Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Zorbuisler hoşgeldin kuzum ohh iyi olmuş bi stres atmışsın ...bende pzt baslaticam kızımı nasip olursa ...atanana kadar buralardayız artık işte atanan yine hemen bırakmasin tabi yardımcı olsun diğerlerine dimi ama :) pzt günü bir toparlan gel tüm hızıyla çalışmalara devam et inşallah ...bende yine karmakarışık çalışmayla ilerliyorum eğitim bilimleri netim 55 de kaldı genel tekrar videoları izlemeye devam ediyorum

Ben dün neler yaptım 40 soru eğitim çözdüm 30 soru matematik çözdüm 3 video genel tekrar izledim ...bu sabah yeni uyandım şimdi .. bazen yanlış yaptığım matematik konusunu olasılık kendisi hocadan izlemeye başladım not alarak ardından Türkçeden hiç calismadigim konu olan anlatım bozukluğuna bakmayı düşünüyorum

Sağ ol canım iyi oldu valla ferahladım

Heeerkeşlere kolay gelsin bacılaaaa işleriniz rast gitsin konuları hemencik anlayın hiiiç unutmayın❤ ben zor ilerliyorum kızım sağ olsun. Kreş pzt başlycak ama ilk hafta hep ben gidecekmişim orda beklicekmişim ne anladım o işten

Merhaba canım kendim bugünde 124 soru çözdüm .
Kimse yazmayınca kendi kendime rapor veriyorum ne yapayım .
İnşallah bebiş izin verirse devam edeceğim.
Bende burdayım kuzum bende kizlarimla ugrasiyirum ve ders çalışmaya devam ediyorum kpss çıkmış sorular çözüp genel tekrar videoları izlemeye çalışıyorum onlar dahi yetişmiyor ama olduğu kadar artık..tabiki dünya telaşı çocuklarla uğraşma arasinda ancak .. yarın çok işim var az ders çalışabilirim

Aslında becerebilirsem süre tutup gk gy eğitim çözmek istiyorum ama son 1 ay kala bir kaç defa yaparım heralde

Biliyorum ah canım ya o kadar haklısın ki... Yükünün ne kadar ağır olduğunu biliyorum inşallah atandığında bugünleri gülümseyerek hatırlarsın inşallah hepimiz atanırız da bugünler tecrübe olarak kalır hepimiz için. Evet deneme yapılabilse şu sıralar süper olur mantıklı.

Bende biraz sizleri dürtüklüyorum ki durma olmasın devam edilsin diye .

Mesajlarını gorunce çok mutlu oluyorum yazmayı bırakmayalım ....işte çocuğum bacağını incittu dünden beri onla ugrasiyorum bugünde minik kızımın aşı zamanı :'( kalbim buna nasıl dayanacak güzelce atlatalim inşallah

Bu sabah Türkçe de anlatım bozuklugu videosu izledim malum hiç yapamıyorum birde 30 soru çözdüm genel ama ..şimdi işlerim var

Yaa çok geçmiş olsun üzüldüm . İnşallah minişlerin en kısa sürede iyi olur canım

Hep derslerimizimi yazıcaz bugün sabah bebeyi doyurduktan sonra ev halkının kısaltılacak pantolon paçası vardı onu diktim bebenin çığlığı eşliğinde . İnşallah uyuyunca son gaz devam edeceğim

Geçmiş olsun canım, şifa olsun inş minike

Hangi hocaların tekrar videolarını izliyorsun canım

Geçmiş olsun canım, şifa olsun inş minike

Hangi hocaların tekrar videolarını izliyorsun canım

Şöyle söyleyim
Vatandaşlık: Emrah Vahap 7 videosu var 1 tanesini izledim
Tarih : Aydın yüce: 25 tane var
Coğrafya : bir tek bundan genel tekrar izlemicem full izlemek hedefim 10. Videodayim bayram Meral
Öyt, program basamaklar: Zeynep Selman

Ölçme : Cüneyt hoca

Diğerlerine daha gecemedim

Birde yeni matematik hocası keşfettim olasılık konusunu ondan izlicem matematigin güler yüzü diye ( hocanın üslubu enteresan ama sıkıntı yok anlıyorum sonuçta )

Teşekkür ederim canım bu videolar biter dimi bende başkalayım mı

Teşekkür ederim canım bu videolar biter dimi bende başkalayım mı
Biter tabi not almadan izle ama yoksa bitmiyor denedim olmuyor ..not almadan gunder 10 video dahi izlenir vaktin varsa ben ama zorlarsam 6 video oluyor ancak bugün de 3 videoda kaldım işlerim olduğu icin

Bugünde 150 soru çözdüm güzel soruları not aldım tekrarlar yaptım Eğitim Bilimlerinden.

Bu kız ne arıyor eğitim bilimlerinden diyeceksiniz evet mantıklı soru olur. Eğitim bilimlerinden elimde ezberbozan 2000 soru bankası var onu bitirmeye çalışıyorum . Sonrada alan denemeleri yapmak istiyorum veee gene geriye gk gy kalacak gibi gibi neyse hayırlısı olsun bundan sonra bol soru tekrar ve kalanlar kalsıııın benimle gelen konular gelsiiiin
O zaman dans

Hocam siz mülakatı geçeceksiniz şuan bu emeginize hayranım o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…