadan güzel oluuuur 😍
Bu yıl Bende başlıyorum güzel bir şekilde. Napicam bilmiyorum ama bir şekilde halletmeliyim.🤲
Aaaa süpeeer grubumuz büyüyooor 😍😍😍. O zaman merhaba 2022 diyelim bence :halay: :KK50::21::KK68:

Bende böyle düşünüyorum 😐

Evet gerçekten 5 te 4 dü yani 🤷🏻‍♀️

Amin inşallah

İnşallah canım benim çok sağol. Bakalım bende girdik madem bu işe iyice batacağız diyerek devam diyorum 😂

Yaa çok teşekkür ederim 🙈🤗❤️. Sadece ben değil grup olarakda maşallah iyiydik ben öyle düşünüyorum. Hatta inşallah bu yıl daha güzel olacağız diye düşünüyorum Allah ın izniyle 😊. Senide aramızda görsek ne kadan güzel oluuuur 😍

Aaaa süpeeer grubumuz büyüyooor 😍😍😍. O zaman merhaba 2022 diyelim bence :halay: :KK50::21::KK68:
Başlamak bitirmenin yarısı kuzum elbet cikariz aydınlığa 🤩🤗😍🤲

Azıcık ucundan başladım sayılır. Çok hareketli bir oğlum var gündüz uyurken evin işlerini hallediyorum genelde. Akşam uyuduktan sonra çok yorgun olmazsam çalışıyorum.

Şu an için tarih ce coğrafya videolarında ilk konuları atlayıp ikinci konulardan başladım izlemeye. Biraz alandan eski türk dilinin ilk konularına baktım. Bu kadar henüz çok yeni başladım ve çok yavaş ilerliyorum.

Bu arada bölümüm Türk Dili ve edebiyatı. 2016 senesinde 82 puan aldım. O sene darbe oldu mülakat geldi. Mülakatta 83 oldu ama yetmedi 86yla kapattı bizim bölüm. Sonra da evlendim derken tekrar hazırlanmadım. Bu sene hazırlanıp şansımı denemek istiyorum yeniden.

QuantumPhysics QuantumPhysics mesajını alıntılamayı unutmuşum.hoşbuldum teşekkür ederim

Azıcık ucundan başladım sayılır. Çok hareketli bir oğlum var gündüz uyurken evin işlerini hallediyorum genelde. Akşam uyuduktan sonra çok yorgun olmazsam çalışıyorum.

Şu an için tarih ce coğrafya videolarında ilk konuları atlayıp ikinci konulardan başladım izlemeye. Biraz alandan eski türk dilinin ilk konularına baktım. Bu kadar henüz çok yeni başladım ve çok yavaş ilerliyorum.
Çocuklu olanlarımız yavaş gidiyor hiç sıkıntı etme haklısın ev işleri, çocuk, yemek, temizlik gerçekten zorluyor ama işte dediğim gibi hepimiz aynıyız. Yeterki bırakma.
Bu arada bölümüm Türk Dili ve edebiyatı. 2016 senesinde 82 puan aldım. O sene darbe oldu mülakat geldi. Mülakatta 83 oldu ama yetmedi 86yla kapattı bizim bölüm. Sonra da evlendim derken tekrar hazırlanmadım. Bu sene hazırlanıp şansımı denemek istiyorum yeniden.
Güzel puan almışsın. O puanı alan gene alır diyorum o yüzden çalışmaya devam.
QuantumPhysics QuantumPhysics mesajını alıntılamayı unutmuşum.hoşbuldum teşekkür ederim
🤗

Çocuklu olanlarımız yavaş gidiyor hiç sıkıntı etme haklısın ev işleri, çocuk, yemek, temizlik gerçekten zorluyor ama işte dediğim gibi hepimiz aynıyız. Yeterki bırakma.

Güzel puan almışsın. O puanı alan gene alır diyorum o yüzden çalışmaya devam.

🤗
Bırakmamak için yazdım buraya burda çalışanları gördükçe ben de kendimi motive ederim.

İnşallah ben de öyle düşünüyorum ama o puanı aldığımda bekar ve çocuksuzdum bir de o var 😄

Bırakmamak için yazdım buraya burda çalışanları gördükçe ben de kendimi motive ederim.

İnşallah ben de öyle düşünüyorum ama o puanı aldığımda bekar ve çocuksuzdum bir de o var 😄
Ben en yüksek puanımı doğum yaptığım bu yıl aldım ve daha önce bu puana erişmemiştim. Sana umut olsun diye söylüyorum. O yüzden sıkma canını sen çalış yavaş yavaş olsada yükselir

Kızlar ne diyeceğimi bilmiyorum. Ders çalışmaya başlayamamıştım zaten hem bunun sonucunu göreyim istedim hemde biliyorsunuz boşanma işlerim var onlarla uğraşıyorum. Atanamadınız yazısını gördüm maalesef. Aynen rengide böyleydi bu rengiyle paylaşmak istedim sizinlede. En çok merak eden ASSOSyal ASSOSyal im canım benim senide etiketlemek istiyorum. Ne yalan söyleyeyim atanabileceğime benden çok sen inanmıştın çok teşekkür ederim ama yüksek oranda doğru hissetmişsin çünkü 0.9 puanla kaçırdım. Mülakatta zaten hakettiğimden 7 puan düşük aldığımı düşünüyordum. Hatta şunu diyebilirim hakettiğimi bırakın 2 puan daha verilseydi bugün atanık bir bireydim öyle söyleyeyim sizlere. Hayırlısı olsun bir şey diyemiyorum moralim biraz bozuk içim buruk bugün.

Sizlerinde moralini bozmak istemiyorum elbette sadece her şeyi paylaşıyorum sizlerle biliyorsunuz bunuda paylaşmak istedim. Bundan sonra ne mi yapacağız? Daha çok çalışacağız :deli:. Eveeet kızlar yani bizi bomba gibi bir 2022 bekliyooooor 😂. Moral bozukluğu ile başlayan konuşmanın sonu motivasyona döndü 😂😂😂. Ee yani yıllardır kpss ye çalışıyoruz normal olmamızı beklemeyin 🤪.Çalışanlar ve çalışmaya başlayanlar dewamke litfeeeen hemen yetişeceğim inşallah 😊
Kuzummm inşallah 2021 kpss den atanirsin. Hayırlısı olsun. Kırmızı yazmalarına gerek yokmuş😒
Daha birinin sonucu gelmeden diğerine niyetlendik🥴

Aynı bransdaniz 👍🏾
Güzel puan almışsınız hocam. Biraz üstüne düşünce bu temelle siz bitirirsiniz,❤️

Aynı bransdaniz 👍🏾
Güzel puan almışsınız hocam. Biraz üstüne düşünce bu temelle siz bitirirsiniz,❤️
Öyle mi zümremi gördüğüme sevindim 😊 İnşallah hocam ama o zamandan sonra tekrar girmedim hiç şu an ne durumdayım bilmiyorum. Siz girdiniz mi bu sene nasıldı

Öyle mi zümremi gördüğüme sevindim 😊 İnşallah hocam ama o zamandan sonra tekrar girmedim hiç şu an ne durumdayım bilmiyorum. Siz girdiniz mi bu sene nasıldı
Ben de sevindim 😊ben bu yıl girdim zor geçti sorular ÖABT ozellikle çok zordu. öncesinde 2018 de girmiştim ama 72 almistim🥴 bizim bölümümüz zirvede kapatıyor😒

Ben de sevindim 😊ben bu yıl girdim zor geçti sorular ÖABT ozellikle çok zordu. öncesinde 2018 de girmiştim ama 72 almistim🥴 bizim bölümümüz zirvede kapatıyor😒
Hayırlısı olsun giren arkadaşlarım da hep öyle diyor. Yanlış görmediysem 83.5ta kapatmış bu sene.

Kuzummm inşallah 2021 kpss den atanirsin. Hayırlısı olsun. Kırmızı yazmalarına gerek yokmuş😒
Daha birinin sonucu gelmeden diğerine niyetlendik🥴
İnşallah canım sağol. Ah evet hiç sorma o kırmızı beni benden aldı zaten 😒. Evet hakikaten öyle oldu baksana 16 eylülde de diğerinin sonucu açıklanacak işte ne kadar uzun sürüyor.

X