Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hep bu tarz program üzerinden gidiyorum 🤷‍♀️ sanırım bunu seviyorum, program değiştirmek zor geliyo 🤔
Program işe yaramadiginda degistirilmeli.
Ben de yillardir ayni programi uyuguluyordum sonuç alamiyordum, bu sene degistirdim faydasini goruyorum sadece biraz yavas ilerleme kaydediyorum.

Program işe yaramadiginda degistirilmeli.
Ben de yillardir ayni programi uyuguluyordum sonuç alamiyordum, bu sene degistirdim faydasini goruyorum sadece biraz yavas ilerleme kaydediyorum.
Onemli olan hızlı gitmek değil ki zaten sağlam gitmek💪 yoksa şimdiye herkes atanirdi. Doğru programı bulmak

Benimhocamdan Sabri hocayi dinliyorum. İlk kez video ile çalışıyorum. Ve benim korkulu rüyam ölçme maalesef😕
Sabri Hoca yeni galiba benim hocamda başka bir hoca vardi sanki yanliş hatirlamiyorsam.
Ben de bir dinleyeyim umarim ondan anlarim.
Ayni durumdayiz ölçmede 😑

Yavaş yavaş tekrar daha mı etkili bide onu deneyeyim dedim canım, kobay olucam😂
Ben hiç tekrar işine girmedim bi tur bi bitirsem de deneme çözmeye soru çözmeye yüklenebilsem çok iyi olcak

@Kendikendine hoşgeldin hocam Senin bölümün ne?

Kizlar bir sey sorcam ya ben geometriyi bayagi salladigimi farkettim ck ihmal ediyorum.
Siz nasil calisiyosunuz? Problem gibi günde 10 15 geo sorusu cözmek mantikli olur mu sizce pratiklik kazanmak icin?

Bir de kaynak önerir misiniz geo soru bankası🙏🏻 ama sadece geometri mat olmucak😬

Canım son 6 ay dişimizi sıkcaz. Severek calismaya bakcaz.. sonunu hayal et. Burda gelip keske demek mi istersin yoksa ben kadrodayim demek mi istersin?
Ben de zaman zaman istemiyorum calismak ama zorluyorum kendimi o gün az da olsa calisiyorum.. cogu zaman da masaya oturunca o isteksizlik gidiyo. Benimki masaya oturana kadar niyeyse🤣

Ben hiç tekrar işine girmedim bi tur bi bitirsem de deneme çözmeye soru çözmeye yüklenebilsem çok iyi olcak

@Kendikendine hoşgeldin hocam Senin bölümün ne?
Hos gordüm teşekkür ederim.
Türk Dili ve Edebiyati bölümüm.
Sizin bölüm nedir ?

Birlikte çok güzel ilerleyecegiz inşallah hocam 🤩
Alanla ilgili ilerlemelerinizi bilmek isterim 😊
İnşallah hocam ☺️ Fazla bir ilerlemem yok daha. Bercestenin video dersini aldım yüklendikçe oradan çalışmaya çalışıyorum. 2 yaşında bir oğlum var her zaman çalışamıyorum o yüzden ☺️

X