Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bencede zor canım, dilbilgisi benimde çok canımı sıkıyor. Sanki dil bilgisi bilmiyorum

Bencede zor canım, dilbilgisi benimde çok canımı sıkıyor. Sanki dil bilgisi bilmiyorum
Kızlar bana 2022 dilbilgisi zor geldi onu ne yapacağız önceki çıkmışlar gayet kolaydı 2022 çıkmışında dilbilgisini anlamadım değişik geldi sorular. Paragraftan ziyade dilbilgisinde patladım saçma bir şekilde.

Bende ayniyim canım, 2022 dil bilgisi çok acayipti. Virgül sorusu vicdan azabı gibi çöktü üstüme hâlâ unutmuyorum

Bende ayniyim canım, 2022 dil bilgisi çok acayipti. Virgül sorusu vicdan azabı gibi çöktü üstüme hâlâ unutmuyorum
Diğer senelerin dilbilgisi soruları çok daha anlaşılır ve netti. Bu senekiler sanki dilbilgisi adı altında paragraf gibi yoruma açıktı umarım eylüldeki sorular daha sade olur canım

Diğer senelerin dilbilgisi soruları çok daha anlaşılır ve netti. Bu senekiler sanki dilbilgisi adı altında paragraf gibi yoruma açıktı umarım eylüldeki sorular daha sade olur canım
Kesinlikle katılıyorum. Birde kendime suç bulmuştum anlayamıyorum diye ama cidden bir garipti inş zor soru adı altında yine sacmalamazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…