Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bismillah diyip basladim

Eklentiler

• 20220326_103421.jpg
    20220326_103421.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 32
Hosgeldiniz⚘
Egitim bilimlerim yok onu bilmiyorum düz genel yetenek kültür kitap tavsiyesi verebilirim sadece ben🤭
Kizlar verir ama☺️
Hoşbulduk çalışanlardan tavsiye gelirse çok iyi olur 😊 gky kitapları neler ama eşim çalışacak ona da ne önerirsiniz 😊

Hoşbulduk çalışanlardan tavsiye gelirse çok iyi olur 😊 gky kitapları neler ama eşim çalışacak ona da ne önerirsiniz 😊
Burada güzel tavsiyeler olacaktır
Kpss çalıştığım dönem yargı nin soru bankalarını almıştım. İlk sınavda atandım.nasip Kısmet işi ama çok çalışmıştım. Yargı nin her dersten 1 kitap olarak set almıştım.5 li setti sanırım.tarih.cografya.anayasa. Türkçe.matematik

Kpss ders çalıştığım dönem arkadaşın birisi yine kk da yazmıştı. Mesela 85 le atanacaksin ama Atanmak istiyorsan 90 lik calis.
Şimdide aynı yolla çalışıyorum. Dgs matematikten 28-30 net yeter belki diyorum .ama 35 lik çalışmak lazım.goreceli ama benki 40 lik .sinav stresi . Zorluk derecesi vs ile 10 soruyu dışarıda çözdüğüngibi yetistiremeyebilirsin.sinav stresi başka bir sey.bunu göz önünde bulundurmak lazim

Kpss ders çalıştığım dönem arkadaşın birisi yine kk da yazmıştı. Mesela 85 le atanacaksin ama Atanmak istiyorsan 90 lik calis.
Şimdide aynı yolla çalışıyorum. Dgs matematikten 28-30 net yeter belki diyorum .ama 35 lik çalışmak lazım.goreceli ama benki 40 lik .sinav stresi . Zorluk derecesi vs ile 10 soruyu dışarıda çözdüğüngibi yetistiremeyebilirsin.sinav stresi başka bir sey.bunu göz önünde bulundurmak lazim
Çok haklısın canım, hedefi yüksek tutmak gerek.

Ayyy burada böyle bir grup varmış çok sevindimmm bende yeniden kpss'ye hazırlanmaya başlayacağım. 2020 mağduru olmuştum sonra hamilelik falan derken kalmıştı kpss. Bu yıl tekrar hazırlanacağım bebişle biraz zor olacak ama azmettim olacak inşallah 😊 şimdi ben eğitim bilimleri kitaplarımı yenilemeyi düşünüyorum elimde 2017 kitapları var. 2 sene onlardan çalıştım. Yeni kaynak alacağım. Pegem dışında ne önerirsiniz?
Hoşgeldin 🤗
Ben 2017 lerde eğitim için pegem çözümlü soru bankaları seti almıştım ama tek kitap değil her bir ders için ayrı soru bankası olacak şekilde. Çok beğenmiştim soru kalitesi baya iyiydi önerebilirim. Birde aynı şekilde yediiklim in seti vardı o da iyiydi ama pegem daha iyiydi tabiki. Bunun dışında beyaz kalem yaprak testleri vardı bunlarıda sevmiştim. Yani sıralayacak olursam pegem, yediiklim, beyaz kalem diyebilirim.
Tabi bunların 2022 basımları nasıldır bu konuda fikrim yok

Temizlik yaptım, ders çalıştım.
Temizlik araya girince az ders çalıştım. Kızda evde bugün, istekleri bitmiyor. Seni 3 çocukla düşünemiyorum artık 😑
Kolay gelsin canım. Bizde de biraz temizlik oldu. Camasir vs. Süpürge.. yemek .
Çocuklar aynen. tartışmalari.kavga .kovalama bitmiyor.
Alıştık artık.
Recep iveddik izledik.sorvivorr olanı.
Bizimkiler hastası naparsin. Sayelerinde ben de sever oldum filmi.
Ödev yaptırdım kıza.
Siz napiyorsuniz. Ödevler çok mu sizin de . Problemler de yaşlarına göre değil sanki. Benim kız tam oyun çocuğu. 1. Sınıftan çok ders beklememek lazım az ders bol oyun.ama öğretmenler aşırı akademik.. ders ders ders

Bu fotokopileri hafta içi gelmişti. 1.sinif için fazla karışık başladı bence.
Yani yavaş yavaş onculler eklenebilir
Birden bunlara geçmek ne kadar mantıklı.
Öğretmen alisirlar diyor.bakalim.

Eklentiler

• 20220326_232611.jpg
    20220326_232611.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 39
  • 20220326_232603.jpg
    20220326_232603.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 37
Pegem hariç demissin. O zaman hocawebde kesinlikle.. özellikle video ders notlari cok iyi.. sadece matematigi benim hocamdan aldim. Sözeller hocawebde.. eksiksiz bilgi önemli sözellerde çünkü.

Soru bankasi olarak Allah ne verdiyse demek istiyorum eline ne geçerse 😬 benim o kadar her dersten farkli yayin ki. Ama en memnun kaldigim kesinlikle karakutu serisi(cikmis sorulari toplamislar direkt yani)

20220326_233712.jpg

Safransari Safransari ben de bitirmeyi düşündüğüm kitaplari yazdim☺️

Ama bunların cogu yarim kaldigi icin 3er tane falan oldu.. önce bunlari temizliyim. Muhtemelen bunlar 25 günden önce bitecek hatta bu hafta.. tarih, coğ, vatta fotokopi var 5 yayin karisik hemen onlara geccem. Zaten sinava kadar anca biter saniyorum erken biterse ne halt etcem onu bilmiyorum 😂
Cikmis sorulari bi tur daha cözerim olmazsa.. ayy neyse yine düşüncelerde bogdum kendimi🙄

Kizlar ben bugün yemek yürüyüş o bu tabi biraz da kendi tembelliğim derken gec basladim calismaya. Gece 2ye kadar calismayi düşünüyorum hem ramazan duzenine ufaktan alisayim🤭
İyi yapmışsın canım aynen bende öyle düşünüyorum ramazanda bol bol gece çalışmaları bizi bekler 😁

Kizlar ben bugün yemek yürüyüş o bu tabi biraz da kendi tembelliğim derken gec basladim calismaya. Gece 2ye kadar calismayi düşünüyorum hem ramazan duzenine ufaktan alisayim🤭
Çok iyi gerçekten. Ramazanda iftardan sonra biraz dinlenip geç saatlere kadar çalışabilirsin.

Eki Görüntüle 3034875

Safransari Safransari ben de bitirmeyi düşündüğüm kitaplari yazdim☺️

Ama bunların cogu yarim kaldigi icin 3er tane falan oldu.. önce bunlari temizliyim. Muhtemelen bunlar 25 günden önce bitecek hatta bu hafta.. tarih, coğ, vatta fotokopi var 5 yayin karisik hemen onlara geccem. Zaten sinava kadar anca biter saniyorum erken biterse ne halt etcem onu bilmiyorum 😂
Cikmis sorulari bi tur daha cözerim olmazsa.. ayy neyse yine düşüncelerde bogdum kendimi🙄
Planli olmak iyidir.
Baya bir seyler bitecek nisanda. Allah kuvvet versin

X