Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İnşallah hocam Fazla bir ilerlemem yok daha. Bercestenin video dersini aldım yüklendikçe oradan çalışmaya çalışıyorum. 2 yaşında bir oğlum var her zaman çalışamıyorum o yüzden
Ben de evliyim gunümun cogu gidiyor
Tekuzemden canli ders aliyorum, henuz 3 dersle ilerliyoruz bitmek üzere, digerlerine şubatta baslayacagiz.

Ben de evliyim gunümun cogu gidiyor
Tekuzemden canli ders aliyorum, henuz 3 dersle ilerliyoruz bitmek üzere, digerlerine şubatta baslayacagiz.
Ne güzel. O şekilde 3er 3er bitirirsin iyi olur. Ben alan aldım sadece gky yi youtube videolarıyla çalışıyorum. Eğitimde ölçme ve rehberlik ve program geliştirme dışında konu çalışmayı düşünmüyorum soru üzerinden gideceğim. Onlara da henüz başlamadım.

Program için youtubede Fatih Genç'i oneririm çok başarili.
Diger dersler sorularla da yapilabilecek türde tabi alt yapi varsa.

Ben eski Türk edebiyatına çalıştım.ama soruları henüz bitmedi diğer konulara geçmedim o yüzden. Kitaptan çalışıyorum ben de.
Eski Türk edebiyatina henüz başlamadim videolardan gidecegim ders baslayinca.
Eski dil bitmek uzere çok sükür tekrar derslerine gececegiz.

Program için youtubede Fatih Genç'i oneririm çok başarili.
Diger dersler sorularla da yapilabilecek türde tabi alt yapi varsa.
Bakayım çalışacağım zaman :) alt yapım var diye düşünüyorum inşallah hata yapmıyorumdur

Eski Türk dili diyecektim ben de yanlış olmuş
Ama ekler kökler vs ler sıkıntılı her zamanki gibi
Bizim hocamiz ekler kismini dönem dönem degil bir bütün halinde anlatiyor daha iyi anlaşiliyor.
Mesela şu ek sadece burda var gerisini boşverin
Ya da bu ek hepsinde var tek tek ögrenmenize gerek yok, kelime anlamini bilmeseniz bile şu eki gordugunuzde cevap bu diye yapistirin cumleyi okuyacagim anlam çikaracagim diye ugraşmayin gibi anlatiyor. Konu sonunda da sorular uzerinden her seçenegi detayli anlatiyor daha iyi pekisiyor.
En zorlandigim eski dildi iyi ki ders almişim diyorum
Ekler kismi geçince digerleri çerez geldi bana

Bakayım çalışacağım zaman :) alt yapım var diye düşünüyorum inşallah hata yapmıyorumdur
3 senedir sinava girmiyorum ve hiç calismadim , alt yapimda neler kalmiş neler kaçmiş dersleri gordukce fark ediyorum
Alt yapi azaldiysa da calismadiklarin zor dersler degil kisa surede halledersin

3 senedir sinava girmiyorum ve hiç calismadim , alt yapimda neler kalmiş neler kaçmiş dersleri gordukce fark ediyorum
Alt yapi azaldiysa da calismadiklarin zor dersler degil kisa surede halledersin
Ben en son 2016da girip zirvede bırakmıştım soruları görünce hatırlıyorum bol soruyla hallederim inşallah

Ben en son 2016da girip zirvede bırakmıştım soruları görünce hatırlıyorum bol soruyla hallederim inşallah
Benim gibi zirvede birakmişsin
Benimki tam zirveydi 81 puanla kaldim atanamadim ve bir daha calisamadim girmedim sinava
Insallah bol soruyla halledilir. Ozellikle egitim bilimlerini sadece sorularla ilerletenler ve netleri iyi olanlar var

Benim gibi zirvede birakmişsin
Benimki tam zirveydi 81 puanla kaldim atanamadim ve bir daha calisamadim girmedim sinava
Insallah bol soruyla halledilir. Ozellikle egitim bilimlerini sadece sorularla ilerletenler ve netleri iyi olanlar var
Hahah aynıyız ben de 82yle atanamayıp bırakmıştım inşallah bu sene atanırız hepimiz gerçekten buradaki arkadaşlar çok emek veriyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…