Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar sözel mantığı kaç dakikada cozuyorsunuz benim 10 dakikami alıyor ya 😔
haklısın yani çok karışık şimdiki problemleri çözmek yürek istiyor
sayısal mantık oluyor bizde de . o da aynı zorlukta.

ben de aynıyım. yapan yapıyor ama nasıl bir zeka varsa artık onlarda

Mavigrill Mavigrill bacim 3 tablo yapiyorum demissin bi soruya 3 tablo niye yapiyosun kiizz😬

Ayni tablonun altindan devam et diger ihtimallere neden oyle yapmıyosun🤔 bir de ufak notlar aliyorum ben. Atiyorum ayse pazar ya da cumartesi okula gitti diyosa cift yönlü okla ayseyi yaziyorum hem cmrt hem pazara.. basit gibi ama gercekten soruyu cozerken beynin yanmasini önleyen tedbirler bunlar :KK70: :KK70:

Cok şükür tertemiz delirdik
Kuzum tablo cizmede sıkıntı yaşamıyorum dershanede ki sorularda mantik soruları maksimum 2 dakikami alırdı kpss soruları sıkıntılı çok fazla bilgi vermiyor ve bazı ifadeleri net değil mecbur yorum katiyorsun...Maddenin birini gözümden kaçırınca 3.ncu tabloyu çizmek zorunda kalmıştım 😁

günaydın
dün akşam 2017 dgs sayısal kısmını çözmeye çalıştım .
ama yapamadım öyle zordu ki sorular.
netler yerlerde yine
süre tuttuğum için de bir çok soruyu göremeden sürem bitti
Artık normal sorularını cozerkende süre tut süresiz ders çalışma

İyi olmanıza sevindim canım.
Benim de aynı, 2 ileri 1 ger 😊
İyiyseniz sıkıntı yok 2 ileri hep ileri olur inşallah sağlık olsunda 🤗
Bu sene öyle mi oldu bilmiyordum.bakmadim bu sene sartlara
Öyleydi canımda geçen yılda öyleydi yani belkide uzun zamandır öyledir. Bence bi araştır olabilir yani mis gibi memurluk zaten sen kesin kazanırsın puanın yüksek

Mavigrill Mavigrill bacim 3 tablo yapiyorum demissin bi soruya 3 tablo niye yapiyosun kiizz😬

Ayni tablonun altindan devam et diger ihtimallere neden oyle yapmıyosun🤔 bir de ufak notlar aliyorum ben. Atiyorum ayse pazar ya da cumartesi okula gitti diyosa cift yönlü okla ayseyi yaziyorum hem cmrt hem pazara.. basit gibi ama gercekten soruyu cozerken beynin yanmasini önleyen tedbirler bunlar :KK70: :KK70:

Cok şükür tertemiz delirdik
Tablo uzmanı gelmiş haaaanımlar 😂😂❤️

Öyleydi canımda geçen yılda öyleydi yani belkide uzun zamandır öyledir. Bence bi araştır olabilir yani mis gibi memurluk zaten sen kesin kazanırsın puanın yüksek
Canim 87 benim 2014 teki puanım. 2020 puanım 76. Ondan basvurmuyorum bir yere.
Ama çoğu yerde 35 yaş sınırı var.

Ama çoğu yerde 35 yaş sınırı var

Tablo uzmanı gelmiş haaaanımlar 😂😂❤️
Estagfrallh canım o kadar da iyi değilim ya cok fazla degisken olunca benim de saftim kayıyo whsjjs😂😂
Püf noktalarini biraz cözdüm gibi sadece. Ama sınav anindaki heyecan panik iste....
Ama çoğu yerde 35 yaş sınırı var.
Canım bu yas siniri diye bir sart aslinda yok falan demisti derece yapan bi kiz(bu islerin icinde olan biri diye söyluyorum) senin bahsettigin kendi bolumun mu yoksa bu her kurum kendi aliyoya aciktan o mu?
Benim bölümde de var mi ki mesela. Konuya cok hakim degilim de sadece öyle duymustum söylüyüm dedim😘
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik tarihin pusulasini çıkarttım şimdi. Ne kadar kalın kitapmis. 25 günlük kampta bitirebilirim inşallah 😊
Hadi bakalim kolay gelsin biter bence😍
Bitirecegim kitaplari ben de buraya yaziyim baslarken de sonra yan cizme olmasin :KK70: :KK70: motivasyonum dunden razi dagilmaya😬

Ben normal kitaplarımı (fotokopi olmayanlari) temizleyemedim hala ama olsun onlari da katarim kampa artik. Zaten fotokopiler de sıfır degil bazi yapamadigim konulardan cok soru cozuyum diye her kaynaktan ayni üniteyi cozmustum.

Estagfrallh canım o kadar da iyi değilim ya cok fazla degisken olunca benim de saftim kayıyo whsjjs😂😂
Püf noktalarini biraz cözdüm gibi sadece. Ama sınav anindaki heyecan panik iste....

Canım bu yas siniri diye bir sart aslinda yok falan demisti derece yapan bi kiz(bu islerin icinde olan biri diye söyluyorum) senin bahsettigin kendi bolumun mu yoksa bu her kurum kendi aliyoya aciktan o mu?
Benim bölümde de var mi ki mesela. Konuya cok hakim degilim de sadece öyle duymustum söylüyüm dedim😘

Hadi bakalim kolay gelsin biter bence😍
Bitirecegim kitaplari ben de buraya yaziyim baslarken de sonra yaz cizme olmasin :KK70: :KK70: motivasyonum dunden razi dagilmaya😬

Ben normal kitaplarımı (fotokopi olmayanlari) temizleyemedim hala ama olsun onlari da katarim kampa artik. Zaten fotokopiler de sıfır degil bazi yapamadigim konulardan cok soru cozuyum diye her kaynaktan ayni üniteyi cozmustum.
Canim bazen alım ilanı görüyorum, öylesine başvuranın diyorum başvuru kabul olmuyor, yaş sinirinde değilsiniz diyor 🥺
Bu açıktan yani mülakatla alımların çoğunda yaş sınırı var.
Ondan benim hedefim merkezi alimla atanabilmek inşallah. Onda puanla tercih var sadece, mülakat yok, yaş şartı yok.

Benim 25 günlük plan taslağı oluşturdum bir sayfaya günlük yapılacakları çizdim, vatandaşlık coğrafya tarih soru sayılarını çıkartıp ekleyeceğim yarın. Buraya da atarım.

Canim bazen alım ilanı görüyorum, öylesine başvuranın diyorum başvuru kabul olmuyor, yaş sinirinde değilsiniz diyor 🥺
Bu açıktan yani mülakatla alımların çoğunda yaş sınırı var.
Ondan benim hedefim merkezi alimla atanabilmek inşallah. Onda puanla tercih var sadece, mülakat yok, yaş şartı yok.

Benim 25 günlük plan taslağı oluşturdum bir sayfaya günlük yapılacakları çizdim, vatandaşlık coğrafya tarih soru sayılarını çıkartıp ekleyeceğim yarın. Buraya da atarım.
Hadi inşallah canım olacak 💚

Tamam mutlaka at ben de bakiyim kafamda netlessin kendi programim da hem😍 ben 25 gunluk yapmam cunku biliyosun😂 ASSOSyal ASSOSyal in dedigi gibi anksiyetem tutuyo sabahlari bunalimli uyaniyorum 😂

Hadi inşallah canım olacak 💚

Tamam mutlaka at ben de bakiyim kafamda netlessin kendi programim da hem😍 ben 25 gunluk yapmam cunku biliyosun😂 ASSOSyal ASSOSyal in dedigi gibi anksiyetem tutuyo sabahlari bunalimli uyaniyorum 😂
Hepimiz sinir sahibi olduk,bunalimdayiz ulkecek kuzum😢

Kyk memurluğunu takip et bence çünkü oradaki puanlarda düşecek yavaş yavaş ve dediğim gibi yaş sınırı yok gibi bişey
Kirtasiyede bir çocuk çalışıyor.
Kpss puanı 90 fizyoterapist.
Onların alımları biraz yüksek puanla kapatıyor.
Bu da artık kendi bölümden alınamayacağını bildiği için bu açıktan alimlara basvrudu, kaç kez mülakata gitti, KYK 112 felan hepsine başvurdu. Hep olumsuz sonuclandi. Hala açıklanmayan 3 mülakatı var ama sınava da ,4 ay kaldı puanı yanacak gibi onlar da olmazsa.

Yani canim bu KYK gibi açıktan alımlarda torpil şart, 84 aldığım sene iç işleri Bakanlığı'nın nüfus müdürlüklerine alımı vardı, 12 alacaklardı ben puanı yüksek 4. Kisiydim. Mülakata 60 kişi çağırdılar, mülakatım çok güzel geçti tüm soruları yanıtladı puanım zaten yüksekti derken sonuç bir acuklandi ki, yedek listede bile değilim.

Ondan mülakatli alımlarda nefret ediyirum, hep torpil oynuyor.

X