Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Beni gerçekten kırmıştı. O sırada karşılık vermedim ama dediğim gibi dalga geçer gibi bundan sonra tavsiyelerini bekliyoruz demen üzdü.
Burdada espri yapmıştım hatta sonuna öpücük koymuştum samimiyet göstergesi bir nevi. Gerçekten buna bile kırıldığını bilmiyordum iyiki söylemişsin yoksa böyle tepki vermeden katlanarak devam ederdi anladığım.
Hassasım emin ol çok hassasım
Evet orası kesin şu 2 gündür çok net anladım.
Gerçekten çok teşekkür ederim evet biliyorum bunları ne kadar içten yazdığınıda biliyorum. Ayrıca burada tek ben değil hepimiz her şeyimizi paylaşıyoruz destek oluyoruz sende demiştin bazı verdiğin destekler beni iyi hissettirmişti diye bu yüzden bende çok mutlu olmuştum.
Belki bu yüzden iğneleyici bir şekilde yazıldığını düşündüğüm mesajların beni üzdü.
İşte en temel sebebi bu zaten insan sevdiği değer verdiği birinin her cümlesini her harfini dikkate alır. Bizdeki durumda bu oldu. Aslında bende değer vermiştim en ufacık kötü his beklememiştim ki sende öyle.
Yok bence iyiki yazmışsın çünkü farkında olmazdım mesajlarda geriye gitmem lazımdı ve bu sıkışık zamanda mümkün değil birde sonraki mesajlarında hiçbir şey olmamış gibi devam ettiğin için asla anlayamadım keşke anında tepki gösterseydin ama genede çok geç değil.
Böyle olması benide çok üzdü isteyerekde yapmadım yapmamda zaten. Tekrar söylüyorum seni kırdığım noktaları tekrarlamayacağımdan emin ol. Hiç kimsenin kimseyi bu zamanda üzmeye hakkı yok.

Hiç kimsenin kimseyi bu zamanda üzmeye hakkı yok.
Evet bu yüzden bence en iyisi bu konuyu unutalım ve kapatalım. Çünkü ben zihnimden atamadığım süre boyunca odak noktamı derslere yönlendiremiyorum. Hiç yaşanmamış gibi unutmak istiyorum. Umarım ikimizde olmak istediğimiz yerde oluruz. Hepimizin başarılı olmasını isterim. Emek veren hepimizin. Diğer insanlar kazanmasın rakiplerimizi allah engellesin.
Zaten hepimiz farklı bölümleriz hepimiz birinci bile olabiliriz istersek.

Öncelikle hem kırdığım için üzülmüştüm sonrasında aklımda yer etti dedin ya ona dahada fazla üzülmüştüm. Evet hiç yaşanmamış gibi yapalım ve etkilenmeyelim helede bu dönemde canım. Biribimize ihtiyacımız var biliyorsun. İnşallah hepimiz istediğimiz yerlerde olacağız eminim buna hep birlikte inanalım el ele vererek. Buraya kocaman bir tablo yapmak istiyorum isim isim şehir şehir yazmak istiyorum atandığımız yerleri. O yüzden hayallerimiz için çabaladığımız bu yolda başka hiçbir şey bizi yıpratmasın inşallah.
Kız hiç güleceğim yoktu diğer rakiplerimizi Allah engellesin .
Evet hepimiz kendi alanımızın uzmanıyız o yüzden neden olmasın birincilikler veya başka başarılar

Günaydın canım kızlar uyandigimdan bu saate ölçmeden 4 video izledim bir 3 videom kaldi ilk konunun bitmesine kahvaltı yaptım devam edeceğim haziranda egitimden denemeye gecmem lazim Allahim amin cuneyt iltustan vazgectim tufan genc izliyorum olcmeden ve coook begendim yeni izleyecek olanlar ve 2022 ye hazırlananlara tavsiye edebilirim bugun baska ne yapacağım plan yapmadım uymadigimdan rehberlik yada tarihle devam ederim herkese boll verimli gunler diliyorum

Neyse bir şey olurda mesajlaşmalarımızı görürlerde bizi içeri atarlar sonra. Ne de olsa devlet artık mesajlaşmalara bile bakıyor.
Şaka bir yana o yüzden çokda ileri gitmememiz lazım . Devlet memuruyuz artık gözüyle bakmalıyız her adımımız bu yönde olmalı
@ucukgenclik @Nurzfr bana öyle iyi geldiniz ki kizlar tekrar umut doldu icim iyiki varsiniz @QuantumPhysics. sende iyi varsin canim sizi seviyorum ❤
Bende seni çok seviyorum canım iyiki varsın ne güzel grup olduk hep birlikte

Tunaydin canlar bugün 20 paragraf bir tane eğitim denemesi ve tarih iki video ile başladım güne şimdi ara verdim öğleden sonra yine tarihten video ve alandan soru çözümü yapicam sizler naptınız
ucukgenclik Nurzfr bana öyle iyi geldiniz ki kizlar tekrar umut doldu icim iyiki varsiniz QuantumPhysics sende iyi varsin canim sizi seviyorum ❤
Canımsın faydam dokundu ise ne mutlu bana hepiniz de iyiki varsınız

Ah senin şu tecrübelerin . Çok sağol canım Zorbuisler ile yardırıyordunuz inşallah o da gelirde karşılıklı öneriler havada uçuş uçuş olur tekrar .
Ayrıca denemelerde başlaman harika olur çünkü tamda zamanı ASSOSyal canım sende sormuştun başlayayım mı diye evet kesinlikle başlamalısın hatta hepimiz başlayabiliriz hazır hissediyorsak. Çünkü deneme yapmak gerçekten önemli soru tipleri pratiklik açısından

Iyiki canim benim kesinlikle cok cok güzeliz

Süperrr canım cok guzel çalışmışsın bende matematik çalışmaya karar verdim calistigim gunler en azından sozel bir ders belki kafam kaldirmaz ama ufaktan matematik cozebilirim diye düşündüm problemler haric diğerlerine bakacagim sinava kadar

Hatta söyle bir sey yapayım canım gelenlere fikir olsun ben faydasını gördüğüm hocalari yazayım

Türkçe: aker kartal
Matematik:
Tarih:aydin yüce,kadir koç
Cografya:engin eraydin mehmet egit
Vatandaslik:emrah vahap ozkaraca

Gelisim:bulent tanik, aysegul aldemir
Ogrenme: aysegul aldemir
Pg: metin sar, fatih genc
Oyt:cüneyt iltuş
Olcme:tufan genc
Rehberlik:salih yildirim,can koni

Ne kadarda favorilere kaydedilesi .
Ne güzel yazmışsın canım sıra sıra emeğine sağlık.
Türkçe de Aker kartalı yanlış hatırlamıyorsam halacocuksun da öneriyor bilginiz olsun.
Tarihte aydın yüceyi bende öneririm. Ayrıca ramazan yetgin harika benim için çok detaylı anlatır başka kaynağa gerek bıraktırmaz ama videolar uzundur sıkılabilirsiniz.
Coğrafyada engin Eraydın Mehmet eğit efsaneler aradında bencede ayrıca bayram meral i de öneririm arkadaşlar özellikle bayram meral in son 3 videosu yeni tüik verileri mutlaka bakın.
Eğitimde Ayşegül Akdemir, metin şar, can köni, Salih Yıldırım evet çok iyilerdi. Birde ben Zeynep salman içli ye bayılmıştım aklınızda olsun.
Vatandaşlıkta evet emrah hoca efsanedir benim içinde
Canım matematikte ben İlyas güneşi beğenmiştim. Soru tipleri üzerinden gitmesi benim için faydalı olmuştu.

Seninde emegine sağlık kuzum 2022 icin baya faydali olacak gelenlere ilyas gunese bakacagim bende mutlaka cok tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…