Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bu kız bu sene atanır 😍
İnşallah
adilemir adilemir
Sabah esimlerin atama yonetmenligi yenilenmiş o yayınlandı. Canim ona sıkkın baya.
Türkiye'yi 4 bölgeye agirmislar, bu 4 bölgeden De 4 şehirde görev yapmak zorundasın.

Bizim görev yaptığımız iki şehir bir bölgede yer alıyor, yani 3 şehre daha gitmemiz gerek.
Bu sene gönderirler mi bilmiyorum. Gönderilerde benim sınav güm e gidecek. Çünkü sınav 8. Ayın başında nerdeyse, tam taşınma ev bulma yeni şehir onun stresi olacak.

İnşallah bizi bu sene gondermezler de sınava rahat kafayla girerim.

Canim ben kendime iyi yada kötü diyemiyorum. Çünkü sınav heyecanı benim hayatımı alt üst ediyor. Ondan sınav bitene kadar hicbirsey belli olmuyor.

Türkçe'den çok yanlışım çıkıyor, bunu hala cozemedim :KK43: paragrafa odaklanayim diye dilbilgisi çalışmama kararı almıştım, o da hala paragraf yanlışım çok çıkıyor. 2020 sınavında da 14 Türkçe yanlışım çıktı ve sınavimi mahvetti. Ve bu durumu hala duzeltemedim :KK43:

Evet a canim
Mrb kızlar bir şey sorcam karakutunun 2022 çözen var mı karakutu için çok yanlış var diye duydum bn çözdüm öle atartılacak yanlış görmedim ben de bi gariplik var diyorum
Bende 2020 var cevap anahtarında yanlislik var ama instagramda bulmuştum hangi testler hangi sorular yanlis cevap anahtarinda duzelttim. Ama öyle aman aman bi yanlis değil yani.
çok iyi maşallah . devamı gelir bunun :KK52:
İnşallah canım🤩
İnşallah
adilemir adilemir
Sabah esimlerin atama yonetmenligi yenilenmiş o yayınlandı. Canim ona sıkkın baya.
Türkiye'yi 4 bölgeye agirmislar, bu 4 bölgeden De 4 şehirde görev yapmak zorundasın.

Bizim görev yaptığımız iki şehir bir bölgede yer alıyor, yani 3 şehre daha gitmemiz gerek.
Bu sene gönderirler mi bilmiyorum. Gönderilerde benim sınav güm e gidecek. Çünkü sınav 8. Ayın başında nerdeyse, tam taşınma ev bulma yeni şehir onun stresi olacak.

Canim senin esin de mi polis? Ayni haberi bu sabah biz de konustuk benim de keyfim kacti.
İnşallah hakkinda hayirlisi olsun canım dur bakalim bu bölge muhabbeti netlessin de. Belki bu sene icin bi kolaylik saglarlar.

İnşallah
adilemir adilemir

Su ülkede her uyandığımizda bir şey değişmesin ya😖 ınş sınava denk gelmez kuzu,sınavını rahatlıkla verirsin. Hemen üzme kendini bakalım. Belki allah yüzünüze güler 🤲💜

Evet a canim

Bende 2020 var cevap anahtarında yanlislik var ama instagramda bulmuştum hangi testler hangi sorular yanlis cevap anahtarinda duzelttim. Ama öyle aman aman bi yanlis değil yani.

İnşallah canım🤩

Canim senin esin de mi polis? Ayni haberi bu sabah biz de konustuk benim de keyfim kacti.
İnşallah hakkinda hayirlisi olsun canım dur bakalim bu bölge muhabbeti netlessin de. Belki bu sene icin bi kolaylik saglarlar.
Inş denk gelmez kuzu,sınavı rahatla atlatırsınız 🤲💜

2022 dijital çözümlü soru bankasiymis benim elimdeki 2021 2020, demelerine göre eski baskıların hatasını bitirmisler.. İçin rahat olsun 4 5 soru yanlış dediler o kadarda olur çözmeye devam et en kötüsü bende yenilerini alırım, çünkü çıkmış çözmeden olmuyor..Yayınevi sahibine hala kızgınım ama çalışanlar durumu toparladı
Ben yayını çok beğeniyrm aynı tip soruları gruplamaları çok kalıcı oluyor ama para olrakta karşılığını alıyorlar bende aradm sizden sonra evt vardı ama düzelttik tek tel dediler içim rahat devam edcem zatn çok az kaldı 😉😊

Ben yayını çok beğeniyrm aynı tip soruları gruplamaları çok kalıcı oluyor ama para olrakta karşılığını alıyorlar bende aradm sizden sonra evt vardı ama düzelttik tek tel dediler içim rahat devam edcem zatn çok az kaldı 😉😊
Yok canım 2022 de sorun yokmuş öncesinde varmış.. Yayınevinin sahibiyle tartıstiktan sonra, yetkili kişiler bizzat arayıp söylediler, durumu izah edip, özür dilediler..Zaten kitaptan yana bı sorunum yok yayınevinin sahibinin davranışı yüzünden kavga çıktı bide 2020 basımı gerçekten kötü.

X