Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Merhabalar canlar uzun bir ara sonra buralara gelebildim... umarım hepiniz iyisinizdir çalışmalarınızı görüp hırslanmadı özledim. Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum çokça inşallah en güzel en hayırlı yerler sizin olur guzel puanlar alırsınız... ben biraz motivasyonumu kaybettim ara vermek zorunda olunca dün biraz bakayım dedim masada oturamadım bile sabah erkenden kalkıp akşama kadar video + soru falan yapıyordum çok güzel unutmusum bile birde 2022 önlisans kpss için içinde değişik bir motivasyon kaybı yaşıyorum. Çok geç kaldın iyi bir sıralama yapamayacaksın istikrar sağlayamayacaksın diye içimden geçiyor sürekli olumsuz düşünceler beni aldı sürüklüyor biraz hormonların da sebebiyle . Inşallah yine başlıyorum geliyorum arkanızdan mesafemiz çok açık ama yapacağım . Yapmam lazım

Merhaba cilveli kediciğim. Ben iyiyim sağol umarım sende iyisindir. Yani motivasyon kaybı dışında her şey yolundadır inşallah. Amin canım inşallah gönlünden geçen bu güzel dualar senin içinde gerçek olsun hepimiz için böyle olsun inşallah.

2022 için mi kız 2022 ye daha çok var ya ne yaptın sen şimdiden endişe edilir mi? Bak hiçbir şey için geç değil otur başla bir yerden hepimizin sınavı ortak ama yolu farklı bu yüzden sizden geri kaldım sizden ileri gittim durumu yok. Biz farklı yollarda ele ele vererek ilerliyoruz sadece birbirimize desteğiz . Hadi gel sende devam edelim böyle düşünme olur mu. Yok benden bu kadar dersen bunada tamam saygı duyarım kararın öyledir diye bu durumda sohbet etmek için de yazabilirsin. Yani her türlü istediğin zaman yazabilirsin. Neyse bakalım sen ne zaman hangi konuda sohbet etmek yazmak istersen buradayım Allah izin verdikçe

Motivasyon eksikliği haricinde çok şükür Elhamdülillah birşey yok biraz yoğun geçti 3 4 haftam çalışmaya vaktim olmadi haliyle düzenim bozuldu falan filan . Ama şuan türkçe matematik gitmeye düşünüyorum şu 2 ay . Matematikte iyi bir temele seviyeye ulaşmam lazım en azindan . Yapacağım burdayım artık sizlerde günlük yazın hepimiz moral destek bulalım canlar çok teşekkür ederim bu güzel konuşman için. 2022 için diyorum ama iyi bir sıralama vE derece istiyorum o yüzden içinde sıkıntı oluyor bitanem tekrar çok sağol

İyi o halde sevindim. O zaman tamam devam ediyoruuuz . Evet mantıklı Türkçe matematik le başlamak sonra diğerlerine azıcık azıcık derken hepsine bakarsın. Bakamasanda baktığın kar boşver bozma moralini. Hem 2022 ye daha var derece de yaparsın ne istersen yaparsın inşallah şimdiden kötü senaryo kurma sonra kuruyoruz kafamızda kendini gerçekleştirmiş kehanetler oluyoruz işte Allah korusun.
Neyse hadi bakalım kolay gele o zaman

Evet kızlarcım bugün 175 soru eğitim bilimleri çözdüm. Bugün program geliştirme, sınıf yönetimi ve materyal tasarımını da bitirdim. Geriye sadece ölçme kaldı. Onuda yetheeeer diyerek bıraktım. Biliyorsunuz artık eğitim zıçacak hale geldim . 2000 soruluk eğitim bilimleri soru bankasında tahmini 100 soru kadar kaldı.Yani 1900 soru eğitim bilimleri çözmüşüm .
Artık alan denemesi yapayım alan konu tekrarı yapayım dedim bugün alan kitabının sayfasını açıp kokladım kapattım çünküsüm çocuk çığrınıp duruyo ben kitabı açınca . O yüzden inşallah yarın bakacağım bakalım. Şimdilik bu kadar yoruldum cadı kızımı uyuttum mu bende uyuyabileceğim umarım

Selam kızlar, QuantumPhysics Emrah Vahap 7 genel tekrarını izleyeceğim ..şu anda bende aldım elime soru bankasi çözüyorum cozdukce konuyu anlarım diye düşündüm çünkü video izlemeye vakit yok genel tekrarı 3 videosunu izledim geri kalanını da izleyeceğim elbette ....
Benim sıfırdi vatandaşlık şimdiden bir şeyler bildigimi hissediyorum ...mesela 48 test çözmek hedefim şu anda 29 tanesini çözdüm ..bugün vatandaşlık kampimin 3. Gunundeyim hedefim 4. Günüm sonunda vatandaşlık hedeflerini bitirip ...1 gunumude güncel çalışmaya ayırmak bakalım neler olacak :)

Merhabalar bende 2022 ye hazırlanıyorum,
Aranızda anne olup çalışan arkadaşlarım var mı nasıl ilerliyorsunuz acaba
Merhaba, hoşgeldin . Evet ben kendi adıma konuşacak olursam bu şekildeyim. İlk zamanlar her derse 1 ay çalışarak gidebildim çünkü bebekle zorlandım. Şimdi hepsine bakmaya çalışıyorum mesela dün eğitim bilimleri çalışmayı bitirdim nerden baksan 15-20 gün civarı sürdü. Bugün alana başladım heralde bunada 15 gün filan bakarım sonra gk gy bakmayı düşünüyorum. Yani kabaca bu şekilde. Bunun dışında her birimizin çalışma tarzı farklı kimimiz video izleyerek, kimimiz yazarak kimimiz özetlerini okuyarak vs. gidiyor ve bunları hergün yazıyoruz buraya. Örneğin bugün Türkçeden x konusunu tekrar ettim y kadar soru çözdüm gibi. Genel olarak böyle

Herkese merhaba
Ben de 2 gün önce ani bir kararla 2022 sınavına hazırlanmaya karar verdim. 2 gündür tarih çalışıyorum, kitaplar sipariş ettim gelmezsini bekliyorum. 14 aylık bir kızım var, fırsat verdikçe uyku zamanlarında çalışıyorum. Yani aranıza katılabilir miyim?

Tabiiki katılabilirsin her zaman . O zaman hoşgeldin . Ne güzel bir karar olmuş. Hiç dert etme bir kısmımız bu şekilde çocuk uyuyunca filan bakabiliyor. Önemli olan elinden geleni yapmak gerisi nasip . Ne yaptın tarihten kaç soru çözdün hangi konudasın, video izliyor musun?

2022 için mi kız 2022 ye daha çok var ya ne yaptın sen şimdiden endişe edilir mi?
@Cilvelikedi canım valla okurken aynı tepkiyi verdim. Çünkü şahsen ben daha çok ders ve sınavım olmasına rağmen ooooo daha 2 ay var ya hallederiz diye bakıyorum asssla geç değil hiçbir şey için kolay gelsin

Henüz soru çözmeye başlamadım çünkü kaynağım yoktu. Dün akşam sipariş verdim bugün kargoya verilmiş bakalım elime geçince soru çözmeye başlayacağım. Daha dün başladım konulara ben yani yolun bayaaaaaa bir başındayım. Video izliyorum, ramazan yetgini izliyorum. İyi gibi gidiyor şimdilik. Onun video ders notunuda aldım hem yazıp hem konu dinlemektense kitabından takip etmek daha kolay olacak. Sözeller pek sıkıntı değil benim için çalışırsam yaparım ama matematikte 1.sınıf neyse ben de oyum antrenmanlarla matematik, alıştırmalarla matematik bir de matematiğe ilk adım kitaplarına baktım. İlk adım olanı aldım şimdi. Bitirdiğimde hala 1.sınıfta olursam diğerlerine bakarım ki inşallah olmam bölümüm hemşirelik bu arada atanması diğer bölümlere nispeten daha kolay ama ben hastane değil il sağlık,ilçe sağlık müdürlükleri ve toplum sağlığı merkezi düşündüğüm için 80 üstü almam gerek lisanstan. ay çok konuştum böyle işte

İl sağlık ilçe sağlık toplum sağlık merkezinde gece nöbeti oluyor mu ve çalışma şartları nasıl biliyor musun kuzum

Merhaba bu arada bende hemşirelik bolim yuppiii yoldaş geldi taze kan cok severim :) bende 2022 ye bebekli anne olarak hazırlanıyorum ama ben bu yılda gireceğim formasyon var ya yalnız çalışmaya son 3 ay kala baslayabildigim için 91 üstü almam aşırı zor olduğunu için ve geçen yıl sadece 3 kişi aldıkları için baya zor ihtimal hahaha yani burayı birakmazsan 1 yılı beraber atlatmak isterim seninle

Ramazan yetgin için öyle yapman iyi olmuş ayy ben yaz yaz yaz ne sabır ne sayfa ne zaman yetti aaaa diye bağırasım geliyordu iyi yapmışsın o yüzden .
Matematik için ise yani temelin yoksa o şekilde başlaman iyi olmuş sonra adım adım zorlaştırırsın inşallah. Anladım yani özetle sözellerin iyi matematik sıkıntılı gibi. Buda her sözel severin sayısalının sıkıntılı olması ve her sayısal severin hiçbir sözeli yapamaması kadar doğal bir durum . Olsun hiç canını sıkma hepsi yavaş yavaş olur gider yeterki çaba harca hiçbir şey imkansız değildir

merhaba hayır il,ilçe sağlık ve toplum sağlığında nöbet yok. Normal devlet dairesi gibi düşün. Zaten o yüzden zorluyorum.
benim de formasyonum var ama 2022de gireceğim yine eğitim bilimlerine de. Zaten ona da çok var. Burayıda, çalışmayıda bırakmam muhtemelen. Çünkü evde olacağım başka bir zaman olmayacak seneye sonbahar gibi işe başlayacağım. Evdeyken hazırlanamazsam çalışırken hiç olmaz. İlerleyelim tabi beraber

Evet zaten biri olsa diğeri olmuyor ne yapalım artık çalışa çalışa yapabildiğimiz kadar en iyisini yapacağız. kaynak olarak neler kullanıyorsunuz?

Önceden yediiklim, pegem, lider, yargı, saygı vs çözmüştüm bu yıl doğum yaptım vs. derken pek zamanım imkanım olmadı sadece pegem aldım o da öyle tek kitap olarak soru bankası şeklinde aldım.Çünkü maalesef ne vaktim oldu ne imkanım.

Maşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız umarım.
Benimde kizim 2 yaşında yaklaşık Ekim ayından beri çalışıyorum bakalım inşallah sonucunda güzel olur gün içinde kızım uyanık olunca çalışamıyorum malesef ya çok erkenci olmam gerekiyor yada geç yatmam

Olsun bu sene de alırsın biraz toparla düzene gir, beraber çözeriz hep kaynakları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…