Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Eveeet azıcık tarih bilgim vardı artık o da yok geçmiş olsun
Neyseki ASSOSyal duruma el atmış şimdi iyiyim

Evet bende aynıyım topladıklarım dağılıyor bunun için yeni strateji geliştirmeye çalışıyorum tabi her zamanki gibi çocuk gelip dağıtıyor ama olsundu ne yapalım

20.yyda Osmanlı konusunu çalıştım bugün ben. Alan da çalışacaktım ama oğlanı uyuturken ondan önce ben uyumuşum şimdi uyandım
Helal olsun valla iyi gene uyuyabiliyorsun canım ya ben uyusam ya gözüme kalem sokar ya kendine sokar yada saçlarımı yolar, yüzümü yırtar

Çok reklamı var muciskom ama fiyat yüksek, nasıl güvenilir bilemiyorum

Helal olsun valla iyi gene uyuyabiliyorsun canım ya ben uyusam ya gözüme kalem sokar ya kendine sokar yada saçlarımı yolar, yüzümü yırtar
O da uyumak üzereydi canım emiyordu telin ışığı falan uykusunu dağıtmasın diye bakmadım ben de gözümü kapadım uyuduğumu sansın uyusun diye gerçekten uyumuşum uyanık olsa benimki de aynısını yapıyor göz kapağımı açmaya falan çalışıyor öyle zamanlarda

Oyyy çok tatlı yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…