Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Tarih-i seviyorum ama bu kadar soru bana çok 🤦‍♀️ nasıl çözüyorsun canim🤔
Canım ben hızlı okuyorum artık pratikleşti ve videodan hemen sonra çözdüğüm için zorlanmıyorum fazla tarihte sözelim iyi
Konudan sonra 3 tane soru bankam var onlardan çözüyorum
Bir de bütün gün ders çalışıyorum ara da veriyorum tabi ki de ama çok değil verdiğim aralar 😄
Konularım bitse günde 1000 soruya kadar bile çıkarım ama konular var işte tarih videoları çok uzun sürüyor gerçekten Ramazan hocanın bir videosu 1 buçuk saat olan bile var 🧐

Hakikaten ya benimde gözlerim pörtledi sayıyı görünce. Ben heralde bir günde o kadar tarih çözsem tamam yaaağğ oldu bu iş der bidaha kapağını açmam 😂😂
Bana az bile geliyo o sayı ya 🤣
Ne kadar soru çözersem o kadar pekişiyor ama bende pert oluyorum artık günün sonunda

Canım ben hızlı okuyorum artık pratikleşti ve videodan hemen sonra çözdüğüm için zorlanmıyorum fazla tarihte sözelim iyi
Konudan sonra 3 tane soru bankam var onlardan çözüyorum
Bir de bütün gün ders çalışıyorum ara da veriyorum tabi ki de ama çok değil verdiğim aralar 😄
Konularım bitse günde 1000 soruya kadar bile çıkarım ama konular var işte tarih videoları çok uzun sürüyor gerçekten Ramazan hocanın bir videosu 1 buçuk saat olan bile var 🧐
Canım helal olsun sana,atanmak hakkindir. Bi yerden sonra dikkatim dağılıyor .Ben bir soru bankası bitmeden diğerine geçemiyorum 🤷‍♀️

Eğitim bilimlerinden video önerileri vereyim ama 2019 larda izliyordum iyilerdi şimdi nasıllar bilmiyorum :
Can Köni, Ayşegül Aldemir, Zeynep Salman İçli
bunları hatırlıyorum. Kim sordu birisi sormuştu ancak ihtiyacı olan herkes bakabilir öneririm
Ben de bunları almayı düşünüyorum zaten canım bakalım 2021 video ders notlarını alacağım yenisine gerek yok o kadar para veremem 😄

Canım helal olsun sana,atanmak hakkindir. Bi yerden sonra dikkatim dağılıyor .Ben bir soru bankası bitmeden diğerine geçemiyorum 🤷‍♀️
Sağolasın canım atanmak hepimizin hakkı inşallah atanacağız 😚
Tek soru bankasında soru az oluyo ya bi de 3 yayından öneriyorya hocalar ben o yüzden konu bitiminde üç kitaptaki soruları da çözüyorum hepsini
Aslında bir de çıkmış sorular kitabı edinmem lazım keşke en başından alsaydım konu bittiğinde bi de çıkmış sorulara bakardım burda hata ettim 😣

Sağolasın canım atanmak hepimizin hakkı inşallah atanacağız 😚
Tek soru bankasında soru az oluyo ya bi de 3 yayından öneriyorya hocalar ben o yüzden konu bitiminde üç kitaptaki soruları da çözüyorum hepsini
Aslında bir de çıkmış sorular kitabı edinmem lazım keşke en başından alsaydım konu bittiğinde bi de çıkmış sorulara bakardım burda hata ettim 😣
Çıkmış soru bende alicam, yok ya hata diye düşünme alırız elbet daha tekrarları var👏😽😻

Çıkmış soru bende alicam, yok ya hata diye düşünme alırız elbet daha tekrarları var👏😽😻
Almak istediğim o kadar kitap var ki sanki yetişmeyecek alamayacağım çözemeyeceğim gibi geliyo 😣
Kızlar bi de bu güncel sorular var ya onları nasıl yapıyorsunuz çalıştığınız bir kaynak var mı ya da takip ettiğiniz sayfalar ?
İnstagramda falan vardır belki güncel olaylar paylaşan sayfalar ama ben sosyal medya kullanmıyorum ve nasıl yapıcam o soruları bilmiyorum hiç

Almak istediğim o kadar kitap var ki sanki yetişmeyecek alamayacağım çözemeyeceğim gibi geliyo 😣
Kızlar bi de bu güncel sorular var ya onları nasıl yapıyorsunuz çalıştığınız bir kaynak var mı ya da takip ettiğiniz sayfalar ?
İnstagramda falan vardır belki güncel olaylar paylaşan sayfalar ama ben sosyal medya kullanmıyorum ve nasıl yapıcam o soruları bilmiyorum hiç
Canım güncel biraz şans işi, sayfalar var evet ama bencede takip etme. Sınava yakın tüm yayınlarda güncel kitaplar çıkıyor. Onlardan birine bakarsın ama derya deniz güncel zaten🤔 şans birazda

Valla sayacaksın diye korktum kuzum🤗 bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek 🤔 aslında problemlerde de ilk başlangıç seviyesi kolay oluyor ama sonra zorlaşıyor ve benim beyin not found 🤦‍♀️ sayısal mantıktada çalışılacak birşey yok yaa direkt çizmen lazım, anlamadım bu işi 🙄🤷‍♀️
Sayisal mantıkta cikmis sorularin cogu cizimsiz geldi canim. Yani yazman cizmene gerek yok😬
Sayisal mantikta bol soru. Sinavda ne çıkarsa bahtina😂
Kızlar merhaba ben zabit katipligini kazanmak istiyorum ama .1.5 yasinda kizim var onlisans girecem . Uyku sorunu var . Onunla hirlikte cok zor gibi geliyor . Ve butun bilgilerim sifir hicbir sey hatirlamiyorum . Sadece video izleyerek bir seyler ogrenebilir miyim ? Fazlasiyla eksigim var . Yetisemem gibi de geliyor 🙄 ben basarmak istiyorum . Ama nasil cok zayifim .
Canım instagramda takip ettigim birsuru sayfa var 3 cocukla derece yapiyolar. Yaparsin yani💪
Konulari anlamak icin video tamam izle ama soru cozme ve konu tekrarina agirlik ver derim ben. Bir de tabiki deneme deneme deneme.
Önlisans sinavi bizden de sonra. Rahat rahat yaparsin. Tabi fedakarlik lazim cocugu uyuturken soru cozmek gibi. Uygulamalar var telde mesela. Onlari indirip çözülebilir gibi gibi..
Aklima bunlar geldi😊
O bende de var ya ama cok kitap birikti onlari bitirip yenilerini alayim diyorum😑

Günceller icin kpssde hepsini tutturan bi kiz sey demisti. Sinava hazirlanmaya basladiginda bi defter belirlemis her gün güncelle alakali instagramda falan ne gördüyse 1 2 cümle yazmis. O sekilde biriktirmis ve onu haftada bi okumus.
Mantikli geldi bana hem kendimizi yormamis hem güncel tutturmus oluruz😬
İnstagram kullanmiyorum demissin o zaman da sinava 1 ay kala kitaplarda toplayip satiyo hocalar onlardan alabilirsin.

Hoca olarak beyza oruc erdogusu tavsiye ederim instagram sayfasında bayagi bi güncel soru paylasiyo. Sınava az bi sure kala da onlari kitap haline getiriyo.

Heeelllooooo. Adımı anmış bazı tatlış kişiler QuantumPhysics QuantumPhysics ❤ hemen (14gün sonra) dönüş yapıyorum😁
Kızlar bugünün bildirimi : 3 video Atatürk inkılapları izledim.
40 soru paragraf çözdüm.
Şimdi de tarihten izlediklerimi tekrar etmeye çalışıyorum. Bugün biraz geç yatıp sorularını da çözmeyi hedefliyorum.
QuantumPhysics QuantumPhysics hocam mülakat sonucun inşallah istediğin gibi gelmiştir, ve öğretmenlik mülakat sonucu bekleyen arkadaşımız varsa(hatırlayamadım) inşallah güzel bir sonuç gelmiştir.

İstediğime çok yakın baya yakın o kadar yakınki ama olmuyor 😅. O yüzden 2022 ye ağırlık vermeye devam ediyorum 😊.
Zorbuisler Zorbuisler yu diyorsun sen sanırım o atandı bence ya ona artık örtmenim diyebiliriz 😁👩‍🏫🌺

Öncelikle sizi yerim😘😁 Sonralıkla da arada girip of off maşallah maşallah ne güzel çalışıyolar aslanlarım kaplanlarım yürüyün bee kpss nin bacaklarını titretin korkudan diyip mehter marşıyla da kendi kendime gazlayıp çıkıyorum. Bence haaaarika gidiyosunuz. Günde çılgınca soru çözenleeeer, tarihte asla yapamadığım şeyleri yapanlaaaar 😍 2022 sizin yılınız olacak O YILL BU YILLL olacakkk😍 bu son olsun son bi gayretle bi bakacaksınız en tepeye gelmişsiniz inşşaaallah💖
Beni soracak olursanız iyiyim mülakat da aynı geldi çok şükür 82. Galiba artık atama kesinleşti😁 ben de sürekli bişiler çıkacak eleyecekler diye psikopatça bakıyorum her şeye 😂 21 Ocak'ta tercihler açılacak çoook heyecanlıyım innnşallah Allah'ım innşallah hepiniz yaşarsınız bu heyecanı ve tabi en güzel en hayırlısı nereyse oralara gideriz grupçakkk 😍 Amiiin. Dualarınızda bana da yer verirseniz aşırı muhtişim olur Allah'ım şu şapşik fenciyi de istediği harika bir yere gönderiver deseniz yeter 😁 öpüldünüz kolay gelsin 😙

Sayisal mantıkta cikmis sorularin cogu cizimsiz geldi canim. Yani yazman cizmene gerek yok😬
Sayisal mantikta bol soru. Sinavda ne çıkarsa bahtina😂

Canım instagramda takip ettigim birsuru sayfa var 3 cocukla derece yapiyolar. Yaparsin yani💪
Konulari anlamak icin video tamam izle ama soru cozme ve konu tekrarina agirlik ver derim ben. Bir de tabiki deneme deneme deneme.
Önlisans sinavi bizden de sonra. Rahat rahat yaparsin. Tabi fedakarlik lazim cocugu uyuturken soru cozmek gibi. Uygulamalar var telde mesela. Onlari indirip çözülebilir gibi gibi..
Aklima bunlar geldi😊

O bende de var ya ama cok kitap birikti onlari bitirip yenilerini alayim diyorum😑

Günceller icin kpssde hepsini tutturan bi kiz sey demisti. Sinava hazirlanmaya basladiginda bi defter belirlemis her gün güncelle alakali instagramda falan ne gördüyse 1 2 cümle yazmis. O sekilde biriktirmis ve onu haftada bi okumus.
Mantikli geldi bana hem kendimizi yormamis hem güncel tutturmus oluruz😬
İnstagram kullanmiyorum demissin o zaman da sinava 1 ay kala kitaplarda toplayip satiyo hocalar onlardan alabilirsin.

Hoca olarak beyza oruc erdogusu tavsiye ederim instagram sayfasında bayagi bi güncel soru paylasiyo. Sınava az bi sure kala da onlari kitap haline getiriyo.
Tamam canım çok sağol dediklerini dikkate alacağım 😙

Heeelllooooo. Adımı anmış bazı tatlış kişiler QuantumPhysics QuantumPhysics ❤ hemen (14gün sonra) dönüş yapıyorum😁

Öncelikle sizi yerim😘😁 Sonralıkla da arada girip of off maşallah maşallah ne güzel çalışıyolar aslanlarım kaplanlarım yürüyün bee kpss nin bacaklarını titretin korkudan diyip mehter marşıyla da kendi kendime gazlayıp çıkıyorum. Bence haaaarika gidiyosunuz. Günde çılgınca soru çözenleeeer, tarihte asla yapamadığım şeyleri yapanlaaaar 😍 2022 sizin yılınız olacak O YILL BU YILLL olacakkk😍 bu son olsun son bi gayretle bi bakacaksınız en tepeye gelmişsiniz inşşaaallah💖
Beni soracak olursanız iyiyim mülakat da aynı geldi çok şükür 82. Galiba artık atama kesinleşti😁 ben de sürekli bişiler çıkacak eleyecekler diye psikopatça bakıyorum her şeye 😂 21 Ocak'ta tercihler açılacak çoook heyecanlıyım innnşallah Allah'ım innşallah hepiniz yaşarsınız bu heyecanı ve tabi en güzel en hayırlısı nereyse oralara gideriz grupçakkk 😍 Amiiin. Dualarınızda bana da yer verirseniz aşırı muhtişim olur Allah'ım şu şapşik fenciyi de istediği harika bir yere gönderiver deseniz yeter 😁 öpüldünüz kolay gelsin 😙
Helloo örtmenim Hello 😍. Hemencik 14 gün sonra döndüğün için sana kocaman öpücük 😁😘
Harika gidiyorlar değilmi bencede maşallah kızlara 😍❤️.
Mülakat sonucun müthüş gelmiş haklar yenmemiş negzel evet artık kesinleşmiş oluyor bu yüzden bence şehir seç haydi seç seç doğu, batı, kuzey, güney 😍 biliyorum gönüllerde sıcak denizlere inme politikası var hep amma olsundu bir yer çıksın da o hayalinde gerçek olur inşallah 🤩
Allahım şu şapşik fenciyi de istediği harika bir yere gönderiver ☺️🌸.
Çok öpüldün, görüşmek üzere ❤️ 💐

Günaydın kızlar🙋🏼‍♀️

Dün yaptiklarim;
50 paragraf
Sözcükte yapi tekrar+20 soru
Fiilimsiler tekrar +20 soru
Yazım kuralları tekrar+20 soru
1 matematik denemesi 30 soru
Deneme analizi (biraz irdeledim uzun sürdü)
Harita üzerinde fay hatları ve akarsular çalışmasi
Bu çalışma da rahat 6 saat sürmüştür bence 😁

Ben de bunları almayı düşünüyorum zaten canım bakalım 2021 video ders notlarını alacağım yenisine gerek yok o kadar para veremem 😄
Bencede gerek yok çünkü neredeyse hiç değişmiyor ve olurda yeni bir şey eklerlerse yanlarına not alıverirsin işte bu kadar oldu bitti

X