Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim ben pegem ve Yediiklim 10 lu bir de benim hocam 3 lu deneme çıkardım 23 tane.
Son 9 kaldı.
Ondan sonra da tgleri çıkartıcam. 30 tane felan
Ben cevap anahtarını çıkarmıyorum ona telden bakiyorum. Daha az tutuyor boylece.

9 evdeki deneme
30 TG
14 dersane denemesi derken sınav geliyor zaten
safrancım bu pegem ve yediiklim denemeleri nereden çıkarıyorsun .
benim de sınava az kaldı ama soru çözmeyi bıraktım . noldu anlamadım. biraz daha şans veriyorum kendime. bugünü de boş geçeceğim . yarın inşallah başlarım.

safrancım bu pegem ve yediiklim denemeleri nereden çıkarıyorsun .
benim de sınava az kaldı ama soru çözmeyi bıraktım . noldu anlamadım. biraz daha şans veriyorum kendime. bugünü de boş geçeceğim . yarın inşallah başlarım.
Canim telegram gruplarında paylaşıyorlar. Denk gelirsem indiriyorum.
Telegram gruplarında da böyle kitap paylaşmak yasak askinda telif hakkı dolayısıyla, paylaşan hesaplar kapatılıyor. Onlarda paylaşıp 1 saat sonra felan siliyorlar. Denk gelirsem indirdim.

Beğendin mi canım 🤭 geçen sene bu kitaplar on liraydı yaa şaka gibi🙄
Şimdi sipariş verdim daha canım elime geçince söylerim😊 beğensem de begenmesem de mecbur caliscaz be sosyal:KK14:

Kitapyurdunda kargo bugün bedavaymis haberiniz olsun eğer alcaksaniz. Benim en büyük derdimden biri de o çünkü yaşadığım yerde doğru düzgün bulamıyorum kitap internette de bi kitap alsam kargo parası..

Şimdi sipariş verdim daha canım elime geçince söylerim😊 beğensem de begenmesem de mecbur caliscaz be sosyal:KK14:

Kitapyurdunda kargo bugün bedavaymis haberiniz olsun eğer alcaksaniz. Benim en büyük derdimden biri de o çünkü yaşadığım yerde doğru düzgün bulamıyorum kitap internette de bi kitap alsam kargo parası..
Oradan uğraştımgecen gün canim kapıda ödemeyi kabul etmedi bi türlü, halbuki vardı 🤷‍♀️

Kizlar aldım güncel kitabi hoca webdeninkini valla icim yandı para verirken. İnşallah icinden soru gelir 😑 hangi birine caliscaz bakalim

Canim bende Ali kocunkini almıştım bugün geldi kargosu. 79 sayfa.
Ama ben videoda hoca wepteyi daha çok beğendim. Onu da alacağım.
İçeriği bu şekilde.
Uyumadan önce yatakta oku hergun yatakta 10 sayfa. Ben öyle yapacağım.

Eklentiler

• IMG_20220607_192817.jpg
    IMG_20220607_192817.jpg
    121,2 KB · Görüntüleme: 17

Benim Kitapyurdu siparişim bugün geldi. Pegem 30 mat deneme ve güncel aldık. Bu iki küçük kitaba 13 lira kargo parası verdim 😭

Neler yapıyorsunuz kızlar, son haftalar planınız nedir ?
Çıkmış soruların denemesini yapmak gkgy, eğitim ve alan için. Zaten bunun dışında da deneme yapıyorum ardından konu tekrarı yapıyorum ancak sizler gibi bir denemeyi bir günde yapamıyorum yapsam bile kontrol etmesi vs bir kaç günümü alıyor. Ne olacak böyle bilmiyorum hayırlısı olsun elimden gelen budur ötesi yok şimdilik

Canim bende Ali kocunkini almıştım bugün geldi kargosu. 79 sayfa.
Ama ben videoda hoca wepteyi daha çok beğendim. Onu da alacağım.
İçeriği bu şekilde.
Uyumadan önce yatakta oku hergun yatakta 10 sayfa. Ben öyle yapacağım.
Aynen en mantıklısı her gün azar azar bakmak canım..
Ali kocunki de çok güzelmiş 🤩
Benim Kitapyurdu siparişim bugün geldi. Pegem 30 mat deneme ve güncel aldık. Bu iki küçük kitaba 13 lira kargo parası verdim 😭
Tüh ya dünkü kampanyayı yakalasaymissin iyiymis

günaydınlar
bugün napıyorsunuz kızlar.
ufaktan bir çalışma başlatacağım.
tüm çalışma isteğim kaybolduydu geçen hafta. bu hafta da aynı gidiyor.
bir deneme çıkardım . onu çözmeyi deneyeceğim .
istek geri gelsin inşallah.
Kolay gelsin.
Bende sabah tarihten 4 test soru çözüm videosu izledim.
Coğrafya tarih denemeleri yaptım.
Şimdi kızı okula bıraktım geldim.
Genel deneme yapacağım.

Nasıldı sonucu ?
sonuç çok harika değildi.
tasarıı yayınevinin denemesiydi
zorlandım .
süre tutamadım ama yine de 135 dk ya denk gelecek şekilde çözeyim dedim.
24 doğru 4 yanlış. 23 net oluyor sanırım.
50 soruluk denemeydi.
özellikle ilk 6 sorudan sonrakı soruları çok zorlamışlardı bana göre. hani cebir olan kısmı. onlardan da çözebileydim iyiydi. boş geçtim.
problemleri bir şekilde çözdüm ama . çok çok uzun paragraf problemleri koymuşlar. sinirimi bozdu.

Kizlar haftaya yeni bir plan yaptım 15 günlük.
Deneme + pegem ders denemelerinde 1 er tane.
Yani toplayinca 2 deneme oluyor.
30 günüm böyle geçecek inşallah.

Sizde yazın son ay planlarınızı, doğruyu yanlışı aramızda değerlendirelim.

X