Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım hoşgeldin, hemen gir araya b8zi motive et🤗🤩😍🤭
Ben motive olmaya geldim 😬
Ögretmenlik için giriyorum kpss ye.
Bütün derslerde ortalardayim.
Programim da günlük iki ders var , biri gündüz digeri akşam(alan dersi) için.
Bugun gelişim psikolojisi günüm son konudayim bitirip sorularini da çözüp kapatacagim 😊

62DD931C-E97B-4B0A-B76D-F7903E1307E2.jpeg

Ben motive olmaya geldim 😬
Ögretmenlik için giriyorum kpss ye.
Bütün derslerde ortalardayim.
Programim da günlük iki ders var , biri gündüz digeri akşam(alan dersi) için.
Bugun gelişim psikolojisi günüm son konudayim bitirip sorularini da çözüp kapatacagim 😊
Yine bize motive etmek mi düştü 😂 gel gel geell motive edilir itina ile🤭🤗🤩😍

Yine bize motive etmek mi düştü 😂 gel gel geell motive edilir itina ile🤭🤗🤩😍
Normalde sistemli çalisiyorum , bazen modum düşüyor çalisamiyorum 😬
Takipleşmek iyi olacak konulari bitirip tekrara geçenler olmuş ben gerideyim , şimdiden motive oldum 😁

Normalde sistemli çalisiyorum , bazen modum düşüyor çalisamiyorum 😬
Takipleşmek iyi olacak konulari bitirip tekrara geçenler olmuş ben gerideyim , şimdiden motive oldum 😁
Ben tekrar geçtim ama konuları bitirdigimden değil hee😂 unutmayayım diye 🤭 vatandaşlığa dün başladım 🤔 coğrafyada bitmedi 🤷‍♀️ matematiği zaten hiç söylemeyeyim 😢

Ben tekrar geçtim ama konuları bitirdigimden değil hee😂 unutmayayım diye 🤭 vatandaşlığa dün başladım 🤔 coğrafyada bitmedi 🤷‍♀️ matematiği zaten hiç söylemeyeyim 😢
Matematik bende de kan agliyor 😃
Vatandaslikta yargi konusundayim.
Cografyada yer şekillerinde debeleniyorum 😃
Tekrari dersi bitirmeden mi yapiyorsunuz

Matematik bende de kan agliyor 😃
Vatandaslikta yargi konusundayim.
Cografyada yer şekillerinde debeleniyorum 😃
Tekrari dersi bitirmeden mi yapiyorsunuz
Evet canım ben yapıyorum 🤷‍♀️ yoksa unuturum ki, sayısalım iyi olmadığı için benim sözelden fark atmam gerekiyor 🤔 ne kadar fazla net çıkarsam belki mat acigini kapatırım diyorum🙈

Evet canım ben yapıyorum 🤷‍♀️ yoksa unuturum ki, sayısalım iyi olmadığı için benim sözelden fark atmam gerekiyor 🤔 ne kadar fazla net çıkarsam belki mat acigini kapatırım diyorum🙈
Ben de mat açigini alanla kapatmaya calisacagim.
Ders falan aldim ama çok vaktimi aliyor konular yavaş ilerliyor ve anlamam uzun surüyor diye biraktim.
Benim tekrar olayim şöyle günlük programim var bir önceki dersi tekrar ediyorum ve günlük konuyu canli dersten dinleyip not aliyorum. Ünite bitince de soru bankasindan o ünitenin tamamini çözüp bitiriyorum çözümlu soru bankasi kullaniyorum eksik kalan yerleri de cözümleri okuyarak pekistiriyorum.
Yavaş ilerliyorum ama kalici oluyor

Ben de mat açigini alanla kapatmaya calisacagim.
Ders falan aldim ama çok vaktimi aliyor konular yavaş ilerliyor ve anlamam uzun surüyor diye biraktim.
Benim tekrar olayim şöyle günlük programim var bir önceki dersi tekrar ediyorum ve günlük konuyu canli dersten dinleyip not aliyorum. Ünite bitince de soru bankasindan o ünitenin tamamini çözüp bitiriyorum çözümlu soru bankasi kullaniyorum eksik kalan yerleri de cözümleri okuyarak pekistiriyorum.
Yavaş ilerliyorum ama kalici oluyor
Evet canım belkide doğrusu budur, herkesin programı kendine özel 🤷‍♀️ fırsatı iyi değerlendiren kazaniyor, bende hep aynı hataları yapıyorum 🤔

X