Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yaa canım aynı öyle. Bile isteye açılmamış bir kadro üstelik.
İlçe istemiş beni. Üni. Deki bir myo
İse baslamak için myo ya gittim.kadro istediklerini unutmuşlar. Kadro isteniyor ama istenen kadronun gelmesi 1 yıl 1 buçuk yıl sürüyor. Bunu orada çalışırken bizzat da gördüm başkalarında.ben gidene kadar o alet ve makineleri kaldırmışlar. O bölüm ile ilgili .direk öğrenci işlerine verdiler. Kadro aynı. Maaş da .ama öğrenci işleri. Sonra yer değiştirdim 6 yıldan sonra. Merkeze gectim vs vs. Direk nokta atışı oldu atanmak.bin şükür. 1 kişilik kadro ve ben. Çok mutlu oldum tabi ama bu olayı sonradan idrak ettim.atanmanin sevinciyle anlamadım ilk yıl da.
Vay be ne güzel masallah🤗 inşallah dgs için de aynı şekilde güzel sonuçlar alırsın canım 🤗
Deneme elimde yoktu . Konu anlatımlı set vardı. Yaargi yayinevi.
Bir gazete bayi komşum günlük deneme veren bir gazetenin kalan ekini bana ayiriyordu. Kpss denemesi.
Onlardan çözdüm. Mini bir kitapçık seklinde deneme .
Onlar kesildi bi zaman sonra . Yetersiz de geldi.
Çıkmış soruların olduğu bir kitap sipariş ettim. Bir de sağlam bir zor soru bankası son hazırlık son viraj gibi çok konuşulan zor bir yayinevinjn .hatırlamıyorum neydi. Bakarım bir.. 1 set hepsinden kpss çalışma kitabı vardı işte .konu anlatımlı. Son kısımlarda soru. Test vardı. Onları çözdüm
Gazetenin verdiği deneme eki.
1 tane tüm dersleri içeren 1 soru bankası
Ve 1 tane de cikmis sorular ile ilgili kitap vardı bende. Başka bir şey almadim.bunlari çözerek sınava girdim.
Bol bol yoktu elimde soru. Ama yeterliydi

Etmek lazım 2 yılda bir ilaç değişimini de sormak lazım doktora ama onların bir çoğu bunu bilir.
Abime nasılsın denk gelmişse. Atağa ve beyin kanamasina sebep oldu. Bir de kan sulandırılmış diye aspirin verilmjs oba . O da beyin kanamasinin durmamasına bir kaç gün sürmesine neden oldu
Ayy çok geçmiş olsun bu tansiyon da sıkıntı gercekten
Ya insan için stres berbat bir şey her seyin basi gercekten.
Bir de günlük videolar vardı. İzliyordum. Tarih videosu .coğrafya. vatandaşlık. Son ay dolu geçmesi lazım
Özellikle tarih .Ona ayırdığım süre daha fazlaydı. Doğaçlama çalıştım her gün . Eksiğim neredeyse ona. Yeni video görmüştüm mesela ona baktım tavsiye video gordum ona baktım vs vs .
Mp3 vardı ses kaydı. Ders videosunun onu yatarken dinledim .
Her gün vatandaşlık baştan sona. Ama temelim olmadığından. Vatandaşlık ile ilgili sıfır bilgim olduğundan her gün okudum. Bir ev hanımının bilgisi ne kadar olur . Düşün yani. Son aya biraktim vatandaşlığı çünkü diğerlerini halletmeden vatandaslik konu bilmenin anlamı yoktu .soru az geliyor oradan çünkü.
Bir de güncelleri takip ettim Son ay
Anladım canım çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. Oturup son ay güzelce caliscaz inşallah. 2020de son aylar ben bayağı tempoyu düşünmüştüm deneme netlerm yüksek geliyo diye. Neyime güvendim bilmiyorum. Calistigimi sandım halbuki calismamisim son zamanlar. Son ayları güzel degerlendirseudim belki şu an farklı yerlerde olurdum
Kısmet bu seneye inşallah.
Gebelik beni salladi.
Bulanti vs yok diye sevindim ama hep halsizim yorgunum bir de acayip üşengeç oldum kimildamak istemiyorum cabuk yoruluyorum.
Programli calisiyordum ne güzel , bir halsizlik çöktü iki haftadir dersleri saldim programim aksadi.
Dün tekrar basladim calismaya , programi daha da bozmadan ilerlerim insallah.
Geçmiş olsun canım. Bilmiyorum ne yapılabilir çocuğum yok bu süreci geçirmedim. Ama son aylar otur çalış bırakma bırakırsan boşa gidecek hepsi😑

Annenin baş ağrısı tansiyon belirtisi muhtemelen.
Tansiyon aleti yok muydu evde
Belli yaştan sonra bulundurmak lazım.
Benim de düştü geçen. Sağlık ocağına gittim olcturmeye.
Benim de düşük hep.
Bacağımda büyüyen et beni oldu. Doktora gittim pazartesi. Aldı orada hemen .2 dikiş. Salı işe gitmedim.
Evde tansiyon aleti var canım ama düzenli olcmemis.
Sabah norolojiye gitti, dün cekilem emaara felan bakıldı normal temiz demiş doktor.
Üzüntülü bir dönemde olabiliyor böyle yaşlarda, bir kaç güne normale döner demiş. Tansiyon takibi yapıp 1 hafta sonra tekrar bakacak doktor.
İnşallah hafızası da yerine gelir.
Sana da çok geçmiş olsun. Dikiş yerin hemen düzeldi mi ?

Annenin baş ağrısı tansiyon belirtisi muhtemelen.
Tansiyon aleti yok muydu evde
Belli yaştan sonra bulundurmak lazım.
Benim de düştü geçen. Sağlık ocağına gittim olcturmeye.
Benim de düşük hep.
Bacağımda büyüyen et beni oldu. Doktora gittim pazartesi. Aldı orada hemen .2 dikiş. Salı işe gitmedim.
Çok çok geçmiş olsun canım benim sanada annecigine de🤲💜

Vay be ne güzel masallah🤗 inşallah dgs için de aynı şekilde güzel sonuçlar alırsın canım 🤗

Anladım canım çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. Oturup son ay güzelce caliscaz inşallah. 2020de son aylar ben bayağı tempoyu düşünmüştüm deneme netlerm yüksek geliyo diye. Neyime güvendim bilmiyorum. Calistigimi sandım halbuki calismamisim son zamanlar. Son ayları güzel degerlendirseudim belki şu an farklı yerlerde olurdum

Geçmiş olsun canım. Bilmiyorum ne yapılabilir çocuğum yok bu süreci geçirmedim. Ama son aylar otur çalış bırakma bırakırsan boşa gidecek hepsi😑
çalış canım . bırakma. o gevşeme bende oldu bu son ay malesef . toparlanmaya çalışıyorum.

Evde tansiyon aleti var canım ama düzenli olcmemis.
Sabah norolojiye gitti, dün cekilem emaara felan bakıldı normal temiz demiş doktor.
Üzüntülü bir dönemde olabiliyor böyle yaşlarda, bir kaç güne normale döner demiş. Tansiyon takibi yapıp 1 hafta sonra tekrar bakacak doktor.
İnşallah hafızası da yerine gelir.
Sana da çok geçmiş olsun. Dikiş yerin hemen düzeldi mi ?
geçmiş olsun . çok şükür temiz çıkmış.
dikiş yeri fena değil. acıyor bugün . pantolona takılıyor çünkü.
dikiş alınacak işte 5 güne falan

Ben de birakmak istemiyorum elimden geleni yapacagim artik.

Deneme sınavına girdim sabah.
Reglimin ilk günü başım da ağrıyordu. İlaç içip gittim ama tam geçmedi.
Derken şimdi baktım ki sonuca berbat bir net yapmışım.
Geçen denemeden 25 net daha düşük 😔
Anneme üzüntü, regl, baş ağrısı herşey üst üste geldi sanırım.
Neyse ki salı günü yine var, inşallah onda daha iyi alırım.

sıkma canını.
her deneme aynı olmaz . biri iyi olur biri olmaz. denemelerin de bazıları fena zor yani.
gerçek sınav değil sonuçta :dua: .
osym nin soruları daha makul biliyorsun.

Canım insanız, her şey bizim için. Yaşadığın üzüntüler kolay değil. O yüzden bir de buna üzülme düzelir 🤲💜

Canım netlerin oynaması normal zaten biliyorsun. O günkü ruh haline göre bile aşırı değişiyor sıkma canını. Önemli olan sınavda ne yapacağımız
bence sıfat tamlamasi 🤔
Ben yine neyi kaçırıyorum ya neden 😑 ne süreci iletişim süreci?

Canım netlerin oynaması normal zaten biliyorsun. O günkü ruh haline göre bile aşırı değişiyor sıkma canını. Önemli olan sınavda ne yapacağımız

Doğru mu canım,ben öyle düşündüm 🙈

Canim benim dilbilgisi zayıf baya.
Noktalama yazım kuralları ses bilgisini yapıyorum denemede sadece

Doğru mu canım,ben öyle düşündüm 🙈

Valla bende doğru mu yaptim acaba merak ettim 🤷‍♀️
Evet evet sıfat tamlamasi olarak almış canım da.. neresinden tutsam konduramadim..
Ne süreci iletişim süreci diyip durdum kendi kendime sınavda:KK70: :KK70: nasıl süreç iletişim süreci de olmuyor ki nitelemis desem. Sen neden sıfat dedin canım?
Canim benim dilbilgisi zayıf baya.
Noktalama yazım kuralları ses bilgisini yapıyorum denemede sadece
Benim aslında çok iyidir dilbilgiisi ama anlamadım son zamanlarda bayağı ayrıntıya girmeye başladılar.

Evet evet sıfat tamlamasi olarak almış canım da.. neresinden tutsam konduramadim..
Ne süreci iletişim süreci diyip durdum kendi kendime sınavda:KK70: :KK70: nasıl süreç iletişim süreci de olmuyor ki nitelemis desem. Sen neden sıfat dedin canım?

Benim aslında çok iyidir dilbilgiisi ama anlamadım son zamanlarda bayağı ayrıntıya girmeye başladılar.
Süreç kelimesini nitelediği için dedim bende canım 🤭

X