Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim inşallah hepimizin olur artık.
Gecti gitti artık.
Hem sürecin uzadığını üzüldük, hem çalışacak biraz daha zaman olsaydı dedik. Ne istediğinizi bile şaşırmıştık artık.

Benim iptal edilen sınava göre çok iyi geçti ama paranoyaklık yapıyorum sınavda sorudan soruya atladım işaretlerden yanlış yaptıysam diye korkuyorum , mesela biraz tarih çözdüm , sıkıldım güncele geçtim tekrar mat coğrafya çözdüğüm sayfayı optiğe işaretleyerek gittim. benim için baya karışık bir sınav oldu normalde böyle çözmezdim off korkuyorum hala açıklanana kadar çünkü sınav anı aşırı dikkat etmemiştim

Bende de yetistirememe stresi oldu.
Bazı tarih coğrafya sorularını, bana göre cevapları çok belirgin olanları 5-10 soru yani yarısına kadar okuyup sikka gittim.

Gece onun vicdan azabı çektim, keşke tam okusaydim diye.

Sınavdan mükemmel geçti diye çıkan yok, herkeste farklı bir durumdan dolayı pişmanlığı var sanirim.

İnşallah yüksek puanlar gelir hepimize.

İnşallah iyi gelir, yetişmedi benimde matematik problemlere hiç bakamadım bir de çalışmıştım o kadar boşuna. sınavda sorular çok tuhaf geldi hiçbirinden tam olarak emin olamadım cevaplara bakınca doğru yapmışım yine beklediğime göre iyiydi

sınav öncesi tg denmeleri ve cıkmış denemelerde 95 -103 net bandında ney yapan ben .
kpss sınavı anında yapamıyorum bunu anladım .
gecen sınavda gk ü verimli yapmıştım . mat türkçe kötüydü. ama suan matematik kolay olmasına ragmen . 6 boş 2 yanlısım var . yanlıs olan soruardan biri küme .
sınav anı heyecandan mı panikten mi kan cekilmesinden mi ne küme yapamıyorum arkadas.
ki sayısalcıyım mühendislik mezunuyum .
türkçe desen boş bıraktıgım 1 soru aslında işaretlesem dogru olacakmış. gk de o kadar emin olmadıgım soruyu işaretlerken bunu işaretlemeye korkmusum .
1 yasında oglumla ve iş te çalışarak 88 -89 puan arasında kalacagım muhtemelen .
bölümüm 90 altı puan ile atama yapmıyor.
şuan özelde fena ücrete çalışmıyorum . son kez elimden geleni yaparak çalıştım .
ve sınavdan önce kendimi bagısladım . daha iyisini çalışamazdım .
en iyi şekilde çalıştım. olacaksa olacak . olmayacaksa hayırlısı bu degilmiş.
ama dürüst konuşmak gerekirse. sayısalcılar bu sınavda cosmustur. mat ve türkçe zor degildi.
gk de 40 üstü net yapılabilirdi.
ama ben mat ve türkce de 49-50 yapmam gerekirken , 45 netlerde kaldım . nasip diyorum .
küme yapamamam falan komikti yani .

Tebrik ederim sınavınız güzel geçmiş.
Ama bölüm yüksek kapatıyorumus.
Bekledigimizden iyi sıralama gelir inşallah.
Kaç soru isaretlediniz, kaç yanlışınız çıktı acaba ?

Tebrik ederim sınavınız güzel geçmiş.
Ama bölüm yüksek kapatıyorumus.
Bekledigimizden iyi sıralama gelir inşallah.
Kaç soru isaretlediniz, kaç yanlışınız çıktı acaba ?

malesef benim için iyi gecmiş sayılmıyor. gy 7 boş gk 3 boş
gy 45 gk 42 net gibi bişey gelecek . en kötü senaryo ile hesapladım .
formasyon alsaydım 2020 de bu puana ek ögleden sonra olacak sınava da girsem atanma imkanım olurdu .
ama formasyon artık cocukla imkansız . baska sehirde oluyor cunkü.
zamanında yaptıgımız secimler hayatımızı bi ömür etkiliyor.

Aynı ben. Ben de küme falan yapamadım basitetim bağlandı resmen

Sınav ile ilgili sıralamaları değişir. Zor bir sinavdi .umudunuzu koruyun derim.

Formasyon meselesine ben de üzüldüm biraz üni son sınıfta bayağı bi arkadaşım almisti keşke alsaymisim dedim ama keşke demeyi de çok sevmiyorum. Gerçekten bazı şeyler ne kadar ugrassak da nasip.

Ama bence sizn olma ihtimali var çünkü bu sene alımlar artarsa girersiniz kadroya. Hayırlısı olsun inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…