Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben bütün dersleri güzelce işte burada olsun başka yerlerde olsun her dersin çok önerilen hocasından dinleyip not tuttum. Bunu bir kere yaptım defterlerim oluştu çok güzel. Sonraki hazırlandığım zamanlarda başka videolar izlersem bu defterlere ekleme yaparak devam ettim ekstra yeni defter tutmadım. Defterde yermi yok mesela yazacağım yerde o zaman bir kağıda yazıp zımbalardım yazacağım sayfaya. Yani defter marul gibi oldu ama sen anladığın sürece sıkıntı yok yararı çok. İzleyeceğin videolar bitiyor desem yalan olur insan bakıyor aaa buda neymiş diye izliyor gene yeni şeyler öğreniyor. Aslında bu kpss işinde öğrenmenin sonu yokmuş bunu anladım hazırlanırken bu yüzden hep temeline ekleme yaparak devam ediyorsun.
Birde güzel sorular içinde ama her dersten ayrı ayrı olacak şekilde defter tut. Mesela tarihten normal defterin olsun birde tarih soru defterin olsun gibi.

Olsun yarın telafi edersin inşallah. Bende senin denemelerine çok özeniyorum inşallah yapabileceğim bir zaman dilimi olabilirde yaparım bir aralar sınavdan önce .
Ben ama konu çalışmayı bıraktım ondan baktım konu çalışırsam yetistiremicem en azından unuttuğum bilmediğim yerleri soruda öğreneyim dedim

Ben ama konu çalışmayı bıraktım ondan baktım konu çalışırsam yetistiremicem en azından unuttuğum bilmediğim yerleri soruda öğreneyim dedim
Çok eksiğin yoksa neden olmasın canım hem çok soru görmüş olursun. Bende zaman olarak artık sıkışınca öyle yapardım gayetde faydalı oluyor. Mantıklı yapıyorsun bence.

Günde en azından bı buçuk saatini ayirsan denemeye konuların bitmemiş bile olsa olmaz mı
Olur tabiiki dediğin gibi sorular üzerinden öğrenirsin bu sefer ve zaman sıkışınca bende bundan başka yol bilemiyorum. Hızlıca tekrar etmek ve deneme yapmak en mantıklısı. Konularda eksiğe görede değişirde benim mesela çokmu eksiğim var o zaman araya en çok soru getiren konu eksiğimi sıkıştırıveriyorum. Yani onu halledip diğer konuları elleşmeyip nasıl olsa sorularla öğrenirim ya deyip deneme yapardım.

Aynen mantıklı bu sene bu iş olacak

Kızlar bugün genel bir tekrar yaptım gerek güncel bilgiler olsun gerek yazar kitap isimleri olsun gerek eğitim bilimleri olsun vs. vs. işte daldan dala tekrar ediyorum . Genelde paça tutuşması durumlarında böyle yaparım o yüzden yarın ve yarından sonrada bu şekilde devam edeceğim inşallah. İnşallah sizler içinde her şey yolundadır hepinizi kocaman kocaman öpüyorum kolay gelsin kızlar

Hayırli geceler kızlar bu aralar çok yorgunum kızım 1. Sınıfa geçecek malum okullarda kapalı bizde evde okul kurduk onunla ilgileniyorum 2 gündür az çalıştım şimdi gece kalktım aldığım m eğitim bilimleri notlarını bitirmek hedefim inşallah

Eylüldemi başlayacak eğer öyleyse neden kendiniz kurdunuz? Öyle bir ön hazırlık olsun diye filanmı? Kolay gelsin canım hepsi için

Eylüldemi başlayacak eğer öyleyse neden kendiniz kurdunuz? Öyle bir ön hazırlık olsun diye filanmı? Kolay gelsin canım hepsi için
Okullar açılmaz diye başladım kuzum başlarsa ön hazırlık olmuş olur ..kızım çok sıkılıyordu hem iyi oldu onun icin

Okullar açılmaz diye başladım kuzum başlarsa ön hazırlık olmuş olur ..kızım çok sıkılıyordu hem iyi oldu onun icin
Aslında eylüle bir şey kalmaz kalsada çoğu kişi aşılanmış olarak düşünmek istiyor insan ve böyle bekliyor. Ancak çok haklısın bir sonraki gün ne olacağı belli değil bu şartlarda. Ne güzel düşünmüşsünüz tedbir almak iyidir. Bende kardeşime okuma yazma toplama çıkarma Atatürk'ün hayatı vs. okula başlamadan önce öğretmiştim. Kardeşimde çok şükür hep bir adım önde gitti şimdi elektrik-elektronik mühendisliği okuyor erasmusu kazandı İtalya ya gidecek . Darısı senin çocuklarının başına olsun inşallah canım hatta daha iyi yerlerde olsunlar . Yani mutlaka faydasınıda görürsün .

Öğretebilirsem bakalım şimdi 20 den geriye doğru saymasini öğretmeye calisiyorum eğer becerirse çizgi çalışmalarına gecicez inşallah :)

Öğretebilirsem bakalım şimdi 20 den geriye doğru saymasini öğretmeye calisiyorum eğer becerirse çizgi çalışmalarına gecicez inşallah :)
Geriye saymada sıkıntı yaşarsa üzerine gitme bence canım hani yaşının özelliği gereği '' tersine çevirememe'' dönemindeler. 2-3 yıl sonra kendi kendine tersine çevirebilir hale gelir doğal olan bu. Çizgi çalışması vs. güzel bunlar. Tabiiki benimkiler sadece öneri ve her çocuk farklıdır en iyisini en güzelini sen bilirsin .

Evet çok haklısın. Bana sorarsan ben bugün boş boş takılacağım yarında tam gaz devam edeceğim inşallah. Sen neler yaptın canım nasıl gidiyor her şey yolunda mı?
Çok şükür canım bu aralar çalışamıyorum ben bazi özel sebeplerden toparlayıp baslayacagim bir bakayim dedim hic mesaj goremeyince yazayim dedim nerde bu millet

Çok şükür canım bu aralar çalışamıyorum ben bazi özel sebeplerden toparlayıp baslayacagim bir bakayim dedim hic mesaj goremeyince yazayim dedim nerde bu millet
Doğru haklısın az bi sessizlik çöktü sankim .
Anladım canım olur öyle arada haklısın. Allahım sıkıntılarını gidersinde en kısa sürede başlarsın inşallah. İnşallah hep beraber dewamke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…