Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yani sınavdan sonra oturdum gayet çözdüm ben de bunu anlamıyorum sınavda çözemiyorum.
Video soru çözümü ben de izledim soru da çözdüm ama demekki yetersiz bir şeyler eksik. O zaman daha çok soru çözmek lazım.

Tyt soruları çok farklı gibi geliyo bana ya bizim sınavdan öyle değil mi? O yüzden hep bi soğuk duruyorum.
Bende önceden öyle bilirdim canim.
Farklı olan bazı bazı problemler. Bizde sadece yazı var, tyt de yazı + şekil var. Kpss ALES DGS de konuyu gözümüzde canlandirmamizi istiyorlar, tyt nin bazı problemlerinde bunu şekille göstermişler.

Ya sen mühendissim ya, ondan iyi yapmisindir diye düşündüm.
Ben geçen sınavda 18 işaretledim, 2 yanlışım çıkmıştı. Ondan bu sene matematiğin üstüne çok düştüm.

3 tane video çözümlü kitap bitirdim, tyt kitapları. Ve öyle ince kitaplar değildi.
1. kitabta önce videolari izledim testlerin, ertesi gün o testleri ben çözmeye çalıştım.
2. Kitapta ben çözdüm, cozemedimlerimin video çözümüne baktım.
3. Kitap kamp şeklindeydi.
Yani beni çözüm videoları izlemek kurtardı.
Sinavda da ya yirmi altı netim var yata yirmi beş doğru bir yanlışım var. Bir soruyu tam hatırlamıyorum. Mutlak değer sorusunu çözdüm ama simavdaki bulduğum sonuçla evdeki bulduğum sonuç aynı değildi sanirim
Waaooowwww🥰 geliyooo gelmekte olan🤲

Kızlar ya özelde bi iş imkani çıktı ama sınava 1 ay kala çıkması hiç iyi olmadı sanki🤦🏼‍♀️
Ayy girsem mi girmesem mi kararsız kaldım içime bi öküz oturdu
Waaaaaayyy fırsatlarını bir masaya yatir kuzum,hayırlı olsun inş 🤲💜 senin için nasıl mutlu olur musun🥰

Waaaaaayyy fırsatlarını bir masaya yatir kuzum,hayırlı olsun inş 🤲💜 senin için nasıl mutlu olur musun🥰
Canim açık söylemek gerekirse özel sektör işte.. burası da ekstra yoğun ve mühendislikten başka her işi yaptiriyolar öyle soylüyüm. O yüzden pek icime sinmedi tabi zaten alırlar mı o da belli değil de.
Ya canım çok iyi olmuş aslında.
Ama sınava kadar erteleyemez misin başlangıcı ?
Hiç bilmiyorum görüşmek lazım bi.. ama biliyosun işte ben adama öyle bir şey sunsam baştan izin istemeye başladı diye düşünebilir 🤦🏼‍♀️ hele kpssyi hiç soylememem lazım zaten.

Canim açık söylemek gerekirse özel sektör işte.. burası da ekstra yoğun ve mühendislikten başka her işi yaptiriyolar öyle soylüyüm. O yüzden pek icime sinmedi tabi zaten alırlar mı o da belli değil de.

Hiç bilmiyorum görüşmek lazım bi.. ama biliyosun işte ben adama öyle bir şey sunsam baştan izin istemeye başladı diye düşünebilir 🤦🏼‍♀️ hele kpssyi hiç soylememem lazım zaten.
Pişman olmayacaksan birak canım o zaman

Canim sizin tayin durumunuz nasıl ?
Orada kaç sene daha kalacaksınız ?
Çünkü büyük ihtimal askeri ücretle baslatacaklar, eğer uzun süre orada isen, kariyer olarak yukselebileceksen değerlendir, akşamlari da tekrarlarını yaparsın, biraz yorucu olur senin için ama bir şekilde yaparsın.

Ama bir kaç sene sonra tayin nedeniyle bırakman gerekecekse, büyük ihtimal esinin işi dolayısıyla da uzun süre calismayacagini bilirler,sana birşey katmayacaksa hiç baslamayip, önündeki uzun hedefe odaklanman daha doğru olur.

İnşallah bu sene kpss olur kendi bolumunden, olmasa bile 80 üstü alarak çağrı merkezi olsun KYK gibi açıktan alım memurluklarina basvurursun. Yasin müsait nede olsa.

Bizim esimizin durumlarından dolayı özel sektörler pek mantıklı değil. Çünkü iş verenler hep gidecek gözüyle bakacaklar

X