Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar memurluk düşünenler için bir haberim var. Ablam kyk da yurt yönetim memuru o söyledi. Artık branşlara göre alım olacakmış. Yani atıyorum ftr mezunu yurt yönetim memuru olamayacakmış. Anladığımız kadarıyla fen edebiyat fakültesi ağırlıklı olacakmış işte 100 tane matematik mezunu, 100 tane fizik vs vs

Böyle olması bi açıdan iyi oldu sanki

Allah Allah cok ilginc. Hayirlisi olsun inşallah bu sadece kykda mi gecerli acaba diger memurluklarda da uygulancak mi. Gerci her yerde olmaz sanirim

Allah Allah cok ilginc. Hayirlisi olsun inşallah bu sadece kykda mi gecerli acaba diger memurluklarda da uygulancak mi. Gerci her yerde olmaz sanirim
Kyk da sadece sanırım. Tam netleşmemiş ama ablam böyle olacak diyorlar dedi

Ben öğretmenim ama p3üm iyi gelirse memurluğu da düşünüyorum. Fen edebiyat mezunuyum. Çok iyi olur benim için.

Ben öğretmenim ama p3üm iyi gelirse memurluğu da düşünüyorum. Fen edebiyat mezunuyum. Çok iyi olur benim için.
İnşallah bizim açımızdan güzel olur. Bende fen edebiyat mezunuyum formasyonum yok sadece gk gy hazırlanıyorum bakalım

Sonuçlarda o dediğin gibi veya başka hiçbir hastalık çıkmadı ama beyin gelişimi için gerekli olan T4 biraz eksik çıkmış bunun için 10 gün sonra tekrar kan tahlili yapılacak gene eksik çıkarsa bu eksik ilaçla giderilecekmiş. Ancak ateşine bakıyorum inşallah çıkmaz bir daha yoksa 6 saate bir takip ederken benimde enerjim kalmadı gerçekten

O zaman başvuruları başlamadı yani sadece bunun haberi var doğru anladıysam

İyi aksamlar kizlar

Bugün yaptiklarim;
28 dilbilgisi
21 hız problemi
Akarsular göller tekrar
Akarsular göller 70 soru
Osm 19. yy 20. yy tekrar
Osm. 82 soru
Yine 4 5 tane harita cizdim

Hala oturmadi sanki şu 20. yy. Bekleyemem ama artik ara tekrarlarla oturcak onu beklersem sınav gelir

Yarın genel deneme yapcam insallah bu haftaki tekrarlarim ise yarar o kadar beyin patlattim

İnşallah bizim açımızdan güzel olur. Bende fen edebiyat mezunuyum formasyonum yok sadece gk gy hazırlanıyorum bakalım
İnşallah canım
Bir hastalık çıkmamasına sevindim canım. Çocuklar hasta olunca biz daha beter oluyoruz malesef. Hem fiziken hem ruhen yoruyor onların hastalığı anneleri

kediler evde krallar gibi yaşıyor valla hiçbir şey yapmalarına gerek kalmadan istedikleri önlerine geliyor, resmen özeniyorum onlara
Artık böyle yaşamak seninde hakkın o yüzden atanmalısın gerçi minnoşların rahatlığına genede ulaşman zor ama olsundu

Tarih hiç oturmuyor gerçekten ya benimde hep kafamda oturmaya geldik ayol diyerek halay çekiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…