Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim indirdim ama pdfler de şöyle oluyor.
Kitap 430 sayfa. Çıkartınca 63 liraya geliyor.
Küçültülüp çıktı alınınca 31 liraya denk geliyor ama matematik olunca küçükte çözecek alan olmuyor o sıkıntı oluyor.

Ondan matematik olduğu için alacağım.
Çok pahaliya çikartiyorlarmiş.
Ben de pdf cikarttiyorum ama ucuza geliyor bana. 2 bin sayfa pdf ve ayri 4 kitabi 180 TL ye cikarttirmistim 1 ay önce.

Ya aslinda gercekten zor değil.. sadece o an sen cözerken nasil cözcegini bilip o yonde ilerlemen gerekiyo tabi kendi yorumunu katarak. Bizim yapamadigimiz kisim kendi yorumumuzu katmak bence.

Bence izlemeye devam et öyle öyle nasil yorumlucagini öğreniyo insan👍 ben ilyas hocayla tam uyusamadim bu sene deniz atalayi izledim o da guzel tavsiye ederim. Hangisi hitap ediyosa bir suru kanal var bodoslama dal kuzum :KK70: :KK70:
çok iyi maşallah . devamı gelir bunun :KK52:

Deniz hocada cok iyi kuzu,bi ara onada bakmıştım. Ilyas hocayı sozde dinlemeyecektim çünkü bana göre çok profesyonel anlatıyordu. Ama bu yıl videolarin formatini değiştirmiş, en düşük seviyeden başlıyor ve örnekleri çok veriyor diye devam ediyorum. Video ile Tekrar yapmayi düşünüyorum. Işte o zaman başka hocaya geçebilirim bebegim🤭
:KK9::KK9:

Mrb kızlar bir şey sorcam karakutunun 2022 çözen var mı karakutu için çok yanlış var diye duydum bn çözdüm öle atartılacak yanlış görmedim ben de bi gariplik var diyorum
kimsenin söylediklerini dikkate alma bence.
video anlatımı yok mu kitabın. ya da emin olmadığın soru varsa . burada sor

Mrb kızlar bir şey sorcam karakutunun 2022 çözen var mı karakutu için çok yanlış var diye duydum bn çözdüm öle atartılacak yanlış görmedim ben de bi gariplik var diyorum
Azonce kavga ettim karakutunun sahipleriyle 😁😁

Baskıdan dolayı hatalı soru çok fazla var çözüm anahtarını kontrol ederek gidin dedim diye üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokma, bı arkadaşa da soruyu buraya atacağına çözümlerine bakmayi akıl etseydin tarzı şeyler dedi, ozeldende aynı şekilde terbiyesizce laflar atarlar yapti..Meğer yayınevinin sahibiymis yazan, bende şikayet edicem diyince sonra özelden özür dilediler 2020 2021 baskılarında varmış hata kabul ettiler, 2022 de duzelttiklerini söylüyorlar bilmiyorum tavırlar hoşuma gitmedi eşimden duymadiklarimi adam herkesin içinde babasının ogluymusum gibi söylüyor.. çözümlerde sıkıntı gormediysen devam edebilirsin moralini bozacak bişey yok her yayınevinde oluyor böyle hatalı sorular

Baskıdan dolayı hatalı soru çok fazla var çözüm anahtarını kontrol ederek gidin dedim diye üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokma, bı arkadaşa da soruyu buraya atacağına çözümlerine bakmayi akıl etseydin tarzı şeyler dedi, ozeldende aynı şekilde terbiyesizce laflar atarlar yapti..Meğer yayınevinin sahibiymis yazan, bende şikayet edicem diyince sonra özelden özür dilediler 2020 2021 baskılarında varmış hata kabul ettiler, 2022 de duzelttiklerini söylüyorlar bilmiyorum tavırlar hoşuma gitmedi eşimden duymadiklarimi adam herkesin içinde babasının ogluymusum gibi söylüyor.. çözümlerde sıkıntı gormediysen devam edebilirsin moralini bozacak bişey yok her yayınevinde oluyor böyle hatalı sorular
2022 bende ki demek ki düzeltiler çünkü ben soruları defter üzerinden çözüyrm soruyo çözüp sonra tek tek cvpları defterden kontrol edip tekrar etmiş oluyorm umarm düzeltmişledir bazı ikilemde kaldığm soruları sorudaki gibi kabul edip öle not aldım hatalıysa hep yanlış 😔😔 siz 2022 mi çözüyosunuz

2022 bende ki demek ki düzeltiler çünkü ben soruları defter üzerinden çözüyrm soruyo çözüp sonra tek tek cvpları defterden kontrol edip tekrar etmiş oluyorm umarm düzeltmişledir bazı ikilemde kaldığm soruları sorudaki gibi kabul edip öle not aldım hatalıysa hep yanlış 😔😔 siz 2022 mi çözüyosunuz
2022 dijital çözümlü soru bankasiymis benim elimdeki 2021 2020, demelerine göre eski baskıların hatasını bitirmisler.. İçin rahat olsun 4 5 soru yanlış dediler o kadarda olur çözmeye devam et en kötüsü bende yenilerini alırım, çünkü çıkmış çözmeden olmuyor..Yayınevi sahibine hala kızgınım ama çalışanlar durumu toparladı

Şaşırdım yani bu şekilde ters tepki niye veriyorlar anlamıyorum. Para ile alıyoruz sonuçta babasının hayrına vermiyor, düzelt kendini demek hakkımız. Geçen almaya niyetlendim YouTube da Türkçede hata olmadığını söylediler ama bilemiyorum tabi almadım, pegem aldım ben de.

Şaşırdım yani bu şekilde ters tepki niye veriyorlar anlamıyorum. Para ile alıyoruz sonuçta babasının hayrına vermiyor, düzelt kendini demek hakkımız. Geçen almaya niyetlendim YouTube da Türkçede hata olmadığını söylediler ama bilemiyorum tabi almadım, pegem aldım ben de.
2022 baskılarında hata yokmuş kuzum. 2020 ve 2021 de varmış ozellikle 2020 baskısı.Dedim valla bizim üzerimizden para kazanıyor bu şekilde davranmaya hakkı yok diye.. Özür felan dilediler ama yanlıştı davranış. Pegemi bitirdim yarısi karakutu sorularıyla aynı pegemden sonra karakutuyu cozunce ben bunları çözmüştüm diyorsun benim karakutu bitmek üzere Türkçede

X