Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Tayin daha var canım buranın görev süresi uzun bi 5 yıl daha kalcak gibiyiz belki daha çok.
Bilmiyorum ki bi düşüncem tekrar..

Bu arada bir de lojmanda kaldınız mı siz hiç canim ya? Bakmaya gittim de bayağı dökülüyor iç açıcı değildi ama herkes kaçırmayın diyo tabi ucuz olduğu için. Burda normal ev kiraları 6 7 10 milyarlarda hep hem de yıkık dökük evler. Ev sayısı az olduğu için ev sahipleri de sağ olsn acımıyor

Yok canim kalmadim
Şimdiki evinizden çıkmanız mi gerekiyor ?
Lojmanlar malesef küçük ve bakımsız çoğu malesef.
Ama iki kişisiniz. Küçük olması çok bunaltmaz sizi. O kadar kiraya vereceginize, loojmani gönlünüzce yaptirip oturmanizi tavsiye ederim.

Yani şu an olmasa da seneye kesin çıkarır ev sahibi. Bu sene bile 2 milyar zam teklif etti kabul etmedik. Geçen sene de ev kışın su aldı resmen soğudum açıkçası iyice.
Evet olmazsa lojmanda biraz biseyler yaptırıp geccez en azindan ev sahibi cikarcak derdi olmaz.
Hayırlısı olsun bakalım

Lojmanlar da ortam da güzel oluyor canım.
Hakkınızda hayırlısı olsun

Kızlar ben anlatım bozukluğu bakmamıştım, ama örnek sorularda var, çıkacak mı acaba, bakmalı miyiz ?
Pek cikmiyo galiba ama ben sadece soru cozmustum çok da üstüne düşmeye gerek yok bence canım.
Saricivcivcikcik benim bu Türkçe kitaptan 4 test çözmem 32 soru 1 saat sürüyor. Çok mu yavasim
Canim testine göre değişiyor benim mesela sıralama sorularının olduğu testte biraz daha uzun sürüyor. Diğerlerinde daha kısa.
Yani normal bence olabilir.
Motivasyonum çok bozuldu yerdeyim
Ben de öyleyim sosyal ya.. çalışıyorum ama kafama girmiyo sanki.. Bir de şu tarih genel tekrarını birakmak istiyorum ama içim rahat etmiyo zaten bikac video kaldı diye.. Aslında dinlememe gerek yoktu kendim okuyup soru cozsem sanki daha iyi olurdu zaten bildiğim şeyler ben belki bir şey kaçırırım diye izlemistim
Toparlamak lazim zaman az.. ama önceki sınava bi ay kala halimden eser yok içimde gram heyecan heves yok..

Ya bende tarih tekrarı izliyorum ama oyalayıcı geliyor. Anayasa da aynı şekilde ama herkes tekrar videoları izliyor geri kalmıyor diye izliyorum.
Anayasa coğrafya bugün bitti ama tarihten daha 4.5 video var.

Ya bende tarih tekrarı izliyorum ama oyalayıcı geliyor. Anayasa da aynı şekilde ama herkes tekrar videoları izliyor geri kalmıyor diye izliyorum.
Anayasa coğrafya bugün bitti ama tarihten daha 4.5 video var.
Valla cografyayla vatandasliktan izlemicem direkt tekrar ve soru yapcam. Yoksa buhran gecircem zaten zor dayanıyorum tarihe bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…