Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Şükürler olsun öğrenme psikolojisinide tekrar edebildim. Şimdiye kadar :

1)Öğretim Yöntem ve Teknikleri
2)Gelişim Psikolojisi
3)Rehberlik
4)Öğrenim Psikolojisi

derslerinin tekrarını tamamladım. Geriye:

5)Program Geliştirme
6)Ölçme Yöntem ve Teknikleri

kaldı. İnşallah yarın ve sonraki günde bunları halledebilirim.

Evet ben bunun faydasını çok görüyorum tavsiye ederim. Soruları kesiyorum kendi anladığım şekilde cevabını altına yazıyorum. Soru kısaysa kesmiyorum yazıveriyorum. Sonradan okuduğum zaman vay be güzel sorular almışım defterime diyorum ve aklıma kazınmış oluyor.

Cok iyi yapmissin canim deneme çözünce bende boyle yapacağım egitimdende farkettim yuksek net yapanlar hep bu yöntemi denemiş

Teşekkür ederiz kuzum artık denemeye geçmekle iyi yapmışsın o zaman sabah 20 paragraf çözdüm 18 net bir eğitim denemesi yaptım 58 net ikilemde kaldıklarını hep boş bıraktım yanlışım çıkmadı çok şükür alandan da bikac soru çözdüm sonra bıraktım şimdi öğrenci bekliyorum bakalım akşam devam edeceğim

Daha geçmedim canim son bir ölçme kaldi videolari izleyip bitirince gececegim insallah cok iyi çalışmışsın kolay gelsin sanada bende olcmeden video izliyorum sabahtan beri soru cozdum kalktim devam edecegim videolara

1)Öğretim Yöntem ve Teknikleri
2)Gelişim Psikolojisi
3)Rehberlik
4)Öğrenim Psikolojisi
5)Program Geliştirme
6)Ölçme Yöntem ve Teknikleri

Derslerinin tekrarlarını bitirmiş bulunuyorum Allahım çok mutluyum bitmeyecek sandım

Bir-kac gündür yoktum kızlar çalışmaya devam ediyorum . Aynı zamanda üniversiteye gidip geliyorum artık derslerim yüzyüze sıcak bir yandan beni mahvediyor ... bugün tarihe başladım güzel gidiyor kitap üstünde not tutuyorum en son temiz bir deftere geçireceğim... sizlere danışmak istediğim bir konu var canlar konular bitince sürekli notlara çalışıp tekrar edip soru mu çözüyorsunuz yoksa videoları baştan izleyerek mı devam ediyorsunuz döngü nasıl ? Ne yapmalıyım daha çok konum var ama nasıl yapacağım bilemiyorum ? . Herkesi bol bol öpüyorum harikasınız maşallah azminize çalışmanıza hayranım inşallah emeklerinizi karşılığını kat kat alırsınız canımmm kadınlar kulübünün hırslı hatunları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…