Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım zaten bende hangi ders olursa ilk denemeler sonuçta mükemmel olamazki o yüzden bozma moralini lütfen. Birsürü deneme yap ama hep aynı sonucunu alıyorsan o zaman anlaki evet biryerlerde yanlış yapıyorsun ve hemen rota değiştirmen gerekir ancak moral bozmak için daha erken
Canım inşallah düzeltirim çünkü gerçekten kötü. Yapamıyorum 🥴
Neyse ki vakit var..
Raporumu vereyim coğrafya çalıştım 😊 biraz soru çözüp yatacağım inşallah.

Canım inşallah düzeltirim çünkü gerçekten kötü. Yapamıyorum 🥴
Neyse ki vakit var..
Öyle canım ya benimde öyle ama vakit var evet o yüzden hiç moral bozmayalım. Birde her şeyin bir zamanı var olmuyorsada vardır bir hayır oluyorsada vardır bir hayır. İnşallah bizimde atanacağımız bir zaman vardır ve yakındır ❤️
Raporumu vereyim coğrafya çalıştım 😊 biraz soru çözüp yatacağım inşallah.
Bende coğrafya çalıştım ve biraz coğrafya bakıp yatacağım inşallah 😍

Öyle canım ya benimde öyle ama vakit var evet o yüzden hiç moral bozmayalım. Birde her şeyin bir zamanı var olmuyorsada vardır bir hayır oluyorsada vardır bir hayır. İnşallah bizimde atanacağımız bir zaman vardır ve yakındır ❤️

Bende coğrafya çalıştım ve biraz coğrafya bakıp yatacağım inşallah 😍
Amin canimmm inşallah 🤲🤲

Fizik zor. Matematik anlarım belki ama fizik anlayamam. Fizik bilen insanlara saygım her zaman sonsuzdur 😁
Ayrica sınırdasin ama inşallah bu yıl olacak😍
Şey galiba bende anladığımı sanıyor olabilirim 😅😂😂. Benimde siz sözel anlayabilenlere saygım sonsuz benim hafıza 3 sn olunca çok zorlanıyorum 😂
Hayırlısı olsun bakalım bazen olmayacaksa eğer sınırda bile olsan olmaz yani o yüzden çalışmaya devam 😊

Sen bilirsin tabiki canım nasıl senin hızını kesmeyecekse o şekilde devam benimkiler sadece yardımcı tavsiyeler 😍. İnşallah bu şekilde coğrafyan tam olur ve rahat edersin çünkü ikiside bilgili hocalar bence
Ay inşallah inşallah

Sozeli full mu yapayım ,matematiği üç beş mi yapayım :skandal:
Hepsini bir arada yap bence sosyalim🤣🤣
Kızlar kafam dolu tarihi yanlış hesaplamisim. 1 hafta daha öncesinden yani 21 inde başlayalım denemelere. 10 gün sonra benim elimdeki program bitiyor.
Tamam canim ben de kendime ona göre bi tekrar programi cikarayim o zaman.

Hergün mat sorusu eklemem lazım her konudan üç beş 🤷‍♀️
Benim o kadar zamanım yok o yüzden hergün 5-10 soru mat çözerek bi kitabı bitirmeye çalışıyorum işte sende böyle yapabilirsin canım çok vakit gitmiyor ve her gün başka soru tipleri görüyorsun

Selam kızlar

Corona gecirdim, ve zor toparlandım. 2 haftam kayıp yani. Şimdi iyiyim şükür. Pazartesi kızımın da okula başlamasıyla güzel bir program yaptım. Verimli olur inşallah.

Anayasa videolarına baslayacagim. 2 haftada bitirme planım.var bakalım. Bunun yanında bir kitaptaki problemler kısmını ve tarih tekrarı yapacağım 1 soru bankası ile.
Geçmiş olsun hocam

Merhaba kızlar 👭 uzun zamandır bildirim yapmamışım.
Toplu olarak yapayım ben de 🌸
Coğrafya 4 deneme çözdüm.
Türkçe Sıfat, Zamir, zarf, isim, edat, bağlaç, ünlem tamlamalar vs. Karma tekrar ve soru çözümü yaptım.
Matematik karma soru çözümü yaptım.
Tarih tekrarına başladım. En kısa sürede bitirmek istiyorum inşaALLAH...
Aklıma gelenler bunlar. İyi geceler 💜

Kız o puanı almışsın ne güzel daha panik manik yok sen halletmişsin üzerine cila atıyorsun böyle düşün lütfen rahatla biraz nefes al ve stratejilerimize devam 🤗😊. Önceden öyle olmuştu bu bana tecrübe oldu ama iyi oldu şimdi bu hatayı yapmayacağım de daha güçlü ol ben sana inanıyorum yaparsın 💪🏻 zaten sözele yatkınlığın var o yüzden hiç endişe etme ❤️
Aldım ama o zamanki çalışma şartlarımla şimdiki çok farklı. O zaman bekar ve çocuksuzdum. Sabah en geç 8.30da ders başı yapardım. Bazı şeyleri de unutmuşum bakalım nasıl olacak bu sene. Geçen rüyamda yine aynı puanı alıyordum ağlıyordum anneme yine olmazsa diye 😄

Merhaba kızlar 👭 uzun zamandır bildirim yapmamışım.
Toplu olarak yapayım ben de 🌸
Coğrafya 4 deneme çözdüm.
Türkçe Sıfat, Zamir, zarf, isim, edat, bağlaç, ünlem tamlamalar vs. Karma tekrar ve soru çözümü yaptım.
Matematik karma soru çözümü yaptım.
Tarih tekrarına başladım. En kısa sürede bitirmek istiyorum inşaALLAH...
Aklıma gelenler bunlar. İyi geceler 💜
Nasılsın canım daha iyi misin

Benim o kadar zamanım yok o yüzden hergün 5-10 soru mat çözerek bi kitabı bitirmeye çalışıyorum işte sende böyle yapabilirsin canım çok vakit gitmiyor ve her gün başka soru tipleri görüyorsun
Tmm kuzum en azından bazı konuları böyle sürekli hâle getireyim 💪💜

X