Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Arttır arttır kız kim tutar seni be aslan, kaplan

Haklısın bol soru sağlamlamak demektir. Kafanda alıyor negzel o zaman çöz gitsin sonra dinlenirsin
Evet canım ben soru çözünce oturuyor konu okumakla ya da ezber yapamıyorum ben bol bol soru çözüyorum

Ayyy canım Rabbim gönlüne göre versin inş, ins atanırsın mujdeyi verirsin b8ze yaptıklarını lutfen anlat b8ze

Canım tabiki yaparsın bir yerden başla. Önlisans sınavına daha çok var

Tesekkur ederim kizlar . Bi baslayim diyorum hop aksiyor ama en iyisi az da olsa birakmaaamak

Bu çalışma da rahat 6 saat sürmüştür bence
Bu sefer 5ti canım tutmadı

Beyza hocayi ben takip ettim ,her kelimesini yazdım ama sınavda faydasını göremedim. Anormallik bende galiba
Canim günceller Allaha emanet zaten. Ben özellikle oturup calismadim hic şöyle bi instada gezerken göz atiyorum.
Ama bu sefer o bahsettiğim derece yapan kız gibi şimdiden defter tutcam okucam. Ne tuttursam kar..

Eklentiler

• IMG_20220110_200951.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 18
7 günlük kamp bugün biti canım, yarın ikinci kitabın kampı başlıyor. Bende temel kavramlara bismillah dedim daha ama rasyonel sayıları seviyorum ben hızlı geçer
Ben de matematikten muzdaribim. Sık tekrar yapıyorum. Konu olarak köklü sayılardayım , İlyas Hoca ile kampı takip ediyorum. Bugün en başa aldım , soru çözümleri yapıyorum.
Rasyonel Sayılar güzel ama işlem hatası yapma olasılığı yüksek. Dikkatli olmak lazım

Ayyy canım Rabbim gönlüne göre versin inş, ins atanırsın mujdeyi verirsin b8ze yaptıklarını lutfen anlat b8ze
Amiin inşallah Canım açıkçası uzuuuun saatler fazla fazla sorularla ilerleyemedim malum çocuktan. Az ve öz çalıştım desem daha mantıklı galiba. Bi de ilk defa planlı ilerledim. 45 günlük 3 sete böldüm aralarına 7-10 günlük tekrar haftası koydum. Bu setlerde en fazla 3 dersi bir arada götürdüm. Benim kafam almıyodu doğrusu hem kimya hem matematik hem tarih hem coğrafya vs vs mesela kimyaya başladım beraberinde coğrafya ve bitirmeden diğer derslere geçmedim bitirmek beni çok rahatlattı o şekilde tik atıp ilerleyince ferahlıyosun bence. Tekrarı da çok düzenli yaptım tabi. Bence ennnn önemli şey plan plan plan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…