Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet ama geçen sene problemler konusunu yapamıyordum bu sene yapmaya başladım geçen yıl matematik 20 net maksimum yaptığım sayı Türkçede 18 lerdeydi eğitim de 40 karda ancak bakalim bilmiyorum bu sene olur mu pek sanmıyorum ama olsa mükemmel olur ...bana 88 ve üstü gerek çünkü

Son olarak genel kulture hiç bakmıyordum bilmediğimden
Hala bilmiyorum konularım bitmedi yarısına gelmedim bile not aldiklarimi okumadım soru cozmedim ama bu son 2 ayda ne yapabilirsem kar bakalim

Kızlar iyi akşamlar. Dün yeryüzü şekillerinden dinlediğim yerlerin notunu çıkardım bitirdim. Bugün de 5 test çözdüm. Şimdi de yanlış yaptığım soruların doğru açıklamalarını deftere geçiriyorum(Dinlediğimde bunu hatırlarım dediklerimi de yanlış yapmışım). Sizin çalışmalar muhteşem maşallah, benim de günüm boş geçmedi. Olacak kızlar atananlar da bu yollardan geçti.

İnanıyorum yapacaksın canım. Zaten normali bu adım adım gidiliyor kimsede tek seferde 90 almamıştır. Yani vardır illa burdan biri çıkar benim tanıdığım yapmıştı filan der ama istisnalar kaideyi bozmaz. Çoğu kişi bu merdivenlerden ter akıta akıta çıkıyor bu net. Bu yüzden emeklerini üst üste koya koya ama bugün ama yarın yapacaksın inşallah. Hiç durmayacağız inşallah bu yüzden

Canım zamanla çok test çöze çöze neyi not edip neyi etmeyeceğini hangi soruyu nota geçirip hangini geçirmeyeceğini anlayacaksın hatta resmen hissedeceksin. Bu yüzden sakın endişe etme. Yanlış yapıyorsan ne güzel eksiklerin onlar senin onları kapat. İnşallah gerçek sınavda hata yapmamak için şimdi yanlış yapıyorsun böyle düşün. Seninde günün güzel geçmiş anlaşılan maşallah :).
Ne güzel dedin evet aynen öyle atananlar yatarak geçmedi onlarda çalıştılar ama biz daha çok çalışacağız.

Çok çaba sarfediyorsun canım allah büyük problemleri nasıl yapmaya basladin canım , ne değişti gerçi ben diğer matematik sorularını yapıyorum da sanki sordugum şeye bak

Çok çaba sarfediyorsun canım allah büyük problemleri nasıl yapmaya basladin canım , ne değişti gerçi ben diğer matematik sorularını yapıyorum da sanki sordugum şeye bak
İlk defa çalıştım
Kuzum ben kpss hiç böyle çalışmadım aldım matematik kitabını elime çalıştım anlamadığım yerleri you tube video açtım izledim vs İlyas hocayı izledim mesela ama alt yapı yoksa o zor olabilir ...youtube karşıma çıkan hocalardan karışık videolarda izledim ...ilk defa kpss çalışmaya başladım için geç başladığım için de seneye için düşünüyorum hamilelik vs calsima isteği geç geldi...abdullazil gürbüz var misal temelim yoksa çok iyi hoca ama videoları tamamlamadi yinede temel oluşturmak için izlenebilir

Bende izledim ama olmayınca olmuyo canım, sen emeklerinin karşılığını alacaksın ben çok ınanıyorum çok iyisin

Bende izledim ama olmayınca olmuyo canım, sen emeklerinin karşılığını alacaksın ben çok ınanıyorum çok iyisin
Abdullazil gurbuzu dinlersen ilk soruları yaparsın en azından problemler konusunuda iyi anlatan bir hoca bulmak gerek o zaman 18 soruya kadar yukselir net sayin misal bir hocadan anlamadın başkasına geç ben öyle yapıyorum diğer derslerde bazen aynı konuyu başka hocalara bakıyorum ara ara ...ve genel kültüre yüklenirsen açık kapanır zaten ben genel kültür yapmıyorum muska hem zaman yok hem bilgi ama onada bakmaya calsiicam bu sefer

Kızlar son durumumu bildiriyorum zaman yok ...o kadar çok konu var eksik var ama zaman yok ....gün boyu her boşlukta ders çalışıyorum ev çocuklarla ilgileniyorum gece verimli oluyor dayanabildigim kadar işte şu anda bütün dersleri karma corman çalışıyorum tabiki beynim bir programa oluşturdum ama çok karışık yazıya geciremiyorum her neyse işte kafamdaki programin yüzde 50 si dahi yetişmedi daha mesela o kadar cabalamama rağmen gk gy eğitim bilimleri artık hurra hepsine giriştim ..şu anda minik kızımı uyutuyorum uyursa ablasına masal okucam vs ..uyumadı kerata ..

Bugün cesaret edip tarihin kpss 2011 çıkmış ilk 14 sorusuna baktım ilk 14 u basitti çalıştığım yerler 1 yanlış çıktı ordan ama gerisini çözmeye cesaret edemedim çünkü sıfır bende bu yüzden tarih ten günde 1 video izleyip genel tekrar o şekilde bir kere genel tekrar videosu bitirmeyi planlıyorum not alarak işte öyle bu arada soru çözmeye devam etmeye çalışıyorum cikmsi soruları işte analiz ediyorum vs olduğu kadar ...

Canım kendine haksızlık etme, 14 soruda 13 doğru çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…