Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Rabbim emeklerini karşılıksız bırakmasın canım inşallah. Hiç kolay değil o saatlerde çocuğu uyutup da çalışmak büyük bir azim istiyor. ben yapamazdım mesela

Sürekli ama azar azar

Bugün yaptiklarim;
18 paragraf
24 kar zarar problemi
20.yyda osmanli+ 1.dunya savasi sesli okuma
20.yyda osm+1.dün.sav. 80 soru
Su, toprak, bitki tekrar
Harita cizdim 5 tane (akarsular ve havzalari, kiyi set golleri, heyelan set gölleri, volkanik, karstik göller)

Aslinda caigrafyadan bi konu daha tekrar edip iki konu karisik soru cözcektim ama haritalar zamanimi aldi. Her seyi cift görmeye başladım su an
Ama bunu yapmaya mecburdum çünkü kafamda oturmadi bi turlu su toprak bitki kismi... simdi gorsel hafizama yerlesti. Yarin bikac tane daha harita cizcem artik sorusunu da yarin cözerim.

Benim gibi düşünen biri . O kadar doğru söylüyorsunki işte bende bunlara çok gıcık oluyorum
Cok haklisin bu isler nasip valla. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah ya bu devirde her sey cok zor is es evlilik cocuk
Evet değilmi her şey kpss gibi mübarek
Insallah hepimiz bu sene bu isi bitirir bi nefes aliriz
Amin amin inşallah canım inşallah

Bende haritalar çizerek anlayabiliyorum ya ama evet çok manyak gibi oluyor insan iş bitince ama tekrar etmesi çok zevkli

İyi geceler kızlar. Bugün
Not alarak 5 vatandaşlık videosu izledim (hala temel hukuk bitmedi)
Beyit defterine günlük beyiti ekledim. Şimdiye kadar yazdıklarımı okudum
Vatandaşlığın ilk ünitesi bitince gerisi akıp gidiyor canım biraz daha sabret zaten gayet güzel ilerlemişsin bir günde maşallah

Rabbim emeklerini karşılıksız bırakmasın canım inşallah. Hiç kolay değil o saatlerde çocuğu uyutup da çalışmak büyük bir azim istiyor. ben yapamazdım mesela
Teşekkür ederim hocam. Yeni başlıyorum mesela. Herkese verimli çalışmalar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…