Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

bende 0 değildim hatta iyi derecede olduğuma rağmen alıp çözdüm çok fydasını gördüm.
indirime girdi almak isteyen varsa
Aa öyle mi tesekkur ederim canim o zaman bakayım ona bi. Elimdekiler bitsin de.
Harika disiplinin var,keşke banada bulastirsan canim😻😽 atanmaman için bir sebep yok bence🤲💜
Nerdee canim ya hep böyle olmuyo😔
Taktik maktik yok bam bam bam hadi sen de beraber çalışıyoruz tek başıma atanamam anca beraber kanca beraber:KK12:
Canlar kesinlikle yaparsın dediğiniz konuların üzerine gideceğim ben . Rasyonel, üslü ve köklü sayılar konularını seviyorum zaten 😽
Canım anlayabilirim dedigin her konuya calis bence( ki her konuyu anlarsin bence). Cunku malum bu sürprizli bi sinav. Rasyonel sayilara güvenirsin giderler uc nokta bi soru sorarlar. Ama bakarsin kolay bi mod sorusu gelir yaparsin. Tamamen sinav ani.. yani riske atma hepsine bak derim ben.
O zaman normal canım ya olabilir yani

Evet bilgilerin yanında onları yapabileceğine olan inanç da çok önemli hatta acayip önemli 😬

Aynen öyle ya benimde demek istediğim buydu yani şimdiden ah ah etme kuzum ya daha var zamanın ve ne güzel şimdiden deneme bile yapabilmişsin. Eksiklerini tespit etmişsin ne güzel şimdi onları temizleye temizleye devam inşallah 😊
İnşallah canim inşallah 🙏🏻

of bu ev işleri bitmiyorki ders çalışalım yaa
Ben cogu zaman salliyorum ev isini ya da her gün azar azar yapiyorum yoksa zaman kalmiyo😑

Aa öyle mi tesekkur ederim canim o zaman bakayım ona bi. Elimdekiler bitsin de.

Nerdee canim ya hep böyle olmuyo😔
Taktik maktik yok bam bam bam hadi sen de beraber çalışıyoruz tek başıma atanamam anca beraber kanca beraber:KK12:

Canım anlayabilirim dedigin her konuya calis bence( ki her konuyu anlarsin bence). Cunku malum bu sürprizli bi sinav. Rasyonel sayilara güvenirsin giderler uc nokta bi soru sorarlar. Ama bakarsin kolay bi mod sorusu gelir yaparsin. Tamamen sinav ani.. yani riske atma hepsine bak derim ben.

İnşallah canim inşallah 🙏🏻

Ben cogu zaman salliyorum ev isini ya da her gün azar azar yapiyorum yoksa zaman kalmiyo😑
çamaşıra başlayınca akşamı ediyorum ben :KK43:

Ilk 12 konu olmaz mi🤔

Problemlerden en kolayı hangisi 🤦‍♀️🤷‍♀️

Ilk 12 konu olmaz mi🤔

Problemlerden en kolayı hangisi 🤦‍♀️🤷‍♀️
Yaş problemleri bana kolay gelir hep karisim da😍 sayi problemlerinde de var aslinda bayagi kolaylar.
Diye diye hepsini sayiyomusum:KK53:
Sen yeter ki kafana koy yaparsin eminim❤
İlk 12 konu olur üzerine de koyarsin.
Sayisal mantiga da calis bak cok zorlamıyorlar 3 4 soru geliyo az degil.

Yaş problemleri bana kolay gelir hep karisim da😍 sayi problemlerinde de var aslinda bayagi kolaylar.
Diye diye hepsini sayiyomusum:KK53:
Sen yeter ki kafana koy yaparsin eminim❤
İlk 12 konu olur üzerine de koyarsin.
Sayisal mantiga da calis bak cok zorlamıyorlar 3 4 soru geliyo az degil.
Valla sayacaksın diye korktum kuzum🤗 bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek 🤔 aslında problemlerde de ilk başlangıç seviyesi kolay oluyor ama sonra zorlaşıyor ve benim beyin not found 🤦‍♀️ sayısal mantıktada çalışılacak birşey yok yaa direkt çizmen lazım, anlamadım bu işi 🙄🤷‍♀️

Canım bana da yaş problemleri ve yüzde problemleri kolay geliyor diğerlerine göre. Bu arada bugün benim de temizlik vs. ile vaktim geçti o yüzden etiketlemedim seni. Şimdi oturdum masanın başına sayısal mantık çalışayım diyorum son bir şans vereyim bu konuya:KK70:

Canım bana da yaş problemleri ve yüzde problemleri kolay geliyor diğerlerine göre. Bu arada bugün benim de temizlik vs. ile vaktim geçti o yüzden etiketlemedim seni. Şimdi oturdum masanın başına sayısal mantık çalışayım diyorum son bir şans vereyim bu konuya:KK70:
Aa bende diyorum bu kız matematiğe yürüdü bugün 🤷‍♀️ sayısal mantığı nereden çalışıyorsun canım 🤔

Aa bende diyorum bu kız matematiğe yürüdü bugün 🤷‍♀️ sayısal mantığı nereden çalışıyorsun canım 🤔
Yok canım nerdee , hatta biraz moralim bozuldu boş geçti ders anlamında diye. Yapacak bir şey yok , geleceğe odaklanacağım. Hoca kafası adında bir kanal keşfettim canım. Oradan dinlemeye başladım. Başka bir yerden daha önce dinledim, sorularını yapamamıştım. Şimdi tekrar deniyorum.

Yok canım nerdee , hatta biraz moralim bozuldu boş geçti ders anlamında diye. Yapacak bir şey yok , geleceğe odaklanacağım. Hoca kafası adında bir kanal keşfettim canım. Oradan dinlemeye başladım. Başka bir yerden daha önce dinledim, sorularını yapamamıştım. Şimdi tekrar deniyorum.
Malesef hep aynı gitmiyor ki aksıyor kuzum,benimde bugün istediğim gibi gitmedi. Her gün aynı olması imkansız, devam edecegiz. Hoca kafasını biliyorum, güzel bir kanala benziyor. Beğenirsen bende sayisal mantığa bakayım

Kızlar merhaba ben zabit katipligini kazanmak istiyorum ama .1.5 yasinda kizim var onlisans girecem . Uyku sorunu var . Onunla hirlikte cok zor gibi geliyor . Ve butun bilgilerim sifir hicbir sey hatirlamiyorum . Sadece video izleyerek bir seyler ogrenebilir miyim ? Fazlasiyla eksigim var . Yetisemem gibi de geliyor 🙄 ben basarmak istiyorum . Ama nasil cok zayifim .

Kızlar merhaba ben zabit katipligini kazanmak istiyorum ama .1.5 yasinda kizim var onlisans girecem . Uyku sorunu var . Onunla hirlikte cok zor gibi geliyor . Ve butun bilgilerim sifir hicbir sey hatirlamiyorum . Sadece video izleyerek bir seyler ogrenebilir miyim ? Fazlasiyla eksigim var . Yetisemem gibi de geliyor 🙄 ben basarmak istiyorum . Ama nasil cok zayifim .
Canım tabiki yaparsın bir yerden başla. Önlisans sınavına daha çok var

Bugün yaptıklarım:
📌Tarih 6 video izledim(Atatürk’ün hayatı, ilke ve inkilapları, dış politika)
📌230 tarih sorusu
📌120 tane de paragraf-dilbilgisi karışık soru çözdüm
Tarih-i seviyorum ama bu kadar soru bana çok 🤦‍♀️ nasıl çözüyorsun canim🤔

Helal olsun kuzum o zaman sana, bende ağlayayım yapayim inş 🤲💜
Olur canım benim ya onu demek istedim bende sıfır olarak başladım emin ol gram anlamazdım tıpkı dediğin gibi soruya ağzımı ayırıp bakarken millet 10 tane çözerdi. İşte çok çözümlü soru göre göre pratik yapa yapa oluyor inan oluyor yeterki üzerine git

X