Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yaklaşık 7.5-8 saat olmalı buradada

Bende o da yok hatta bugün sıpsıfırım

Off valla utandım bugün buraya gelmekten başım agridi tum gun, iki hap içtim hâlâ agriyo gittim çorba yaptım sen sınava gireceksin ne çorbası sadece 72 tane 19.yüz-yıl sorusu çözdüm
Çok geçmiş olsun canım. Olur öyle arada insanız çok normal bu yüzden hastalanmanda bu kadar doğal. Ne güzel yapmışsın sıcacık iç afiyetle, şifa olsun inşallah. Bizdede velet hasta o yüzden bir şey yapamadım haliyle buraya yazacak bir şey bulamıyorum ama önemli değil önce o iyi olsunda yoksa ders filan sonraki iş yani önce sağlık Assosum

Yaklaşık 7.5-8 saat olmalı buradada
7 canım
Off valla utandım bugün buraya gelmekten başım agridi tum gun, iki hap içtim hâlâ agriyo gittim çorba yaptım sen sınava gireceksin ne çorbası sadece 72 tane 19.yüz-yıl sorusu çözdüm
Canım hasta oldugunda ara vermiceksin de ne zaman vereceksin yüklenme kendine. Keyfi olsa ben de yuklenirdim ama hastaymissin
Ayrica soru cozmussun iste. Yarin aynen devam programa
Gecmis olsun gecti mi bari basin?
Simdi ben bu saatte uyandim ama niye uyandim nicin uyandim kaldığım yerden devammi etsem yoksa dersmi calissam
Kalk kalk en guzel saatler

Aynen kuzum çok teşekkür ederim, önce sağlık. Çalışsaydım zaten hicbir faydası olamazdı ki, neren ağrırsa canın orda rabbim önce hepimize sağlık versin inş, minik kuzumada şifa versin inş tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…