Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yaparız ınş kuzum, ben mat yapamiyorum diye hedefi 50 yaptim

Valla bana hepsi kolay geliyor ama genel olarak sayilar konusunu kolay derler
Nasıl hepsi kolay geliyo canim yaa
Ben yari yariya yapabiliyorum hemen hemen su an. Ama cikamiyorum daha fazla nete.. Mesela atiyorum bi sayi problemi cikti nasil düşünüyosun 2 3 dk icinde nasil cozuyosun bunun yolu nedir?
Ösym gercekten sürekli ayni sorulari mi soruyo matematikte öyle diyolar ama? Bana hepsi farkli boslukta bi dünya gibi geliyo özellikle problemler. Sayisal mantık genelde cozuyorum. Ama problemleri bayagi bi karistirmadilar mi sence de?
Daha 7 aya yakın zamn var cnm konular zamanla oturucak sıkma canını
İnşallah canım
Konularim bitmedi canım tekrarlarım da yeterli değil. Konu eksigimden kaynakli cikti bu yanlislar bence..
Genel yetenek canimi sıktı motivasyon her sey demek sınav aninda tabi düsmemek lazim.

Neyse negatif olmak istemiyorum. Sınavın son gunune son dakikasina kadar calismaya devam. Belli mi olur Allah nasip eder inşallah hepimiz şu emeklerimizin karsiligini alalim

Matematik yapanlar gerçekten farklı bir dünyadan diyorum size

Dün yaptiklarim;
Vatandaslik Anayasalar tekrar 30 dk ama bitiremedim
Çıkmış soru denemesi 120 soru 2 saat
Deneme analizi 2 saat
Tarih 20. yy sesli okuma 30 dk

Bugün dünkü denemede yanlis yaptigim konulara calisip soru cözcem. Hepsi yetismez ama yetistigi kadar.
1 matematik denemesi cozcem ek olarak o matematik buraya geleeceek
Paragrafi da arttirip 50 soru cozcem bugün kampimsi yogun bi program olsun bakalim.
Hepimize kolay gelsin

ya ben öğrenciykende matematiğim hep iyiydi soruyu görünce çözümü beliriyo sanki beynimde öyle diyim, matematik için karekok yayınlarının 0 matematik kitabını alabilirsin. drek sıfırdan baaşlatıyor antreman yapa yapa zorlaştırıyor, 3 kitapan oluşuyordu ben ilk aldığımda

Bayılıyorum

Matematik yapanlar gerçekten farklı bir dünyadan diyorum size
Canim bence olay biraz da su. Sorularin tanidik gelmesi..
Mesela tarihte bi üniteyi ilk okuyusumuzda her sey yabanci ama 5. Tekrarda hakim olmak gibi. Yine hatirlamiyosun ama en azindan bi ucundan okuyunca hemen asina oluyosun onun gibi bir sey bence.

Olayi cozduk simdi sıra uygulamada
Matematikci kizlar ses verin dogru mu tespit ona göre caliscam ahsjsj

tabiki buda bir yöntem ne kadar çok soru o kadar akılda kalıcılık, formulleri soruları çöze çöze aklına kazıyosun sonrada kalıyor hep orda

Ahh canim iste benim sorunum da bu. Ben sifır da degilim cildircam mesela problemleri bazen yapiyorum bazen yapamiyorum. İlk konulari genelde yapiyorum. Sifir matematik kitaplari da cok basit zaman kaybi gibi oluyo benim icin bu sefer..
Neyse düzelicez insallah

bende 0 değildim hatta iyi derecede olduğuma rağmen alıp çözdüm çok fydasını gördüm.
indirime girdi almak isteyen varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…